Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא 75

~ts~
שימו לב! השרשור הזה בן 3873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטער להגיד לך אבל אתה ענית בדיוק אך שציפיתי וכמו שאמרתי אתה באמת לא בעל אלפא אמיתית. שיבוא יום שיהיה לך אלפא הנעה אחורית כלשהי דבר איתי , ולגבי זה שחקרת מצטער זה לא שווה כלום בעיקר לדבר על אוטו שלא היה לך בחיים .... כלומר אין לך גם ניסיון איתו. ולגבי המכוניות שהיו לך ... באמת שלא אכפת לי מה היה לך או יהיה כי לך אין מושג איזה מכוניות היו לי ואיזה יש לי עכשיו.

כנראה שלא פנית אלי, אבל הפוסט שלך שבמצוטט נצמד לזה שלי ולכן אגיב : אני מכיר לא רע ובין השאר, אלפטא 1.6, אלפא סוד ושני דורות של 33 וכל אלו כמובן בעבר הדי רחוק. ומכל אלו אני מאוד מתגעגע לאלפטא שהיתה באמת פנינה, על אף העברת ההילוכים הנוקשה והסרבנית ול 33 הראשונה אצלי, שנת ייצור 88, שלטעמי הפרטי עליו נדמה לי חלקו כל ה"מבינים" שלא ספרו אותה ליד האלפא סוד, היתה מכונית נהדרת שאמנם ויתרה במעט על ההתנהגות החדה של הסוד, אבל הרויחה המון בנינוחות, נוחות, ביצועים ( 1.2 בסוד 1.5 ב 33 ) מרווח פנים עדיף ואיכות חומרים ( בענין האחרון, ולא רק, ה 33 הבאה בתור היתה כבר נפילה כואבת ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 139
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יפה שאתה מדבר על משהו שהיה לפני 8 שנים...מראה את הרמה הנמוכה שלך

ואת זה אני אמור להסיק מהתמונה, מהשם או מהחתימה שלך? :?

על כל פנים, אני עדיין ממתין להסבר שלך לגבי מהי אלפא אמיתית. אני בטוח שתוכל ללמד אותי כמה דברים ואני קצר רוח ללמוד ממך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד עזוב, פות"ש עושה העברת בעלות, כמה חודשים והרכב נשרף, עולם כמנהגו נוהג.

אתה מנהל דו שיח עם מי שלא מעוניין להקשיב וחושב שהוא יודע הכל.

לא כל מי שיש או שהייתה לו אלפא הוא אלפיסט.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פויה

למה להיות נגטיביים בין כסה לעשור

כסף שלו שיעשה בו כאוות נפשו ובמידה ולא גנב אותו מה איכפת לכם.

ביקש ייעוץ קיבל ייעוץ

למה לרדת לגופם של אנשים

אלעד הניאון בחתימה שלו לחץ תקבל משהו הזוי במבט ראשון לפחות. לא התעמקתי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם הבחור מעליי.

ראיתי שיש גם גרסאות הזרקה אבל רק שתדע הרעש היפה שיוצא מהאלפות הישנות זה בגלל הקרבוטורים.

אני רואה שאתה חובב פולסווגן בדקת את גולף גי.טי.איי הישנות עם אתה בקטע של רכבים מיוחדים.

רצוי ויש כאלה שיהרגו אותי על זה עם הנסועה שלך נמוכה לבדוק אם מתאים לשים לה 98 במקום 95.

זה דגמים שלאט לאט נעלמים מן הכבישים אם אין בך את הרצון לשמר אותה מקורית ,תוכל תמיד ללכת על אלפא חדשה יותר שאותה תוכל להסב חופשי(166,156,147).

רק אל תהפוך אותה לעוד איזה סיווק ישנה שהפכו אותה לאיזה חיה מוזרה.

אז הנה אלפא אחת בעלת מנוע הזרקה (V6ׂ) עם צליל שקרבורטור לא יכול להתחרות בו לעניות דעתי:

לרוכש- בהצלחה עם הרכב, אלפא 75 לא קלה לאחזקה אבל היא נותנת חזרה הרבה הנאה וכיף.

החלק הכי בעייתי ברכב זה הדרייבשאפט שמורכב מ-2 חלקים, וכשהוא יוצא מאיזון קשה עד בלתי אפשרי לאזן אותו פיקס חזרה.

הרכב של נדב אחלה, אם תלך על 75, אז כדאי את שלו, תמורה טובה לכסף.

ולגבי כל הטיפים שקיבלת מאלעד והחבר'ה, יש פה אנשים בעלי ניסיון רב שנותנים לך יעוץ כדי לנסות ולמנוע ממך לעשות דברים שאח"כ תצטער עליהם, תקשיב לראש וללב ותלך על הבחירה הנכונה בשבילך, רק אתה יודע מה בא לך ומה כדאי, רק אל תקל ראש במה שאומרים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהונתן, מי כמוך יודע מה נדרש כדי להחזיק 75 בחיים במצב טוב; במקרה דנן הבנאדם רוצה לקנות כלב ולגדל אותו באקווריום...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רק חשוב לציין שלא מדובר בכלב ים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו קניתי, היום ב8 בבוקר נפגשתי במכון בדיקה אחרי זה קפצנו למוסך מתמחה אלפות בחיפה ומשם להעברת בעלות. תודה רבה לכל העוזרים (חוץ מ״נהג מתחיל״, אני מקווה מאוד שכל משאתה כותב יקרה לך באוטו).

