Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[ללנצ'יה תמה]נורית אזהרה בצורת מאוור דולקת(הכותרת נערכה, קרא את נהלי הפורום)

רונן ק.
שימו לב! השרשור הזה בן 7044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כוונתך לנורית שנדלקת בלוח הבקרה הקטן שמימין ללוח השעונים (צ'ק פנל) ואני חושב שזה נורת חוסר מיים. בדוק את גובה המיים במיכל העיבוי שבו נמצא גם חיישן הפעלת הנורה (ליד המכסה עם מחבר של 2 חוטים). אם אכן זאת נורת חוסר מיים והוספת מיים פתרה הבעיה אז נותר רק לעקוב אם אין דליפת מיים.

אם הוספת מיים לא פתרה הבעיה אז יש לבדוק את תקינות חיישן גובה המים.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יאומן עד לאיזה פרטים יורד הרכב הזה בתקשורת שלו עם הנהג.

אילו דברים שלא הייתי רגיל אליהם ברכבים שהיו לי עד כה 12 במספר.

אני לא מבין את חוסר ההערכה המשווע שיש לרכבים כדוגמת לנצ'יה תמה בארץ.

בכל אופן תודה רבה על העזרה :-P

כרגע אני בלימודים אגיע הביתה בסביבות הערב ואודיע לכם אם הוספת המים עזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יאומן עד לאיזה פרטים יורד הרכב הזה בתקשורת שלו עם הנהג.

אילו דברים שלא הייתי רגיל אליהם ברכבים שהיו לי עד כה 12 במספר.

אתה בסדר?

בפיאט 127 שנת 82 יש את המנורה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי דווקא לנורה הזאת אלא לשאר הדברים.

אבל אם ברצונך לדעת היו לי 2 רגאטות 2 אלפות 2 גולפים אאודי אופל אסקונה סופר לנסר ,גלאנט ו 2 אסקורטים ובאף אחת מהן לא הייתה נורית שאומרת לך שחסרים מים במיכל העיבוי. היית צריך לנחש כאשר מד הטמפ' היה עובר את ה 120.:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונדמה לי שמיכל העיבוי נמצא בצד ימין בתא המנוע.

בתור בעלים של אחת .... הוא נמצא בצד שמאל .... בעצם זה תלוי מאיפה מסתכלים , אם אתה עומד מול הרכב הוא מצד שמאל ... אם במושב הנהג אז אכן מצד ימין..

בכל אופן , אני מתפלא שעם כל הטכנולוגיה שיש היום , לא חשבו לשים בכל מכונית חיישן כזה שמתריע שאין מים במיכל עיבוי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב בארצנו (לא עם הגה ימני כמו בבריטניה), תמיד צד ההגה הוא הצד השמאלי של הרכב וצד הנוסע הוא צד ימין של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...