Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגאדג'ט שהוסיף לי קצת לחיים

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וקישור לזה? ^

בינתיים זה במכירה מוקדמת:

כמה חבל שהלינק לא תקין :(.

מיצטער - לא יודע מה קורה ללינקים בזמן האחרון, לפי מה שהבנתי המכשיר פשוט מעביר את הוויברציות של הסאונד למישטח שאליו מצמידים וככה הופכים שולח רגיל לרמקול גדול- אז חשבתי יהיה מעניין להצמיד בתא הטנק מבפנים חחחח.

https://www.google.co.il/search?q=Vibrating+Speaker&oq=Vibrating+Speaker&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=93&ie=UTF-8#q=Vibration+Speaker&safe=off&tbm=vid

בנוסף גם אני הזמנתי את המטען של ENB של השלישייה בלי סוללות בשביל ליבדוק, יש לי הרבה תאי 18650 זרוקים בבית מPB דפוקים וכו' וחשבתי ליבדוק-אעדכן שיגיעה.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חבר תודה רבה

הסטרימר של גוגל יעבוד עם הנקסוס?

חשבתי על זה ואעדיף חיבור אלחוטי מאשר חוטי

תודה שוב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה עכשיו הבנתי :-).

הסטרימר של גוגל (כרומקאסט) אמור לעבוד עם כולם לדעתי, אבל אני לא יודע מה המיגבלות של המכשיר- כלומר אופי שימוש/שידור.

ראיתי שאתה יכול ליגרום לו לנגם סרטים מיוטוב וכו' אבל לא זוכר מה האפשרויות הנוספות שלו- אני בטוח שיש מידע מהפורומים בארץ כי לי אין ניסיון איתו.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש נקסוס 5 וכרומקאסט, עובד דבש, אבל עובד מעולה גם עם האייפון של שתחיה.

קח בחשבון שזה לא סטרימר מלא, אלא מזרים מול שירותים אינטרנטיים, שלא כולם עובדים בארץ.

Unblock US לא עובד איתו כי הDNS בלתי ניתן לשינוי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוזניות BT אלחוטיות Jaybird BlueBuds X Sport

http://www.ebay.com/itm/Jaybird-BlueBuds-X-Sport-Bluetooth-Stereo-Earbud-Headphones-BBX1MB-Black-/151105491440?pt=Bluetooth_Wireless_Products&hash=item232e96d1f0

מדהים איך גאדג'ט קטן יכול לעשות קשה שיפור באיכות הריצה!

יושבים מעולה על האוזן בזמן אימון, לא צריך להסתבך עם כבלים שנקשרים למליון קשרים, פשוט ללחוץ פליי ולרוץ.

והעיקר איכות הצליל ממש מעולה.

ממליץ בחום לרצים שביננו :)

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטאפטוק בחלק מהשרשורים יש ותמונות שמופיעות בדף הראשי (עוד לפני שנכנסים לשרשור) בשרשור הזה יש תמונה של ויברטור, מצורפת תמונה.

yhu6u4ad.jpg

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש נקסוס 5 וכרומקאסט, עובד דבש, אבל עובד מעולה גם עם האייפון של שתחיה.

קח בחשבון שזה לא סטרימר מלא, אלא מזרים מול שירותים אינטרנטיים, שלא כולם עובדים בארץ.

Unblock US לא עובד איתו כי הDNS בלתי ניתן לשינוי.

לא מדויק. אפשר להשתמש ב PLEX ולהזרים תוכן מהמחשב. אם כי, הזרמת HD דרך WIFI בעייתית.

https://elan.plexapp.com/2013/12/06/plex-on-the-chromecast-its-official/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונת הפרופיל של ניטצ' בצירוף הוויברטור, פשוט priceless.

עובר לחתימה שלי בקרוב.

לגבי Plex, הייתי מודע לאופציה, אבל גם לכך שהיא עובדת רק עם Plexpass (שדורש מנוי) ואאל"ט מעלה את התכנים שלך לרשת, כך שזה לא סטרימינג אמיתי ממכשירים בבית.

אם דברים השתנו בחודשיים האחרונים מאז שבדקתי, אשמח לשמוע.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מאכזב אותי ...:-), כל הדיון הזה עם האתר של באנג-טוב ולא יצא לך להציץ להם בקטגוריה של המבוגרים ? (הכניסה מעל גיל 18:twisted:)

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מאכזב אותי ...:-), כל הדיון הזה עם האתר של באנג-טוב ולא יצא לך להציץ להם בקטגוריה של המבוגרים ? (הכניסה מעל גיל 18:twisted:)

תמיד חשדתי בשם של האתר הזה :lol:

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובר לחתימה שלי בקרוב.

לגבי Plex, הייתי מודע לאופציה, אבל גם לכך שהיא עובדת רק עם Plexpass (שדורש מנוי) ואאל"ט מעלה את התכנים שלך לרשת, כך שזה לא סטרימינג אמיתי ממכשירים בבית.

אם דברים השתנו בחודשיים האחרונים מאז שבדקתי, אשמח לשמוע.

תקרא פה, אולי יעבוד:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2596645

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...