Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו 2016,הולך להחלפת סט קלאצ'ים

yoni2sh
שימו לב! השרשור הזה בן 2868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 190
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני באמת לא מבין למה אנשים פה כל כך נגד ה DSG7 , אני כבר רכב שני ברצף עם התיבה הזאת , איביזה 1.2 , ועכשיו לאון 1.8 (אגב שני הרכבים עם תוכנה סטייג 1).

לא היו שום בעיות למעט עדכון תוכנה במהלך טיפול שגרתי , הגיר עובד נפלא , אין רעידות או כל דבר אחר , עושה עבודה מעולה מבחינת צריכת דלק , הילוכים עוברים חלק , אין רעידות בתחילת נסיעה ואפילו בפקקים , ואני עושה אשדוד > רעננה > אשדוד 4-5 פעמים בשבוע בשעות השיא בפקקים , כביש 4 והגיר עובד נפלא.

ומה שאני אומר , יגידו לכם 95% מהאנשים במחזיקים רכבים כאלה , אז נכון יש תקלות נכון יש אנשים שנופלים על גירים פחות מוצלחים אבל זה אחוז יחסית קטן , וכל עוד היצרן לוקח על זה אחריות אני באמת לא רואה בעיה פה.

חבר טוב עם אוקטביה 1.4 חדשה היה צריך החלפת קלאצ'ים גם כן אחרי כ 40 אלף , שם את הרכב במוסך קיבל חלופי בלי כאב ראש ולא לעבור שום גהנום כמו שמנסים להציג פה.

לגבי קניה אחרי שנגמרת האחריות בדיוק כמו שפלאו אמר זה אספקט שצריך לקחת בחשבון שחלק מעלויות ההחזקה , ובמחיר הנכון הרכבים האלה נמכרים כמו לחמניות.

ונכון באסה להכניס רכב חדש יחסית למוסך , אבל בדיוק מהסיבה הזאת קיימת אחריות יצרן.

עריכה אחרונה על ידי Jeka.E

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלה במכטרוניק בודד אינה משביתה את המכונית אלא "מבטלת" קו הילוכים.

התיבה מחולקת לשני קוו הילוכים - 1-3-5-7 והמספר הזוגי הכולל את ההילוך האחורי.

כנראה שהיתה לך תקלה במחשב המרכזי, וזה נדיר מאד.

כל כך נדיר, שהמוסך ידע ישר מה היתה הבעיה וכיצד לתקן אותה... וממש נדיר, שב- youtube היו סרטונים על איך מחליפים אותו... פשוט ארוע איזוטרי ולא נפוץ בכלל, מה אני אגיד לך... וזה היה רכב מ- 2009, כך שהבעיות לא התחילו ב- 2011 כמו שמישהו פה ניסה לאמר.

בכלל, לא ברורה לי ההתייגסות הזו להגן על DSG7, רוצו ותקנו לעצמכם אם זה מה שעושה לכם טוב. קחו סיכוי/סיכון ויאללה תהנו - כי אתם מודעים לסיכוי/סיכון. כשהחזקתי את ה- GTI (DSG6( וזה היה כבר בשנת 2013, מוסך יבואן סיפר לי על הרבה יותר בעיות עם ה- dsg7, ממה שאתה רואה פה בפורום. אז מי מייצג? המוסך? היבואן? משתתפי הפורום? נהגי הליסינג?

לו היבואן היה אומר קצת יותר אמת, למשל "אם תהיה בעיה יש לך אחריות X שנים (כש- X הוא יותר מ- 2), ותקבל גם רכב חלופי", במקום למכור לנו כבר ארבע שנים שהכל נגמר ומאחורינו, אולי אנשים היו פחות מתנגדים לנושא. אבל כשכבר ארבע שנים מספרים סיפורים - אז ככה זה גם מרגיש.

ולגבי זה שיש עשרות מיליוני רכבים כאלה בכבישים ושומעים רק על שלוש תקלות פה בפורום, יש לי כמה דברים לומר: (א) זה שרוב הרכבים האלה נמכרים לליסינג ולכן אתה לא שומע על בעיות, אולי זו סיבה; (ב) רוב העם לא מבקר בפורום הזה; (ג) מי שיש לו בעיה ברכב חדש, לא תמיד חולק אותה משום שלא נעים + זה עשוי לפגוע לו בשווי; ו- (ד) כשהבעיה נופלת אצלך - זה פחות נעים ופחות מעניינת הסטטיסטיקה. כאמור, תרכוש ותהנה, ואל תספר לי כמה בעיה שהיתה לי ברכב היא נדירה או לא, בלי להכיר את כל הרקע.

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טענתי שזה לא קורה, זה רק אינו גורם להשבתת המכונית. נקודה.

ובפעם המי יודע כמה - אם המכירות אינן נפגעות ושוק היד שניה ער, סימן שהבעיה אינה כזו אקוטית כמו שמנסים לצייר כאן.

