Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לדעת, איך להחליף ידית הילוכים אוטמטית לידנית?

civic07
שימו לב! השרשור הזה בן 3208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• שבועיים מאוחר יותר ...
כמה כוחות סוס זה מוסיף ביחס למדבקת No Fear?

חחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי .

לנושא: למה לעשות דבר כזה ? זה פשוט נורא, רוצה ידית ידנית ? תקנה רכב ידני !

לדעתי אתה רק מוכיח את הסטיגמות על הונדות .

Audi A3 8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

civic07,

תתעלם מהתגובות הלא ענייניות של חלק מהאנשים פה. תודה על השיתוף, טוב לשמוע שבסוף הצלחת.

אני יכול בהחלט להבין למה הלוק הזה יותר יפה בעיניך או בעיני כל אחד אחר שזה טעמו. בהרבה רכבים, בעיקר לא חדשים, ידית הילוכים של דגמים אוט' נראית על הפנים. חיווי של הילוך משולב יש במילא על לוח המחוונים, אז השק לא מפריע.

מעניין אם פתרת לי בשרשור הזה תעלומה מלפני חצי שנה בערך. ראיתי פונטו עם ידית ידנית אבל על הדלת החמישית היו סמלים של אוטומט, והיא נראתה מקורית ולא תחליף מפירוק. גם אם הייתה מפירוק והרכב עבר צבע כללי, הרי הבעלים היה מוריד את הכיתוב של האוטומט. עכשיו נשמע לי יותר הגיוני שהוא עשה כמוך.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתטי ברמות על. מילא לעשות כל מיני צביעות של ערסים וג'אנטים וכו' - אז אפשר להגיד שזה עוד טעם וריח.

אבל לחקות וליצור מראה של רכיב שלא קיים באוטו (כמו הוספת כונס מדומה, סאן רוף מזוייף וכו' וכמובן המקרה הנ"ל) זה פשוט פתטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מאוד מעניין, מה לגבי הכפתור שעל הידית?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה באמת שלא הייתי צריך להתייכס לתגובות האלה בכלל.

או שההוא עם הפונטו גם החליף ידית, או שהמדבקות לא קשורות וזה באמת ידני, לא חסר פונטו ידנית, כמו הונדה מהדגם שלי שזה כבר פחות נפוץ.

ולגבי הכפתור הוא נמצע על הידית עצמה באמצע שלה, צריך ללחוץ כדי להעביר הילוכים.

רק בהורדת הילוך ממצב R הידית יורדת ועולה חופשי בלי לחיצה

שזה טוב למצב ''ידני'' מהילוך 1, ל 2, ו 3, ככה גם אפשר יותר למשוך את ההילוך, כניראה בכוונה ביטלו את הנעילה כדי שיהיה אפשר לשחק שם עם ההילוכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,

מעניין אם פתרת לי בשרשור הזה תעלומה מלפני חצי שנה בערך. ראיתי פונטו עם ידית ידנית אבל על הדלת החמישית היו סמלים של אוטומט, והיא נראתה מקורית ולא תחליף מפירוק. גם אם הייתה מפירוק והרכב עבר צבע כללי, הרי הבעלים היה מוריד את הכיתוב של האוטומט. עכשיו נשמע לי יותר הגיוני שהוא עשה כמוך.

אני יכולה לנסות לעזור בדרך לפתרון. אם מדובר על פונטו גרנדה\איבו אז הידית של אוטומט (רובוטית) מגיעה במראה ידני במקור, רק שאיני זוכרת סממנים כלשהם של אוטומט על הדלת החמישית.

punto gear knob.jpg

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידית הילוכים בגירסא הרובוטית של הפונטו נראית ממש כמו ידנית רק עם כיתוב שונה על הידית(N D + -) במקום המספרים של הגיר הידני.

o1_1_4_182577_20150626160618.jpg

(קלטתי עכשיו שבזמן שחיפשתי תמונה של העסק ביד 2 מורזיקה כבר ענתה =])

אני גם לא אוהב לסמן או להציג משהו שלא באמת קיים אצלי באוטו ושיראה ככה רק מבחוץ, לא מוסיף חן לאוטו לדעתי.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפור הבא: מדבקת TYPE-R מאחור. יש כבר את הסמל והסבויילר המתאימים ;)

ואני חושב שאתה עושה בשכל, הרבה יותר בטוח לנסוע ברכב כה משופר, אם הווייז לוקח אותך דרך מקומות מסוכנים ההסתברות שתרגם באבנים קטנה משמעותית. :mm_yeah:

שימותו הקנאים!

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ומה תגידו עכשיו שהידית נראת בידיוק כמו ידית ידנית, ועוד מגיע עם שק הילוכים מהמפעל, גם זה פתטי? לכו להתלונן על זה בפיאט :roflmao:

ד''א יש לי עוד תוספות ברכב שגם הם לא הגיעו ממפעל היצרן בואו נצחק :)

143ffyr.jpg

עריכה אחרונה על ידי civic07
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...