Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי ספייס סטאר 2014 CVT - חוויית קניה וסיקור וידיאו שלי.

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 3393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נו? אז הצלחתי להפתיע רבים מכם אני מאמין שחשבו שדווקא את היונדאי I10 אני אבחר?

אז מה אתם הולכים לקרוא ולראות בסיקור:

1-חווית קניה= לאור כמה ביקורות שליליות שהיו פה לגבי כמה סוכניות,החלטתי לפרסם את חוות דעת על הסוכנות שבה אני קניתי.

2-למה רכשתי?=למה החלטתי לקנות דווקא את הספייס ולא את היונדאי I10 שאותה אני מאוד אוהב,וחושב שהיא מיני הטובה גם כיום.

3-חווית הנהיגה=האם היא מושלמת? לא,פה תקראו אלו דברים אני אוהב ברכב ומה הייתי משפר ואיך היא לעומת הפיאט פנדה.

4-סיקור וידיאו אני אצלם את הרכב,אסביר עליו,כדי שמי שחושב לקנות יקבל אינדיקציה טובה יותר לגבי הרכב.

6qlers.jpg

1-חווית קניה

הרכב נרכש בסוכנות מיצובישי בעכו (אזור תעשיה דרום),הסוכנות צמודה ליונדאי ככה שזה איפשר לי לבדוק את ה I10 בזמן אמת.

הסוכנות לא גדולה כול כך,מכילה את הספייס,אטרטז,לנסר,אווטלנדר וזהו.

הרכבים נקיים,יש 2 סוכני מכירות כאשר אחת היא המנהלת של הסוכנות שטיפלה בי.

אהבתי שניבין מנהלת הסוכנות, לא הייתה כול הזמן צמודה אלינו בלי לעזוב אותנו כמו בחלק מהסוכניות,אלא שאלה אם אנחנו צריכים עזרה או שרוצים להתסכל לבד,ככה יכולתי להסביר לאישתי על הרכב בלי הרגשה של חוסר נוחות.

כאשר קראנו לה על מנת להסביר על המחירים והאיבזור,זה היה מקצועי, היה ניתן לראות שהיא מכירה את הרכב והייתה הרגשה מאוד נעימה ללא לחץ לרכוש אותו מה שמאפיין לרוב סוכנים.

בזמן קבלת הרכב,כניראה בשטיפה שחכו שטיח לצד הנוסע,מיד הנציג הביא שטיח מהניילונים,כמו כן בגלל עבודות בכביש הרכב היה מעט עם אבק,העדפתי לא לנקות אותו שם,אלא לעשות טיפול דייטלינג כמו שאני יודע בעצמי.

המחיר הרכב:79990.

אגרה: כ1200 שקלים.

מגנזיום: 1261 שקלים בערך,אחרי הנחה 750,ובסוף בעזרת חבר נתנו לנו בחינם.

אחרי הנחה כללית,המחיר ששולם על הכביש היה 81000 אלף שקלים.

e8048i.jpg

2-למה רכשתי?

​חיפשנו רכב אוטומטי,חסכוני וחדש,ופתאום הספייס הציעה את הכול מה שאנחנו צריכים וכבונוס איבזור עשיר מאוד,דברים היו שימושים יותר מהאיבזור שיש ביונדאי, כמו למשל מצלמת רוורס,מסך מולטמדיה עם אופציה לניווט בעת חיבור הפאלפון,חיישני גשם+תאורה זה נחמד אם כי לא היה קריטי בשבילי והשחרה מקורית מאחור,לאישתי התוספות של מצלמת רווקס ומערכת ניווט עם דיבורית יהיו הרבה יותר שימושים מהשליטה על ההגה ביונדאי.

אז מבחינת איבזור המיצובישי לטעמי עדיפה,אבל יש עוד כמה קלפים,מאחור היא מרווחת יותר,מה שיקל על כיסא תינוקות בעתיד, כמובן יש ISOFIX,והכי חשוב תא מטען יותר פרקטי,הוא עמוק יותר,וארוך יותר,מה שיקל על דברים כמו עגלת תינוק,למרות שלפי המפרט ליונדאי יש תוספת של 15 ליטרים,הם כניראה הולכים יותר לרוחב שזה פחות פרקטי.

דבר חשוב הוא חיסכון,המיצובישי נחשבת לאחד הרכבים האוטומטים החסכונים שיש,מה שאי אפשר להגיד על היונדאי,זאת תודות לגיר הרציף ומשקל הקל ב100 קילו של הספייס.

לכן,עקב החיסכון,איבזור ומרווח בשבילנו המיצובישי ניצחה.

24d1q2d.jpg

3-חווית הנהיגה

צחוק,זאת התגובה הראשונית שלי לאור הזריזות של הרכב,למרות שמדובר על 11 כ"ס לעומת הפנדה,הרכב הרבה יותר חזק,את עליה מנהריה למעלות בחצי מהלך דוושה הייתי עושה בפנדה בערך ב 75-80 פה באותו מצב הרכב על על 105,הבדל עצום וכול זה רק 11 כ"ס.

הרכב באמת רך,בעיר זה טוב,המתלה אחורי יותר רך מהפנדה ובסופג טוב יותר,אבל לרכב יש באמת נטייה לרכון יותר,למשל בכיכר שהיא בשיפוע,האשמה היא המתלה הקדמי שיותר מידי רך לדעתי,אבל מעבר לזה הנוחות לא רעה,בידוד הרעשים די מזכיר את זה של יונדאי,קשה לי לומר מי יותר טובה,אבל יש פחות רעש מבתי הגלגלים לעומת הפנדה וה107.

