Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא 75

~ts~
שימו לב! השרשור הזה בן 3880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל חג שמח,דבר שני רציתי לשאול מה דעתם על אלפא 75 שנת 91 ידנית עם מנוע 2.0, אני מחפש רכב מעניין שישמש אותי לנסיעות של כ 5000 אלף קילומטר בשנה.

אני לא יודע אם אתם מכירים את הסיפור שלי,אבל היתה לי לאון שנישרפה ורק עכשיו קיבלתי את הפיצוי מהביטוח.

בקיצור ראיתי כאן בפורום אלפא 75 לבנה מאוד מיוחדת שמושקעת בהרבה כסף, מה דעתם על הרכב?

נ.ב.

ניתן להתקין מערכת גז על המנוע הזה או שמסוכן על מנוע ישן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 139
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אלפא 75, נכתב עליה יותר מדי.

קודם כול זה רכב מאד כייפי ומהנה, יחסית מודרני וחלוקת משקל טובה בגלל הגיר שיושב מאחורה.

מה גם שיפה גם מיוחדת וגם אלפא.

בכדי לרכוש כזאת צריך להכין את עצמך להקפדה על פרטים וידיעה שכל תקלה יכול לעלות לו כזה זול בגלל זמינות החלקים.

יש רק מספר מוסכים שאכן יתנו לך שירות טוב לרכב הזה, אם אתה הבעלים טפל ישר אל תחסוך, אגב יש עוד כמה אנשי מקצוע שהם לא מוסכים שמטפלים טוב באלפות.

לרוב הרכב אמין אבל הוא בעל אופי אלפאי ולכן יחד עם ישן זה לא כזה טוב.

אני דיברתי עם הבחור בעל האלפא המוזכרת אישית התרשמתי מהבחור כישר, אבל שוב לשראות אלפא משנת 91 שלא חסר לה בורג, זה נדיר ומפתיעה, אישית לא ראיתי.

מבחינת ההשקעה הן בשמירה על הרכב והן שיפורים אכן הושקעה שם סכום לא קטן, אבל אני אישית לא אהבתי כמה דברים.

כגון ברקסים קטנים גיר לא מקורי נעול ועוד כמה שטויות שזה הגוק שלי מבחינת הרכב זה הסט אפ שהבחור אהב וזה מה יש!

מחיר? קשה להעריך כי כמעט ואין כאלה היום למכירה ועוד במצב הזה.

לגבי הגז, אתה חושב על רכב כזה ואז רוצה להרכיב גז?

אם אתה לא מוכן לחיות עם רכב כזה אל תגע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו שנהג באוטו הזה אני לא יודע אך אתה חושב שיש שמה ברקסים קטנים , בין הברקסים הכי טובים שראיתי . וכל האוטו הזה מדהים חווית נהיגה אחרת.

Honda accord h22a manual

Honda civic powered by ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליק ידידי, מה שאתה מחפש זה ts מקורית שכמובן לא תמצא כי את ה2 האחרונות אני ואריק פירקנו (;

יחד עם זאת ההיא שפירקתי הייתה עם גיר לא נעול וכמובן שהברקסים ששמתי גדולים בהרבה מה 260 ומשהו שיש שם עם קאליפר פי 2 בגודל לפחות!!! אי אפשר להכניס ברקסים יותר גדולים בג׳אנט 15״ ממה שדחפתי שם.

לגבי הגיר, לא הייתי עושה את זה אם לא נהגתי באוטו אחר עם סטאפ כזה ומצאתי כי טוב.

בהצלחה בחיפושים בכל מקרה אתה מוזמן לנהוג להתרשם שלא חסר בורג.

לגבי הבחור שמחפש להסב... אני לא יודע איך האוטו יגיב אבל אני לא חסיד של מקוריות אז יכול להיות מעניין לראות את זה עובד (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם נתעלם לרגע מהרעיון האוילי להתקין מערכת גז ברכב שעושה 5,000 ק"מ בשנה, ברכב כמו אלפא 75 שנת 91' אני לא בטוח שהדבר כלל מותר מבחינה חוקית, וטוב שכך.

חוזר על המלצתי לפותח השרשור לחפש רכב אחר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...