Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מצבר : מאזדה 3 ו-6

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 7031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעלי מאזדה 3-6 שימו לב.

הלך המצבר ? יופי. עכשיו אתם רוצים לקנות חדש. הלכתם לאיזו חשמליה כדי להתקין. החשמלאי התקין לכם, אך כאשר התנעתם את המנוע ונסעתם מעט, נורית חיווי תקלה מהבהבת לכם בלוח המחוונים.

אתם תוהים למה.

טוב. אז ככה : במאזדה 6 ו-3 (למעט דגם של ה-3 שאין בו DSC. אם יש לכם DSC, יהיה רשום בצד שמאל היכן שהנורית של האעזקה מהבהבת.) ישנו חיישן שמודד באיזה מצב ההגה נמצא (יותר נכון הגלגלים). חשוב, לפני פירוק המצבר, ליישר את הגלגלים ואז לחבר את המצבר כאשר הגלגלים ישרים. פעולה זו תמנע את הבהוב הנורית המראה על תקלה.

לתשומת לבכם.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשמלאי רכב קפדן וטוב יחבר מצבר גיבוי לפני נתוק המצבר הישן וכך לא יפגעו או ימחקו זכרונות שונים ברכב כמחשבים , רדיו וכו'.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרפי - אכן במוסך הרגיל שאני מבקר בו לא קיים מושג כזה - מה שקצת משגע את האזעקה שלי באונו, וכמעט בוודאות "שרף" אזעקה ברכב של אימא שלי שעלה הרבה להחליף (יחידת הפיקוד נדפקה לחלוטין)...

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשמלאי רכב קפדן וטוב יחבר מצבר גיבוי לפני נתוק המצבר הישן וכך לא יפגעו או ימחקו זכרונות שונים ברכב כמחשבים , רדיו וכו'.

בברכה - רפי לין :-)

מה שלא עשו היום באוטו דיפו כשהחלפתי שם מצבר :?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...