Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן פיקאסו 1.6 C4 2009 טורבו. נקרעה שרשרת תזמון. מבקש המלצה למוסך לא מורשה יבואן לצורך טיפול.

liko111
שימו לב! השרשור הזה בן 3024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אומר את האמת : לא הקשבתי לאף אחד. אמרו לי " אל תקנה את הרכב הזה!!" חזור ואמור.

ואני כמו אידיוט לא הקשבתי.

אמרתי לעצמי : נטפל במוסך מורשה, יהיה בסדר.

התוצאות : לאחר 11 חודשים של בעלות על הפיקאסו, אני יכול להגיד שזו היתה טעות חיי.

אני נכנס ויוצא ממוסכים { מורשים כן?} כל הזמן.

זה פשוט לא נגמר.

סיכום ההוצאות : 12 אלף שקל לאורך השנה טיפולים.

לא רוצה להטריח, אבל אני צריך עזרה של אנשים טובים כדי שאני לא ימכור את הכיליה שלי כדי לממן את הטיפול הזה, האחרון.

שאלתי היא : איפה ואיך אפשר להחליף מערכת טיימינג לפיקסו שלא במוסך מורשה. המחיר שלהם הוא 4200 שח.

יש למישהו רעיון???

תודה על העזרה ברגעים הקשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה יכול לספר מדוע אמרו לך להחליף רצועת טימינג? באוטו שלך אין רצועת טימינג, במנוע שלך מסוג 5FX יש שרשרת שאם אין בעיות אין צורך להחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך יכול לעזור עם המקרה הספציפי, אבל אשמח להמליץ לך על המוסך שבו מטופלות הצרפתיות שלי - גבע בתל אביב.

http://www.m-geva.com/

עריכה אחרונה על ידי עמית

Citroen C4 2.0 SX-PK

Renault Clio ​Sport 172 ph2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לספר מדוע אמרו לך להחליף רצועת טימינג? באוטו שלך אין רצועת טימינג, במנוע שלך מסוג 5FX יש שרשרת שאם אין בעיות אין צורך להחליף.

תיאור יותר מדויק : האוטו הראה סימן של antipollution faulty , הייתי על כביש שש, נסעתי עוד כשעתיים אחר כך, הוא נסע בסדר, סחב סביר לא יותר מזה. באחד הרמזורים האוטו נכבה ולא נדלק יותר. יש סטארטר. יש הכל. לא מניע.

הבאתי למוסך. הוא אמר ששרשרת הטיימינג, כמו שהוא קרא לזה, כל מערכת הטיימינג כולה, השתחררה מהמקום. והלכה.

הוא גם אמר בנוסף, שיש חשש שזה הרס את הראש מנוע. אבל זה ידע רק כשייפתח את הקארטר.

בנוסף, הוא שם לב שהמדיד שמן לא מצליח לצאת מהמקום. הוא אמר שהוא כנראה תקוע בטיימינג או משהו כזה.

בקיצור, הוא אמר שהמינימום זה החלפת טיימינג , ואולי יהיו עוד בעיות.

זה פשוט טירוף כמה אני מוציא על הרכב הזה.

אגב, הוא לא ענה על השאלה, למה זה קרה.

וגם לי אין תשובה למה זה קרה. אוטו רגיל, בלי תאונות, נסעתי עליו במתינות, רק מוסך מורשה, הכל בסדר. למה פתאום הכל מתפרק בו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לפרק אילו תיקונים עשית בסכום של 12 אלף שקל?

כמה ק"מ? עבר הרכב? כל כמה זמן טיפולים?

אלעד

עריכה אחרונה על ידי מלטבשי

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר נתקלנו במקרים בהם נקרעה שרשרת הטימינג במנועים האלה, במקרה אחד נתפסה משאבת הווקום המופעלת ע״י הקמשפט והשרשרת נקרעה

נגרם נזק כבד למנוע, חוץ ממערכת התיזמון היה צריך להחליף שסתומים וקמשפט, במקרה אחר המותח של השרשרת התרופף והנזק היה דומה.

חבל שהמשכת לנסוע למרות שנדלקה נורת אזהרה. אני לא איש בשורות , במקרה הזה התיקון באמת יהיה יקר.

הערכת המחיר שקיבלת נראית לי ריאלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר שקיבל זה בהנחה וזה רק החלפת מערכת תזמון.

מעבר לזה תהיה עלות נוספת. לדעתי תחשוב על מנוע מפירוק אם יש נזק כבד למנוע.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית לדבר עם היבואן? סה"כ מדובר ברכב שטופל כל חייו במוסך היבואן ולא עבר הרבה זמן ממועד תום האחריות, מה גם שנראה שמדובר בכשל חריג שלא היה צריך לקרות, אני הייתי מנסה להפעיל לחץ על היבואן שלפחות ישא בחצי מעלות התיקון.

האם המוסך אמר לך מדוע זה קרה?

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה המשכת בנסיע לאחר קבלת התראה על תקלה של זיהום האוויר במנוע? בכך תרמת להרס של המנוע, לפי דעתי צריך לחפש מנוע מפירוק, מפני שהנזק שנגרם למנוע, הוא מעבר לשרשרת תיזמון וראש מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לצערי, חבל על ההתעסקות בכלל, במנועים האלו כשנשברת שרשרת תזמון יש נזק גדול לראש המנוע ולבוכנות.

אתה הולך ככל הנראה להחלפת מנוע, לצערי, תכין 12K נוספים.

מצטער.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי איך תקלת זיהום אוויר קשורה לכשל בשרשרת תזמון?

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני ששרשת קופצת מהמקום, היא נמתחת לרמה כזאת שמותחן כבר לא יכול לפצות.

התמתחות השרשת משנה את פאזות פתיחת השסתומים ומנוע מתחיל לעבוד על תערובת לא נכונה - ואז יש תקלת זיהום אוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...