Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רק התחלנו וכבר נגמר? שמועה שאין דור המשך לוולוסטר.

שומאכר
שימו לב! השרשור הזה בן 3590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ייתכן והוולוסטר היא זן דיי נדיר, במידה ולא יהיה דור המשך. אגב, מעניין אותי לדעת כמה שירוקו 122 נמכרו בשנתיים האחרונות, או מגאן קופה 2 ליטר/1.2 טורבו - סתם לצורך השוואה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מפתיע - מעבר לעיצוב המיוחד, יונדאי לא השכילו ללכת עד הסוף עם הקונספט של מכונית מהנה לנהיגה, כך שאין ממש תמורה לשימושיות המופחתת (ה-i30 טובה יותר כמכונית "סטנדארטית"). כל חברי הפורום שהשתתפו בארוע של יונדאי השבוע הגיעו למסקנה שהמכונית מיותרת :lol:

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וטוב שכך. דלת אחת מאחורה זה נחמד כגימיק אבל לא יכול להחזיק קונספט שלם. ילדים מתלהבים ממנה בגלל העיצוב אבל בנהיגה היא עייפה ומשעממת. מתאימה בעיקר לחיילים צפוניים שמשרתים בקריה לעשות פוזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אולי הם מנסים להעלות את הערך שלה כרכב אספנות :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת לא מפתיע. ליונדאי\קיה אין את הנסיון המושחז של האירופאים והיפנים ביצירת מכוניות לסגמנט הזה. חסר שם שאר רוח אמיתי, פילוסופיית עולם מגובשת (ולא, פילוסופיית ה"למכור בקילו" של הקונצרן לא תעזור הפעם) ועוד כמה דברים..

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חשוב שהקונספט מעולה, וחבל שלא ממשיך. קודם כל, נחמד לראות מגוון.

דבר שני, אם כבר לשלם על מראה מושך נטו (או לפחות יוצא דופן), אז שלא תעלה יותר.

כל שאר המכוניות שמוכרות עיצוב, מנסות למכור אותו במחיר גבוה יותר (מיטו).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים הייתה לי את דגם ה-Elite בליסינג, לקחתי אותה אחרי שהתלהבתי מהעיצוב וחשבתי שאקבל חווית נהיגה על הדרך. אחרי שההתלהבות מהעיצוב והגאדג'טים ירדה (חודש אחרי שקיבלתי אותה) הבנתי שעשיתי טעות ואין שום הלימה בין העיצוב לבין הביצועים ו\או ההנאה מנהיגה.

סה"כ הגימיק היה נחמד בזמנו, אבל לא הייתה שום בשורה מעבר ולכן אם הם לא יתנו שם שיפור משמעותי באיזה כיוון, ההאצ' קופה האחרות בשוק פשוט טובות יותר.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חשוב שהקונספט מעולה, וחבל שלא ממשיך. קודם כל, נחמד לראות מגוון.

דבר שני, אם כבר לשלם על מראה מושך נטו (או לפחות יוצא דופן), אז שלא תעלה יותר.

כל שאר המכוניות שמוכרות עיצוב, מנסות למכור אותו במחיר גבוה יותר (מיטו).

כשמסתכלים על זה ככה זה באמת משנה את ההתרשמות שלי מהרכב הזה.

רוב המשפחות הצעירות שהם קהל היעד של הרכב הזה לא באמת מחפשות הארדקור אלא רכב עם מראה קצת יותר "מגניב".

זה יכול להיות וולוסטר, זה יכול להיות ג'יפון, בשני המקרים זה ללכת בלי ולהרגיש עם ולא לשלם הרבה יותר ממה שהיו משלמים על משפחתית סטנדרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלהבתי גם אני מהעיצוב שלה. אבל הרכב משעמם אחרי כמה זמן.

הגאדג'טים נמאסים, הרכב לא חזק במיוחד, אמנם יציב בסיבוב בזכות הגנט 18.

ומאחורה אנשים גבוהים לא יכולים לשבת בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוכל בבקשה להסביר כיצד חישוק בקוטר 18 אינטש תורם ליציבות בעיקול?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את זה גם אני יודע, אבל כנראה של-PrinceT יש מידע אחר והייתי שמח אם הוא היה חולק אותו עמנו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר כמה עולה רכב כזה חדש, אבל לפי מה שאני זוכר מבחינת ביצועים הוא מקביל לכל הקטגוריה. מה אתם רוצים, לקבל 180 כ״ס בשביל 110 קיי ? חבל מאד לדעתי שמפסיקים את היצור, אפשר לתת לו טאצ׳פים ולעשות אותו לפחות משעמם

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...