Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה סליקה - אגדה או הגדה?

דן 4
שימו לב! השרשור הזה בן 7089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אשמח לקבל מעט מידע על הסליקה (משנתונים 93,94), התנהגות, ביצועים ומצב שכיח של אקזמפלרים

בארץ.

נ.ב.

1.אם אחד המנהלים (שכבודם במקומם מונח) מעדיף שאבצע חיפוש במקום שיילעס בפורום מידע שנכתב כבר בעבר, אודה לו אם יואיל לצרף הסבר לאופן ביצוע החיפוש.

2.אין בכוונתי לרכוש רכב שכזה ולכן הת'רד מופיע בפורום זה ולא באחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מנהל שכבודו מונח במקום אחר:

בשורת התפריטים למעלה יש קיצור ל "חפש".

הכנס לתפריט זה - בחר ב"חיפוש מתקדם", וחפש "סליקה", בפורומים טכני וייעוץ ברכישה.

בהצלחה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מעייף זה לחפש...

סתם, מצאתי את מה שחיפשתי ובעצם איששתי את מה שחשבתי לפני כן - מדובר ברכב שהמראה והפוזה שלו מהווים את הגורם העיקרי לרכישתו, בדומה ליונדאי קופה. העיקר הקנקן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי לפעמים הצורה של הקנקן גורם לאנשים לחשוב שהקנקן מלא זהב...

**** עריכה - אם הוא אחיך, דבר איתו בבית ****

לפעמים ילדים במושב האחורי, גורמים לתאונות...אבל לפעמים תאונות במושב האחורי, גורמות לילדים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מעייף זה לחפש...

סתם, מצאתי את מה שחיפשתי ובעצם איששתי את מה שחשבתי לפני כן - מדובר ברכב שהמראה והפוזה שלו מהווים את הגורם העיקרי לרכישתו, בדומה ליונדאי קופה. העיקר הקנקן..

אכן, הרכב אינו דמה במאומה לגירסת המרוצים שבזמנו לקחה אליפויות ראלי על ימין ועל שמאל בשנות ה 90 המוקדמות . גירסת הראלי היתה זו שלקחה מלנצ'יה את הכתר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי לפעמים הצורה של הקנקן גורם לאנשים לחשוב שהקנקן מלא זהב...

כן, ו...?

נ.ב

החתימה שלך מועתקת ממשתמש אחר בפורום.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע אחד חברה, זה לא פייר מה שאתם עושים לסליקה.

הסליקה הוא רכב ספורט מעולה ומשובח. מנסיון!!! פשוט האוטו לא אשם שלארץ יבאו אותו בדגם הכי פשוט.

עשיתי בהולנד קורס נהיגת ראלי וכל הקורס היה על סליקה מהדורת " קרלוס סיינז". הייתה מדהימה!!!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי לאחרונה בשיטוטי ברשת בטויוטה סיליקה מודל 88 ,במודעה היה כתוב "GTI" והיה תמונה שם ראיתי שהיא קבריולט,היה רשום שהיא מיוחדת ונבנתה בסדנת "VOLL" או משהו כזה בגרמניה,הבחור רצה 30 אלף עליה.

צירפתי תמונה של הרכב המדובר.

ד"א היא מיובאת באופן סדיר? כי ראיתי השבוע אחת אדומה חדשה ונוצצת בירושלים.

איציק.

5056_LvEnwZjSOS.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ו...?

נ.ב

החתימה שלך מועתקת ממשתמש אחר בפורום.

יש אנשים שקונים רכב רק בגלל הפוזה, וזה נותן להם בעצמם להרגיש שהם נוהגים באיזה פרארי...

(יותר ברור מר גרשון היקר?)

נ.ב.

כן שמתי לב לזה שלשום, כתוב אצלו באנגלית.

בכל אופן אנילקחתי ממקום אחר. במידה ויש בעיה אני אחליף.

לפעמים ילדים במושב האחורי, גורמים לתאונות...אבל לפעמים תאונות במושב האחורי, גורמות לילדים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה הפעם אתם טועים.לאבי היתה טויוטה סיליקה מודל 94 לפני 6 שנים. אדומה יפיפייה,מהירה בטירוף

בניגוד למה שנרשם כאן. אחד הזכרונות שלי מהאוטו הוא מד הקמ"ש שניצב על 200 קמ"ש בכביש אשדוד

ת"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הT5 מלכת ההתנהגות כי השעון שלה ניצב על 260 (עם הסטיה והחרטה אני מניח שהיא היתה על 245 בערך)

מה הקשר בין מהירות סופית להתנהגות או יכולות של רכב ?

נ.ב. כמובן שהדיבור על הT5 הוא על סמך מאמרים מהאינטרנט ולא חלילה על סמך ניסיון אישי, שכן לי יש בכלל פגא'רו :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה תפסיקו לדבר על סליקה, מאז שנפתח השירשור הזה אני כל יום רואה סליקות בכל מקום ולמען האמת באותו מקום , ברחובות באיזור של המסעדות והבתי קפה , לא שזה רע אבל זה מתחיל להימאס :-).

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לארץ יובאה רק הגרסה הפשוטה יחסית עם מנוע 2000 עם 156 כ"ס והנעה קדמית.

באירופה נמכרה סליקה גרסת קרלוס סיינז עם הנעה כפולה ומנוע טורבו עם יותר מ 200 כ"ס (אני לא זוכר כמה בדיוק...) שהיא עמדה בציפיות שיצרה גרסת הראלי שלה...

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע אחד חברה, זה לא פייר מה שאתם עושים לסליקה.

הסליקה הוא רכב ספורט מעולה ומשובח. מנסיון!!! פשוט האוטו לא אשם שלארץ יבאו אותו בדגם הכי פשוט.

עשיתי בהולנד קורס נהיגת ראלי וכל הקורס היה על סליקה מהדורת " קרלוס סיינז". הייתה מדהימה!!!

נכון מאוד.

חבר שלי גם הוא עשה קורס דומה בצרפת עם סליקה, הוא העמיד אותי במקום כשאמרתי שזה סתם אוטו לפוזה.

אני מניח שגם בגירסה הפשוטה ביותר יכול למצוא עניין כל חובב נהיגה.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...