Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האזור "הדביק" מפוצץ בכמויות מידע מפוזרות ושיש צורך ממש לנבור ולחפור כדי למצוא מידע שרלוונטי אליי.

אני מוכן לתת למישהו אחר כסף במקום ללמוד משהו שמאוד משעמם אותי...

אני צריך:

1. המלצה למקום שעושה טיפולים פנימיים מושקעים באזור השרון

2. המלצה לחומרים שאפשר למצוא בחנויות מצויות לטיפול בדשבורד של הרכב.

אשמח לקבל הכוונה עניינית,

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צודק מפוצץ במידע ללא הכוונה.

אבל דווקא על חידוש דשבורד יש הרבה מידע מועיל ומסודר.

הלוואי שהייתי מוצא את המידע המסודר שכתבתי כמה פעמים על ניקוי דשבורד

בצורה מנומקת ויסודית - למה חשוב לנקות דשבורד לפני יישום חומר כלשהו. לך תמצא את זה.

זה היה לפני הרבה שנים. (לא השתנה כלום מאז -אותה שיטה)

לא מכיר מקומות שעושים ניקוי, כי לרוב (נדיר שלא) אני מנקה לבד. מבין בתחום טוב מאוד

לא מנקה רכבים שהם לא שלי.

מה שאתה צריך זה חומר לניקוי כללי ולאחר מכן חומר שימור כגון אופטיבונד

או G6 או פלאש דש ועוד. עניין של העדפה.

כאן יש לך מידע מעמיק.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?555976-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%A9%D7%9E%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%93%D7%A9%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%93/page10

או שתפנה לחבר הפורום m.l הוא מתמחה בתחום פנים הרכב.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאני פשוט אשאב עם השואב אבק הביתי- (איך לא חשבתי על זה קודם?) :)

לא שהאוטו מלוכלכך או משהו.. לא רואים כלום, אבל אם אתה נותן מכה לכסא, יוצא ממנו כמויות מפחידות של אבק...

לגבי השדבורד,

פשוט איזה חומ להעביר עליו כדי לנקות ולהשאיר ברק עליו? הבנתי שכל התרסיסי סקיי למיניהן מזיקים לטווח הארוך....

ואיך אפשר להוריד כתם צבע מהדשבורד? (לבן על שחור)

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה לא חשבת על זה? אני שואב את הרכבים שלי עם שואב ביתי שנים רבות.

שום שואב לרכב לא יכול להשתוות לעוצמת השאיבה/ניקוי שלו. (שלא נדבר על רטוב)

נתתי לך קישור לתחליב מעולה לדשבורד, וגם כמה מילים שלי עליו. לא קראת.

שוב

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?555976-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%A9%D7%9E%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%93%D7%A9%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%93/page10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ניקוי יסודי של הדשבורד לפני מריחת אופטיבונד (מה שיש בקישור -אם אתה מעוניין? נשאר לי אחד אחרון למכירה במחיר עלות) אם אין לך APC? ניתן לנקות עם פנטסטיק מדולל מהחלט. (שנים נהגתי ככה)

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי,

קניתי APC של מגווירס כפי שהומלץ לי, ואני מתכוון לנקות בעזרתו את מושבי הרכב.

הבעיה היא שאני לא בטוח מהי הדרך הנכונה והשלבים הנכונים.

קניתי אותו כבר בשפריצר, השאלה האם אני יכול עכשיו ככה להתיץ איתו ישירות על הכתמים שעל המושבים?

האם אפשר להסתדר בלי שואב אבק נוזלי? יש לי כרגע רק שואב אבק מאוד בסיסי לרכב.

ואשמח אם בכללי תוכלו להסביר בקצרה מהם השלבים הנכונים.

המון תודה.

עריכה אחרונה על ידי serg90
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לרסס כמובן יש כמה שיטות, מרססים על מוחית ומשפשפים את הכתם (בכמה שלבים זה יצא תלוי במצב), שיטה אחרת זה ליישם על הגב ישר (זה מרטיב צריך שהמושב יתייבש על מנת שימוש) תמצא לך איזה מברשת עדינה כמו מברשת שיניים משפשפים עם זה ומנקים עם מטלית קצת לחה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ערב טוב..

אומנם זה היה משיעמום אבל,

קניתי את השואב הזה.

http://www.amazon.de/K%C3%A4rcher-Teppichbodenreiniger-SE-4002-1-081-140-0/dp/B001QF7E8E?ie=UTF8&redirect=true&ref_=ya_st_dp_summary

הוא אמור להיות שואב טוב..

אני מחפש חומרים לרכב, כמו חומר למושבים שיבריקו לי את הריפודים מכל מיני כתמים וכאלה.

כרגע כל המכוניות שלנו הם ריפודי בד. {מזדה, קורולה, וכ'ו}

חוץ מיזה, אני צריך שהחומר לא יהיה חזק מידיי שנוכל להשתמש בו גם על המזרוני שינה שלנו, זה הזדמנות מצויינת להעביר עלייהם נקיון אחרי שנתיים שקנינו אותם

חוץ מיזה , אני מחפש חומר לפלסטיקה ברכב. שיתן מראה מבריק{ רטוב}

תודה רבה ושבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לניקוי כללי ובפרט של ריפודים הייתי ממליץ על APC + של מג'ווירס.(הAPAC הרגיל לא מתאים לשימוש בשואבי הזרקה יניקה)

חומר לפלסטיקה ברכב הייתי ממליץ או על פלאש דש של קארפלן או על hyper dressing גם של מג'ווירס.

ההבדל בין הפלאש דש hyper dressing,שהhyper dressing הוא ניתן לדילול ומגיע בגלון ולפי הדילול גם אפשר לקבוע כמה מבריק אתה רוצה אותו.

בנוסף hyper dressing הוא גם חומר ניקוי,ז"א אתה מורח על פלסטיקה גם שהיא מלוכלכת והוא עושה גם פעולת ניקוי וגם אחרי ניגוב משאיר מראה מבריק כמובן לפי הדילול.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

0d91309ff99b24a0b7ce932cee1c67c5.jpg

CLEANSTERS COMFO APC

מנקה בקלות כל לכלוך.

ניתן להשיג מרוכז ב500 מ״ל

מוכן לשימוש ב725 מ״ל בשפריצר או ב4 ליטרים בגלון

0507337335 גבריאל

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...