Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לוולוו S40 T4 . . .

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 7759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו שוקלים להחליף את האומגה בוולוו S40 T4 שנת 2001, מה אתם יכולים לספר לי על הרכב חוץ מזה שזו אחת המשפחתיות הכי מהירות שיש ???

האם היא מהנה לנהיגה ??? אני לא שואל את זה סתם, עד כמה שאתם צוחקים על האומגה היא מספקת לי פאן לא נורמלי, אתמול יצאתי לסיבוב ב-3 לפנות בוקר, הכבישים כרגיל ריקים, פעם ראשונה שניתקתי את הבקרת אחיזה המעצבנת (אני תמיד נלחם בה בסיבובים) אחרי שלמדתי לעומק את ההתנהגות בסיבובים של האומגה. לא לקחתי סיבובים במהירות שאני רגיל (עם בקרת אחיזה) כי אני צריך להתאמן עוד על האוטו וללמוד אותו בלי בקרת אחיזה אבל הרכב הזה פשוט מדהים !!! לקחתי סיבובים ב-60 ואפילו התקרבתי ל-70 קמ"ש, קצת סליידים וזריקות תחת ממש מזעריות, הבעיה ברכב הזה (וזה היה דיי צפוי בגלל כיול ספינתי ולא ספורטיבי) היא כשמנסים להתיישר אחרי הסיבוב הוא מתחיל להתנדנד . . .

חבר´ה, עזבו אתכם מצרפתיות מתפרקות, הנעה אחורית זה הדבר האמיתי !!!!!

אל תקפצו עליי כל בעלי הצרפתיות, אני לא אתנגד לאיזה 106 ראלי או 306 S16/GTI אבל זה מדהים עד כמה שהרכב טנק ולא ספורטיבי בעליל יכול להיות מהנה . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותך , אני אתעלם מסיפורי ניתוק בקרת האחיזה באומגה לאחר שלמדת אותה .. :?

הS40 יושבת על רצפה משותפת עם הכאריזמה של מיצובישי.

נכון , היא חזקה ומאובזרת , אבל זהו בערך.

הS40 צפופה יותר מהאומגה ,פחות נוחה , ו"פחות מהנה" - שתיהן לא ממש מהנות.

המלצה שלי : תשארו עם האומגה , היא ליגה אחת מעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האומגה אוטו טוב חוץ מזה שהוא לא ממש אמין אבל גם הולוו זה לא סובארו ככה שתלוי מה אתה מחפש הולוו מהירה וחזקה אבל האומגה גם מהירה גם די חזקה אבל מאובזרת גדולה ונוחה בהרבה...

אה....והיא 2 ליגות מעל הולוו

S 80 T6 זה כבר ליגה אחרת.....

אני כבר לא בעליה הגאים של צרפתייה ספורטיבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר מחליפים מרכב אחד לאחר יש מטרה מה המטרה פה? בזמנו דיברת על צריכת דלק כבעיה באומגה, תהיה בטוח שהוולוו עם רגל כבדה תאכל כאילו אין מחר. אם זו הסיבה - רד

מההחלפה.

אם דלק זה לא הסיבה, היתרון של הוולוו הוא בעיקר במנוע ובביצועים ברמה אחת מעלה

מעל האומגה, עם תקפוץ לתפז תראה שהיא אפילו משוות ל WRX :loco:

מבחינת שאר הדברים, האומגה מאובזרת יותר, גדולה יותר, אולי גם נוחה יותר. לוולוו

שוק טוב יותר , אם יש הזדמנות למכור את האומגה אולי הייתי מבצע את ההחלפה..

חוץ מהסיבה הזו אני לא רואה ממש סיבה להחלפה. זה לא שהאומגה ישנה במיוחד ומחליפים

לרכב חדש לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר מחליפים מרכב אחד לאחר יש מטרה מה המטרה פה? בזמנו דיברת על צריכת דלק כבעיה באומגה, תהיה בטוח שהוולוו עם רגל כבדה תאכל כאילו אין מחר. אם זו הסיבה - רד

מההחלפה.

אם דלק זה לא הסיבה, היתרון של הוולוו הוא בעיקר במנוע ובביצועים ברמה אחת מעלה

מעל האומגה, עם תקפוץ לתפז תראה שהיא אפילו משוות ל WRX :loco:

מבחינת שאר הדברים, האומגה מאובזרת יותר, גדולה יותר, אולי גם נוחה יותר. לוולוו

שוק טוב יותר , אם יש הזדמנות למכור את האומגה אולי הייתי מבצע את ההחלפה..

חוץ מהסיבה הזו אני לא רואה ממש סיבה להחלפה. זה לא שהאומגה ישנה במיוחד ומחליפים

לרכב חדש לגמרי.

