Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 3 שנות ליסינג עם פורד פוקוס סטיישן 2.0 ומעבר לסקודה יטי

landy
שימו לב! השרשור הזה בן 3891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול נפרדתי מהפוקוס סטיישן 2.0 2010 ששירתה אותי בנאמנות 3 שנות ליסינג. 144,000 ק"מ עם אפס בעיות. חיסרון יחיד הינו צריכת הדלק שהיתה בסביבות 1:10.5 ב90% נסיעה בינעירונית (רובה על כביש 6 - אז לא ב 90 קמ"ש...). הרכב בגירסת 2000 סמ"ק רחוק מלהיות עגלה כמו ה 1600 (146 כוח סוס כמו המונדאו בזמנו) ומרווח יחסית כך שבהחלט מומלץ למשפחות.

התלבטתי בבחירת התחליף ולבסוף החלטתי שהכלה החדשה היא יטי 1.2 TSI DSG. לאשתי יש אחת כזו כפרטית (הדגם המשודרג ולא הליסינג) ואני מאוד אוהב את הרכב - צורת הישיבה (מעולה לגבוהים כמוני) והשילוב TSI DSG (עם כל הבעיות שמדברים עליהן... אנחנו חווינו בעייה אחת במהלך שנתיים ו 52000 ק"מ). חיסרון יחיד - גודל הבגאז, אבל מסתדרים.

מבחינתי זה ניסוי שישפיע על בחירת הרכב הפרטי הבא: צמפיון מבטיחים שכבר אין את הבעיות הידועות - 3 השנים הבאות (ו כ 50000 ק"מ בשנה) יגידו אם זה נכון.

הרכב והשילוב מוצלח מאוד מבחינת הנהג. אם אכן פתרו את הבעיות הידועות והאמינות תהיה טובה אז ללא ספק זו אפשרות מעולה.

במקביל נותר רק לקוות שגם הרכב של אשתי יגלה אמינות לפחות עד שיחגוג את תום תקופת האחריות על הגיר והמצמדים של 5 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו נהדר (בעלים לשעבר).

תתחדש.. הייתי מציע לך להתפלל שכל התקלות בגיר לא יופיעו כלל. ואם כן, אז דווקא בתוך תקופת האחריות ולא מעבר לה..:)

הייתי רוצה לשמוע יותר פרטים על הרכב. בסוף, אם אתה סוקר משהו, עדיף שזה יהיה מעמיק ולא רק להתבסס על סחיבה של רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפוקוס - הסיכום שלך ממצה - אוטו נהדר. חבל לי לפרט מעבר לזה - לטוב ולרע הרכב די משעמם כמו כל הליסינגמטיות ומתאים למשפחות שמחפשות רכב אמין שבאמת לא רואה מוסך מלבד טיפולים שוטפים, מרווח יחסית, אך מעט פחות חסכוני.

ה 2000 סמ"ק זה ללא ספק הערך מוסף ברכב הזה שמנטרל את ה"בעיה" של חוסר סחיבה שמדווחת ב 1600. ההפרש בכסף לעומת 1600 לא גדול והערך המוסף (למי שמחפש גם קצת חווית נהיגה) משמעותי.

לגבי היטי - אם צמפיון רוצים לשרוד בשוק הליסינג אז הם צריכים לקוות שהרכבים החדשים באמת אמינים וכל מחלות הילדות תוקנו. אז אני מקווה שגם בלי תפילות 3 השנים הקרובות יעברו בצורה חלקה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון להיום אני מתנייד על הסקודה יטי 1.2 tsi דגם אדוונצ׳ר

והרכב נחמד מאוד . אני מרוצה מהביצועים ומהצריכת דלק .

היו לנו כמה בעיות על ההתחלה כמו : גרסת מחשב לא מעודכנת , וישרים קופצים , וחלון ימני לא יורד או עולה אוטומטית ..

אבל חוץ מזה הרכב אחלה :)

Alfa romeo 147 , 1.6 , 120 hp .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מדאיג שעל ההתחלה יש לך תקלות כאלו. בדוק טוב טוב כל רשרוש שיש לך כדי שצמפיון לא ימהרו להתנער מהאחריות.

האמת היא זה מה שאני עושה . קורה לי הרבה שאני נוסע בלי מוסיקה וקשוב כל כולי לכל רישרוש שיש ברכב .

קצת מדאיג ואני מקווה שאלו היו האחרונות.

Alfa romeo 147 , 1.6 , 120 hp .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...