Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההבדל בין גרסאות קורולה (סאן, דינאמיק)

Morison
שימו לב! השרשור הזה בן 3793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לקנות רכב קורולה שנת 2008 והציעו לי את גרסאת ה"דינאמיק" שהיא המאובזרת ביותר, עם כל התוספות...

הייתי בבקשה רוצה לדעת מה ההבדל בין גרסאת ה"סאן" שהיא הכי פשוטה לבין ה"דינאמיק".

ברחבי האינטרנט לא מצאתי שום שיח על גרסאת הדינאמיק, אולי יש לזה שם אחר בארצות אחרות?

תודה רבה ושבת שלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדבור על הבדל ברמת האיבזור - ב-Dynamic יש תוספת של חישוקי מגנזיום, 4 חלונות חשמל (לעומת 2 בלבד) ואם אינני טועה גם מחשב דרך ומראות חשמליות שאין ב-SUN.

כל השאר- מידות ונתוני מנוע אמורים להיות זהים.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SUN היא הגרסה הבסיסית ביותר. או גרסת הליסינג אם תרצה . הדינמיק זה בעצם GLI . מדובר על התיבה הרובוטית נכון?

זה לפי יד 2 :

חישוקי מגנזיום

4 חלונות חשמליים

נעילה מרכזית

אימובילייזר

מערכת ABS

4 כריות אוויר

הגה כוח

רדיו דיסק מקורי

מראות חשמליות

מזגן

מערכת לחלוקת עוצמת הבלימה EBD

124 כוחות סוס

מחשב דרך

לגבי המזגן עד כמה שאני זוכר רק בSUN הוא מכני. בשאר הדגמים אני חושב שיש בקרת אקלים.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של קורולה כזו לשעבר (מודל 2009) אסכם את זה כך:

סה"כ היו 3 דגמים - SUN, GLI וDYNAMIC.

דגם SUN:

הדגם הפשוט ביותר, נטול איבזור, מזגן מכני, מאחורה חלונות ידניים, הגה ללא ציפוי עור וללא כפתורי שליטה על המערכת.

בזה בערך מסתיימת הרשימה. לעומת הסעיפים הללו כל השאר זהה לדגם GLI.

דגם GLI:

4 חלונות חשמל, מזגן הכולל בקרת אקלים דיגיטלית, הגה מצופה עור וכולל כפתורי שליטה על המערכת.

דגם DYNAMIC:

מגיע בצבע שחור בלבד. כל מה שיש בGLI ובנוסף חישוקי סגסוגת 16 אינץ' מקוריים, פנסי ערפל וספויילר.

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-GLI היה גם שלט-מפתח, עיטור כרום בגריל הקדמי, פלסטיקה כסופה בתא הנוסעים ואם אני לא טועה אז גם ריפודים שונים ומשענת יד שונה.

בדגם הרובוטי היה גם GLI פלוס שהגיע עם 7 כריות אויר ובקרת יציבות, האבזור שכלל הדגם שעבר מבחני ריסוק והיחיד שזכאי ל-5 כוכבי בטיחות עד הגעת הדגמים המאובזרים יותר ב-2011 או 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...