Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה בהילוך M

edi801
שימו לב! השרשור הזה בן 3518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סיאט מיי רובוטית והייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות ואני עובד בעזריאלי וחונה בקומה -4. התחלתי לשמוע רעשים ורעידות מכיוון המנוע. יכול להיות שזה בגלל שנסעתי בעלייות בהילוך M?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה אתה לא קורא את הוראות ההפעלה של הרכב? :-)

הילוך M כלומר Manual: העברת הילוכים מתבצעת על ידך ולא ע"י הרובוט, למרות שזה מוגבל והגיר לא יתן לך להתחיל נסיעה בהילוך 5 או לנסוע 90 קמ"ש בהילוך ראשון.

כדי להעביר הילוכים ידנית במצב M, אתה צריך להזיז את הידית לכיוון ה+ כדי להעלות הילוך, או ה- כדי להוריד הילוך. יכול להיות שיש לך מתגים דומים ליד ההגה, אני לא זוכר אם יש את זה ברכב הזה.

ההילוך הנוכחי מוצג לך במסך בלוח המכוונים, וכמו ברכב ידני, אתה צריך להתאים את ההילוך לאופי הנסיעה. יכול להיות ומאחר ולא ידעת את זה, היית בהילוך יחסית גבוה לעליות בחניון והמנוע רעד מעט.

אתה יכול לנסוע בעליות גם במצב D והכל יהיה בסדר.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהגעת למנתק הצתה, משכת את ההילוך עד הסוף, ואם לא תעביר הילוך, זה מה שיקרה, הטורים יגיעו לפני הטווח האדום, ותקבל ''תקתוקים'', והמחשב לא ייתן לסל''ד להיכנס לתחום האדום, על מנת למנוע נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

M for mountain ?

[emoji1][emoji1][emoji1]

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר את הבדיחה על דוד לוי שקנה את הבמוו הכי משוכללת שהיתה למכירה בסוכנות, ואחרי יומיים החזיר אותה מקולקלת ונתנו לו במקומה במוו חדשה אחרת. המקרה קרה שוב וגם אז הביאו לו אחת חדשה (סה"כ - דוד לוי).

לאחר שהמקרה קרה בשלישית, שאלו אותו מה קרה בנסיעה? אז הוא ענה: נסעתי בעיר והכל היה בסדר, כשיצאתי לכביש המהיר, התחלתי להאיץ והעברתי להילוך שלישי, אז לרביעי ומשם לחמישי וכשהרגשתי שאני נוסע מהר, העברתי ל-Race...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...