הגיר מעולה,אין להשוות גיר רובוטי או אפילו פלנטרי,פשוט לא מרגישים כלום,זה היתרון של גיר רציף,רק צריך להתרגל,כי המוח עדיין מחכה להעברת הילוכים וזה פשוט לא קורה.:lol:

המיזוג מצוין,כיוון שהרכב רחב יותר הפתח משמאל להגה לא פוגע ביד כמו בפנדה אלא בפנים דבר שמקל על הקירור.

לגבי התדלוק אני מבטיח לעדכן לאחר מספר תדלוקים וסיום ההרצה.

נו מה והכול מושלם?

לא,לכיסאות חסרה תמיכה באזור הרגליים,ביונדאי המושבים טובים יותר,כמו כן מאחור המושב שטוח ולנסיעה ארוכה לא יהיה נוח,הייתי מעדיף מתלה קדמי קצת פחות רך ככה היה פחות ריכון של הרכב בגלל זה צריך להיכנס לפניות מעט לאט יותר.

ואיך המנוע?

אז בעמידה הרעידות לא רציניות,יותר מורגשות מהפיאט אבל פחות מהפיגו,דווקא בעיר בנסיעה נורמלית המנוע לא רועש,אלא רק בתזוזה מהמקום,גם בנסיעה בין עירונית ב100 המנוע לא טרקטור אלא סביר בהחלט,אם יש צורך להאיץ חזק או עליה רצינית אז כן,המנוע מתגלה פחות שקט מאשר בפנדה ויותר מזכיר את ה107,אבל פה לפחות הרכב מאיץ :wink:

סך הכול כול עניין הרעש לי לא מפריע,גם לא לאישתי ולא לאבא שלי,אני נוהג רגוע עם מוזיקה וזה לא מטריד אותי,מי שאוהב ללחוץ ולנסוע מהר,כניראה שלו כן זה יפריע.

אגב מאוד מפתיעים הרמקולים,באס נחמד,צלילים לא רעים,זה כמובן לא קומפוננט אבל אני לא רואה צורך להחליפם.

4-סיקור וידיאו

החלטתי לעשות סוף סוף סיקור וידיאו,לאחר שרציתי לעשות דבר דומה לדובלו ולפנדה וזה לא יצא-yo adrian i did it

[video=youtube_share;3TDHW8acDZk]

[video=youtube_share;J0cTMQ1xc6U]

סיכום

אז חברים,מקווה שנהנתם,ניסיתי לעשות את הסיקור כמה שיותר מקצועי,אבל אין לי באמת ציוד מקצועי,מה שכן אני בטוח שמי שחושב עכשיו על הספייס קיבל מושג טוב מה זה רכב הזה,כמו כן יש פורום לספייס

http://mirageforum.com/

כמובן שאלות,הערות,הארות,יתקבלו תמיד בברכה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 402
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סקירה מפורטת, כל הכבוד.

למה מעל הפיקוד של סרקולציה פנימית\חיצונית ירד הציפוי של הפלסטיק?

בנוסף ניתן לראות שהפלסטיק שמכסה את ההגה לא יושב ממש טוב במקום.

סה"כ הרכב נראה נחמד מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים,

זה לא ציפוי פלסטיק,מדובר היה על מגן ניילון,כמו שיש על המסך של הטלפונים,פשוט הוא ניקרע דווקא שם,היום כבר הורדתי את השאריות.

לגבי הפלסטיק של ההגה,ככה זה איכות עבודה מקומית,אולי בגלל המערכת או הקודנית,אני מעדיף שלא יתחילו לפרק שוב פעם,כשנוהגים לא רואים את זה,לכן זה לא מפריע לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו? אז הצלחתי להפתיע רבים מכם אני מאמין שחשבו שדווקא את היונדאי I10 אני אבחר?

לא אותי לפחות: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?531009-%D7%A4%D7%99%D7%A7%D7%A0%D7%98%D7%95-%D7%90%D7%95-%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A1-%D7%A1%D7%98%D7%90%D7%A8&p=4379952&viewfull=1#post4379952

תתחדש ותהנה! האם 80K הוא לא מחיר מוגזם בשבילה? חשבתי שבימי מבצע היא נמכרה באזור 70-75..

בכל אופן, נראה שהיא התאימה הכי טוב לצרכים שהעמדתם לה וזה מה שחשוב.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו!!! נתראה בכביש.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים,אממ לא חושב ש80 זה מוגזם,הרכב נקנה לא בימי מכירות אלא בצורה רגילה.

70 קשה לי להאמין שהם יתנו אותה,אולי מימון נוח או תוספות בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, מקנא בך כי לא הייתי מסוגל לשלם 80K ש"ח לרכב כזה (יש עוד כמוני?).

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רציתי לבן פנינה או כחול כמו בלנסר של 1990,אישרתי רצתה ירוק,זה היה הצבע היחידי ששנינו אהבנו.

מייק,לא צריך לקנא,תפרגן.

איזו חלופה אתה היית מציע במחיר הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון להציע עכשיו כי כל אחד והשיקולים שלו (במקרה הזה אתה גם מתמצא).

במקרה שלי פשוט מאוד לא הייתי קונה רכב חדש במחיר כזה.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיקור מעולה,מקצועית, וכו שצריך, נהנתי!. מעניין אותי איך הגעת להחלטה ללכת על רכב בצבע בורדו? במיוחד כחובב דיטיילינג אתה יודע שזה צבע שקשה להוציא ממנו ברק או שהוא מאוד פגיע לשמש הישראלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...