Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על טיגרה

AVIV_18
שימו לב! השרשור הזה בן 7056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכונית קטנה ויפה(לדעתי)הגיעה עים 2 מנועים 1.4 90 כס אוטומט וידני וכן בגירסה "ספורטיבית" יותר1.6 106 כס 9.8 למאה ו203 קמש סופיים ביצועים חביבים אבל השילדה תקרר אותך והמכונית לא כול כך ספורטיבית כמצופה

יש רגעים שאתה פשוט מודה לבורא שאתה חי (אברהם פורת ז"ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים שלום לכם!

אני רוצה בבקשה חוות דעת על אופל טיגרה!..

תודה אביב!

טיגרה=קורסה מעוצבת. רכב לא מבריק מכל הבחינות, לא שיא האמינות, לא מתנהג, לא חזק במיוחד, כמעט בלתי אפשרי לשבת מאחורה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיגרה היא בעצם קורסה פורימית בתחפושת של זאב

אם אתה מחפש אוטמטית אז רק 1.4 וזה פשוט אופל קורסה רגילה לחלוטין רק הרבה יותר צפופה

פעם בתחילת הדרך היא שידרה בעיקר פוזה ומראה קרבי ונחמד

היום לדעתי היא עדיין די אמינה ה1.4 את ה1.6 אני לא מכיר אבל קח בחשבון טיפולים וחלפים יקרים מאד כיאה לגרמנית

אם אתה מחפש אוטו ספורטיבי ותר עליה

אם היא עדיין מתאימה לך לפוזה מי אני שאמנע ממך לקנות אחת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו, חוץ ממראה אין בה שומדבר מיוחד. מצד שני, לדעתי העיצוב עומד לזכותה.

היא יוצאת דופן ולא שגרתית.

בנוסף, זהו לא רכב כזה גרוע כמו שעושים אותו . אני לא מאמין שהטיפולים בו יעלו יותר מאף רכב אחר מאותן שנים ובאותה קטגוריה, כי הוא בסה"כ מבוסס על חלקי הקורסה שהיא רכב נפוץ יחסית, ולא בעל מנוע משלו.

לסיכום: זה רכב נאה לשני נוסעים בלבד. אני הייתי שוקל אם היתה לפני אחת במצב טוב ועם נתונים יוצאי דופן.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...