הבעיה באומגה היא אכן הצריכת דלק, בתוך העיר היא עושה ביום טוב 1:7 שזה המון !!!

הוולוו כמו האומגה כאשר לוחצים אז ברור שהיא תצרוך הרבה דלק, השאלה כמה היא צורכת בתוך העיר בנהיגה רגועה כאשר לא עוברים את ה-3K סל"ד . . .

להורים שלי לא כ"כ משנה במה הם נוסעים (אבל עדיין אבא שלי מחפש אירופאית, שנה אחת עם האומגה שינתה את כל התפיסת עולם שלו שהתגבשה 8 שנים על קורולה), אני זה שעושה להם את כל הכאבי ראש, הם רוצים בכלל פוקוס 5 דלתות 1600 סמ"ק מליסינג אבל אני אמרתי שאם פוקוס אז רק 2000 סמ"ק ורמת גימור GHIA (שכמובן אין בליסינג) . . .

אני מחפש רכב שיתן לי קצת פאן והאומגה פשוט מצויינת בתחום הזה (כמובן שהכל בפורפורציות, אני מדבר בהשוואה לרכבי יוקרה ולא רכבי ספורט) . . .

אני אמרתי שאם כבר הולכים על רכב משפחתי אז לפחות שיילכו על משהו חזק (והוולוו היא המשפחתית הכי חזקה שיש כיום) . . .

אני עדיין מנסה לשכנע את ההורים שלי לקנות אימפרזה GT שנת 2000 אבל היא נופלת מכיוון שהיא ידנית . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האימפרזה היא לא ממש אירופאית אתה יודע :wink:

ועם אתה מחפש צריכת דלק אז האימפרזה בלי שום קשר לזה שההורים שלך כן או לא

רוצים ידנית היא משחטת דלק. על תצפה למשהו מעל 1 ל 6. אם תנהג רגוע תצפה ל 1

ל 7. לא יותר.

מבחינת FUN יכול להיות שמבחינתך הוולוו תהיה מהנה יותר. אם כי פוקוס 1.6 אוטומטית

בגרסת 5 דלתות היא רכב מהנה ביותר (כמובן יחסית לשאר וכו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האימפרזה היא לא ממש אירופאית אתה יודע :wink:

ועם אתה מחפש צריכת דלק אז האימפרזה בלי שום קשר לזה שההורים שלך כן או לא

רוצים ידנית היא משחטת דלק. על תצפה למשהו מעל 1 ל 6. אם תנהג רגוע תצפה ל 1

ל 7. לא יותר.

מבחינת FUN יכול להיות שמבחינתך הוולוו תהיה מהנה יותר. אם כי פוקוס 1.6 אוטומטית

בגרסת 5 דלתות היא רכב מהנה ביותר (כמובן יחסית לשאר וכו)

אני יודע שהצריכת דלק של האימפרזה יותר גרועה משל האומגה גם בנסיעות רגועות, אני אמרתי את זה בצחוק, אין סיכויי שההורים שלי יקנו אימפרזה (בגלל שהיא ידנית) . . .

אני לא מחפש רכב מהיר בקו ישר !!! מהירות לא מעניינת אותי אלא סיבובים ובגלל זה אני כ"כ נהנה מהאומגה (למרות שכבר הגעתי איתה ל-200 קמ"ש) . . .

השאלה מי תהיה יותר מהנה, פוקוס 1600 סמ"ק או וולוו S40 T4 ? ? ?

אם זה היה תלוי בי היינו נשארים עם האומגה אבל ההורים שלי טוענים שהיא טוחת דלק וגם היא לא הכי אמינה (נשרפה מנורה בלוח שעונים ומפה ההורים שלי הבינו שהיא לא אמינה!!!) ותיקונים יהיו יקרים רצח (אני אגיד את זה במילה אחת- UMI) וגם תוסיף ירידת ערך (או יותר נכון נסיקת ערך, האומגה איבדה בתוך 3 שנים 100K ש"ח מהמחירון, יש מתחרה לאלפא :? ) . . .

מצד שני ליסינג זה גם נחמד, יש לך רכב שאפשר לקרוע אותו תמיד, אני יודע איזה כייף זה מכיוון שאבא שלי מביא לפעמים מיצובישי לאנסר מהעבודה ואני קורע לה את הצורה . . . הכל עניין של זמן עד שלמנוע/גיר ימאס מההתעללות שלי לכל השאר כנראה כבר נמאס, החליפו ברכב צמיגים בהפרשי זמן שלא יביישו מירוץ פורמולה 1, הבלמים נגמרים כל חודש (אי אפשר להאשים את האוטו, אחרי כל ה-360 והזריקות תחת שאני עושה איתה :roll:) , אבל זה לא מעניין אותי, זו בעיה של בנק דיסקונט ולא שלי :wink: . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...