Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך יתכן שמוכרים סאן רוף שלם ותקין ב-eBay ב-300 שקל?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 3292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר שלי מחפש סאנרוף למאזדה 3 וחשבתי לשאול פה,

מצאתי את זה באיביי:

http://www.ebay.com/itm/MAZDA-3-2004-2009-COMPLETE-SUNROOF-WITH-MOTOR-/121612225361?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item1c50a74b51

המוכר טוען שזה במצב טוב , המוצר עולה 300 שקל, נגזים ונאמר שגם משלוח יעלה 300 שקל,

ב-600 שקל + מעמ = 720 שקל יש לנו סאנרוף תקין ועובד.

כמה התקנה יכולה לעלות? על פי סרטונים ביוטיוב נראה שתוך 3 שעות אפשר לגמור עם זה קומפלט. 1500 שקל?

ב2200 שקל אפשר לעשות סאנרוף מקורי לרכב? או שיש פה דברים נסתרים שאני לא רואה?

בלי הצעות וכו' בבקשה זה לא בשבילי, סתם מתעניין על הדרך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין החיתוכים בגלל ברכב עם סאנרוף מקורי, לבין החיתוכים שעושים בארץ בהתקנת סאנרוף.

אם יצא לך לשים לב, סאנרוף מקורי תמיד יושב בגובה הגג ואילו סאנרוף בהתקנה מקומית יושב גבוה יותר (עם מדרגה) ועם מסגרת פלסטיק נוספת מסביב - פחות אסטתי ונקי. אל תשכח גם שיש צורך בריפוד תקרה שונה. לדעתי נסיון התקנה של סאנרוף מקורי יעבור ללא הצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לפני שנה התעניינתי בפולו ורציתי לעשות את הסאנרוף במושב ההוא שמתעסק עם זה , החבר'ה פה בפורום הורידו אותי מזה למרות שהבנתי שהם מאד מקצועיים ויש גם אחריות . מה שלא אהבתי זה איך זה נראה. הוא יחסית מאד קטן והזכוכית דקה ובכללי ראיתי לאחרונה שירוקו עם סאנרוף בהתקנה מקומית וזה נראה על הפנים .

עריכה אחרונה על ידי Mjko
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כל פריט מיובא שמחירו מעל 75$ יש מס קניה ושאר ירקות. עלות המשלוח עלולה לעבור את ה-300 ש"ח כי מדובר בפריט גדול ודי כבד. המכס ונציג משרד התחבורה יכולים בקלות לדרוש ממך אישורים מהמחלקה הטכנית של היבואן כי התקנת הגג בוודאי מוגדרת אצלהם כ-"שינוי מבנה".

בקיצור מדובר בהרפתקה לא קטנה שעלולה להסתבך. ממליץ לא להתעסק עם זה אלא אם כן יש לך ניסיון בפרויקטים כאלה, כולל עבודת הריפוד והחשמלאות שנדרשת.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ. זה נראה פשוט לא טוב וגם לגבי איכות לא ידוע. יכול להתחיל לדלוף וכו'. לא הייתי מתקרב להתקנה מקומית (רוצה שיקדחו לך חור בגג?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם התקנת סאן רוף נחשבת שינוי מבנה? יש איזה רישום ברשיון רכב?

אני שואל לגבי 2 מצבים:

1. רכב שיש לו דגם מקביל עם סאן רוף.

2. רכב שאין אצל היצרן בכלל סאן רוף (נתעלם לרגע מהשאלה מאיפה אני בכלל מארגן לו סאן רוף מתאים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכח מכל ענייני העלות, זה כלל לא רלוונטי.

מה שרלוונטי הוא שאין שום אפשרות לאשר את החור בגג שעשית ודינה של מזדה 3 כזה בעייתי ביותר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם התקנת סאן רוף נחשבת שינוי מבנה? יש איזה רישום ברשיון רכב?

וודאי שהתקנת סאן רוף נחשבת לשינוי מבנה.

ואכן יש סעיף ברשיון הרכב שמציין אם כן/לא מותקן סאנרוף ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...