ותזכור שגם את הגולף שלך לא השלכת מהצוק לים, מישהו קנה אותה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה שאני אומר , יגידו לכם 95% מהאנשים במחזיקים רכבים כאלה , אז נכון יש תקלות נכון יש אנשים שנופלים על גירים פחות מוצלחים אבל זה אחוז יחסית קטן , וכל עוד היצרן לוקח על זה אחריות אני באמת לא רואה בעיה פה.

בלי לפגוע חלילה, אבל אל תזרוק נתונים שאין לך מושג בהם. 95%? לא 78% למשל?

זה נחמד מאוד כשיש אחריות, אבל מה תעשה אחרי שנתיים? ואם אני לא רוצה למכור את הרכב אחרי שנתיים ועדיין יש בעיה מוכרת יחסית שעלולה לחזור?

אם כבר אני משלם כסף (ולא מעט כסף) מכיסי, אז אני אעדיף לנסוע בקוריאנית עייפה כמו שרשמו פה מאשר בגרמניה מהירה ועצבנית.

ההבדל יהיה בסך הכל 2 שניות למאה קמ"ש, אבל זה בטח יתקזז בזמן שהיא במוסך בהחלפת קלאצ'ים :)

בשבילי DSG7 רק אם הרכב בליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגבי זה שיש עשרות מיליוני רכבים כאלה בכבישים ושומעים רק על שלוש תקלות פה בפורום, יש לי כמה דברים לומר:

לי יש דבר אחד: אמרתי לך מיליון פעם - אל תגזים.

ההגזמה/הקצנה היא כלי דמגוגי.

יש סטטיסטיקה לא רעה ממשתמש פורום. בדוק הקישור.

ומה שאני אומר , יגידו לכם 95% מהאנשים במחזיקים רכבים כאלה

כנ"ל.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אני משלם כסף (ולא מעט כסף) מכיסי, אז אני אעדיף לנסוע בקוריאנית עייפה כמו שרשמו פה מאשר בגרמניה מהירה ועצבנית.

ההבדל יהיה בסך הכל 2 שניות למאה קמ"ש, אבל זה בטח יתקזז בזמן שהיא במוסך בהחלפת קלאצ'ים :)

מה יתקזז, הדיכאון היומיומי שבהתניידות במכונית עם סקס אפיל של מקרר?

בחיים אני לא קונה רכב שהוא רק פונקציונאלי. זה מדכא. שעות על שעות של שעמום.

בההה...

מזכיר לי את אלו שהתחתנו עם "החברה הכי טובה שלי". העיקר שהיא מנקה ויודעת לבשל ומטפלת בילדים.

בההה...

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני. מערכת בתזונה... משהו.

ושלא יהיה איטי.

פאק... למי יש סבלנות למשפחתומטיתאלפששמאות, שסחיטת דוושה עושה רעש ותו לא?!

למכונית שלא עושה כלום חוצמי לקחת אותך משם לפה (איכשהו), באופן הכי לא מעניין שאפשר.

כלומר, אני יודע למי, אבל מה להם ולפורום של חובבי רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם השורה האחרונה שלך הזכרת לי משהו שאלעד פעם אמר לי כשראה את הגטס ז"ל שלי "אתה נוהג בגטס? מה אתה עושה בCF?"

שמע, כל אחד מחפש מהרכב שלו משהו אחר, כאן בפורום יש לנו מגוון די גדול של אנשים עם דעות שונות ומשונות. (במיוחד האלה עם האאוטלנדרים)

לא חושב שהתואר הנכסף של "חובב רכב" מגיע רק למי שנוהג בGTI או RS של יצרן כלשהו, יש אנשים שמבחינתם התחביב בתחום מסתכם בזה שהם עושים פוליש-ווקס לכל הרכב פעמיים בשבוע ומבזבזים על חומרי ניקוי יותר ממה שאני מבזבז על אוכל בשנה, זה אומר שהם פחות חובבי רכב ממני, ממך או מההוא עם הBRZ? לדעתי לא.

לעניין השרשור אני חושב שתוחלת החיים הממוצעת של DSG7 זה משהו שאפשר להכניס תחת "עלויות תחזוקה" לאורך השנים.

נוהג בVAG? נהנה מ"איכות גרמנית בהישג ידך"? תדע שביום מן הימים ככל הנראה תצטרך להוציא כמה אלפי שקלים על קלאצ'ים\מכטרוניק\זיבי אחר.

אני גם לא בטוח שזה כזה סיפור כמו שמנסים לנפח פה, וכן טבלאות מסירה הן בהחלט אינדיקציה.