מהיום אני בעלים מאושר של אלפא 75 מיוחדת במינה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה נדבקת אלי אני לא יודע, אבל נו שוין...

כל מה שאני כותב אכן כבר קרה לי ברכב, לכן אני מנסה בכל מאודי למנוע ממך לעשות את אותן טעויות.

הגישה שלך מגעילה אותי ומראה שאתה כנראה הפרעח הממוצע שיודע יותר טוב מכולם, יחנך את כולם ולא ייצא פראייר, חו"ח.

אני מברך אותך על רכישת הרכב ומאחל לך הנאה ונסיעה בטוחה. באמת ולא בציניות.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרעח הממוצע אהה? אני לא מתכוון לרדת לרמה שלך אם עד עכשיו לא הבנת למה נדבקתי אלייך אז כנראה יש בעיה.

תסתכל מהצד על התגובות שלך.

שיהיה לך יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אכן כך שיהיה בהצלחה בהנאה ובהנעה.

קרא שוב את ההודעות הענייניות (למשל אלעד), כבעלים של לא מעט איטלקיות קלאסיות בעבר ובהווה הייתי מציע שתתחיל לאסוף חלקים מכל הבא ליד, החל לייבא מחו"ל מבעוד מועד חלפים נדרשים, קנה לך ספר היינס (אבל אל תנסה להתעסק עם מה שלא ידוע או ברור לך-הספר חשוב כדי שתכיר את הרכב),כנס לפורום אלפא, מצא מוסך מתמחה (ורק מוסך מתמחה), אל תאלתר, אל תקצר דרכים ואל תעשה ניסיונות,תבדוק עם בעל הרכב מה לא מקורי כדי שלא תופתע כשתהיה זקוק לחלק מסויים, סע כמה שפחות ובתנאים כמה שיותר נוחים לרכב, תחזק באחזקה מונעת ועשה יישור קו רציני. אתה צפוי להוציא המון כסף ולא מעט זמן כדי לשמור את הרכב במצב נסיעה סביר ואל תפול למלכודת בהנחה שהרכב כעת במצב מעולה, אין מה לגעת ובעוד חודשיים שלושה תיאלץ להעמידו על בלוקים.

ואם אינך טרול אינטרנטי כפי שרמזו אחרים ותחזיק בה יותר משנה, נשמח לשמוע את התרשמותך מהחיים לצדה של ה-75 וביחס לשאלה מי מהמגיבים כאן שיקף את המציאות בצורה טובה יותר.

נשמח לראות תמונות.

נסיעה טובה ובטוחה!

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלאס. באמת הגזמתם.

שיהיה במזל, ותפנה את השוליים.

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרעח הממוצע אהה? אני לא מתכוון לרדת לרמה שלך אם עד עכשיו לא הבנת למה נדבקתי אלייך אז כנראה יש בעיה.

תסתכל מהצד על התגובות שלך.

שיהיה לך יום טוב

הסתכלתי, ומה שנראה לי זה שבעדינות ניסיתי לרמוז לך ללכת על פרויקט אחר, וניסיתי לאותת לאחרים, שכנראה לא הפנימו את המטרות שלך, שלא לעודד אותך ללכת דווקא על הרכישה הזו.

לגבי הפרעח, צודק, הייתי צריך להשתמש ביופמיזם "ישראלי". אתה פשוט התעלמת באופן בוטה וכוחני מכל מה שאמרו לך, בחרת לבטל עיצות ממגוון אנשים שרק מנסים לסייע לך ובחרת לתקוף את כל מי שלא "פירגן" לך.

גם אני עשיתי שטויות עם הרכבים שלי (למשל לשים מקסי פיוז 80 במקום 40 ולשרוף חצי תא מנוע), שטויות שעלו לי הרבה כסף ועוגמת נפש, אבל תמיד כיבדתי דיעות מבוססות של אחרים.

אגב, זה שהלכת על זה, זה נפלא בעיני, מראה המון אופי, ואני באמת ובתמים מקווה שתהנה מהרכב ותתמכר אליו כמו שהוא.

שנה טובה אבאל'ה וטייק איט איזי.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

` ts ` - לא נשארו הרבה 75 בארץ, על אחת כמה וכמה 75 טובות. אני מקווה שתנצל את הלהט שלך למשהו טוב ולא הרסני. רק תבין שהאנשים שאמרו לך דברים כאן, דברים רבים וברובם נכונים, עברו דבר או שניים בחיים שלהם ומדברים מניסיונם, ניסיון שלך עדיין אין. זה שדעתם לא חפפה את שלך לא הופך אותם לרעים ובוודאי לא מצדיק איחולים כמו שלך. שא ברכה, ותזכור שדרך ארץ טובה לא רק כשאומרים דברים שנוח לך לשמוע.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...