הגיר בפוקוס 3 למשל היה הרבה יותר גרוע וזה השתקף טוב מאוד במחירונים, ביד2 ובכל מקום אחר, VAGיות נמכרו הרבה יותר ואני לא שומע כמות תלונות כמו על הפוקוס ימ"ש.

עריכה אחרונה על ידי NINJMNKY

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

יש בכלל דיווחים שהם מפתחים גיר שיחליף אותו? חוץ מ-DSG עם 10 הילוכים לא ראיתי עוד שמועות. פשוט יש לי תחושה שהגיר ישאר עד שהם יעברו לגמרי לרכבים חשמליים. :lol:

דווקא ברכבים עם מנוע חשמלי הגיר הזה יעבוד בצורה הכי טובה שיש.

בגדול, בגירים רובוטים כפולי מצמד יבשים הנטייה לרעידה בתחילת נסיעה תופיע בצורה כזו או אחרת ויש אנשים שמרגישים את זה יותר.

מזג האוויר החם בארץ גם תורם להחממות של המצמדים והרעידות.

הגירים עם המצמדים ה״רטובים״ הרבה יותר עמידים ואמינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בההה...

מזכיר לי את אלו שהתחתנו עם "החברה הכי טובה שלי". העיקר שהיא מנקה ויודעת לבשל ומטפלת בילדים.

בההה...

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני. מערכת בתזונה... משהו.

ושלא יהיה איטי.

למכונית שלא עושה כלום חוצמי לקחת אותך משם לפה (איכשהו), באופן הכי לא מעניין שאפשר.

אפשר גם וגם. המאזדה 3 לדוגמא אמינה זריזה כיפית על הכביש ומאובזרת.

נכון, אין לה את ה-finesse של הפולו אבל לדעתי זה מחיר קטן לשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זריזה (יחסית), רק עם המנוע הגדול.

אני לא מכיר את הגיר שלה, אבל גירים אוטומטים מדכאים אותי עם תגובת הדוושה שלהם, אלא אם הם משודכים להרבה מנוע או שהם ממש טובים (BMW, למשל).

לא נהגתי במאזדה, אולי היא טובה כמו שהיא נראית (והיא נראית טוב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

נוהג בVAG? נהנה מ"איכות גרמנית בהישג ידך"? תדע שביום מן הימים ככל הנראה תצטרך להוציא כמה אלפי שקלים על קלאצ'ים\מכטרוניק\זיבי אחר.

...

רגע, רגע, "איכות גרמנית בהישג ידך" זה סלוגן של אופל.*

oh wait, חשבתי שזה "או VAG או קוריאנית משעממת", כפי שכמה העלו כאן בשרשור. שכחתי שהאסטרה קיימת בעולם.

ויש עוד כל מיני PSA בעלי טורבו+תיבה פלנארית, או הפוקוס המחודשת, שזכתה לשבחים כאן כאן בקארספורום.

*לאו דווקא מפנה את התגובה אליך, נינג'ה- משתמש בציטוט שלך כדי להעלות נקודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יתקזז, הדיכאון היומיומי שב,, סקס אפיל של מקרר?

בחיים אני לא ,, זה מדכא. שעות על שעות של שעמום.

בההה...

בההה...

לא כל ,,צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות,

לפחות שהגיר יהיה ידני. מערכת בתזונה... משהו.

ושלא יהיה איטי.

פאק... למי יש סבלנות למשפחתומטיתאלפששמאות, שסחיטת ה .. עושה רעש ותו לא?!

ל.. שלא עושה כלום חוצמי לקחת אותך משם לפה (איכשהו), באופן הכי לא מעניין שאפשר.

כלומר, אני יודע למי, אבל מה להם ו ל בלייזר ?

אני השתכנעתי :wink: קראתי היום ב בלייזר (יש לי מנוי) אני גבר גבר .

ומעכשיו רק דוגמניות שזופות ובנות 17.. כי אני מנויי ב בלייזר.

שבוע שעבר עליתי על אופנוע, R-750 - עד עכשיו אני הולך עם רגליים פתוחות..

וברור, שאני לא כשיר עכשיו להתמודד עם בנות 17..

439796-18.jpg

עופר אני מושפע בקלות.. אל תתן לי עוד רעיונות - אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בההה...

בההה...

ושלא יהיה איטי.

לא, כי לסקודה אוקטביה, ראפיד, פאביה, פולו, ג'טה יש סקס אפיל שנשפך מהם כמו מים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, כי לסקודה אוקטביה, ראפיד, פאביה, פולו, ג'טה יש סקס אפיל שנשפך מהם כמו מים...

אתה רואה, זו דמגוגיה.

אני לא אמרתי שכל רכב עם DSG שווה קנייה.

אבל בשילוב של TSI+DSG, לפחות אתה לא מתנהל כמו צב.

גירים אוטומטים פלגמטים, שמשודכים למנועי 1.6 אטמוספרים ועצלנים, זה דיכאון מוטורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...