Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק, סיאט איביזה reference 1.4 ידני מודל 2012

yzelickman
שימו לב! השרשור הזה בן 3920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

קניתי סיאט איביזה reference 1.4 מודל 2012 ידינית, צריכת הדלק של הרכב הינה כ 1/10 בנסיעה שהיא 80% עירונית ו 20 % בינעירונית, עם מזגן. אני ננוהג ברכב בצורה חסכונית ללא בלימות והאצות מיותרות. יצרן הרכב מצהיר שהרכב צורך 1/12.2 ו 1/19.6 בהתאמה.

יש למישהו נתונים (נסיון) ויודע מה צריכת הדלק האמיתי של סיאט איביזה reference 1.4 מודל 2012 ידינית

עירוני/ בין עירוני

מזגן/ ללא מזגן

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בדגם SC ידנית נמדדה צריכה של 1/10 ללא מזגן בנסיעה עירונית בלבד. פקקים, רמזורים וכו'.

זה נמדד בחורף האחרון. את הבדיקה ביצעתי פעמיים והתוצאה אכן הייתה זהה.

על מיכל מלא עד ריק כמעט לחלוטין הצלחתי לנסוע 400 ק"מ+-.

כיום בקיץ עם מזגן לא ביצעתי בדיקה, אך מספר הקילומטים שהרכב מצליח לגמוע על מיכל יורדים - סביב ה300-350 ק"מ למיכל.

טיפ? פנה ציוד מיותר מהתא מטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בדגם SC ידנית נמדדה צריכה של 1/10 ללא מזגן בנסיעה עירונית בלבד. פקקים, רמזורים וכו'.

זה נמדד בחורף האחרון. את הבדיקה ביצעתי פעמיים והתוצאה אכן הייתה זהה.

על מיכל מלא עד ריק כמעט לחלוטין הצלחתי לנסוע 400 ק"מ+-.

כיום בקיץ עם מזגן לא ביצעתי בדיקה, אך מספר הקילומטים שהרכב מצליח לגמוע על מיכל יורדים - סביב ה300-350 ק"מ למיכל.

טיפ? פנה ציוד מיותר מהתא מטען.

נשמע ממש גרוע, אצלי איביזה 1.4 2005 אני עושה בין 600-650 קילומטר למיכל בנסיעה משולבת. היו מיכלים שהגיעו גם לסביבות ה 800 קילומטר אבל זה היה עם נסיעות לתל אביב ובאר שבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזועזע ממה שאתם רושמים פה.

עכשיו זה אולי מסביר לי למה בחיפוש "יד 2" יש מלא איביזות חדשות עם פחות מ30K על השעון למכירה.

זה לא הגיוני שרכב 1.4 ממודל 2012 יעשה 1-10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

#קורא את השרשור ומחייך. סוף סוף יש מישהו שמבין מה זה צריכת דלק מעיקה כל כך.

ואגב אני נוהג על גולף :-P

ועכשיו לעניין.

בכל עמוד בפורום יש בחור שמחזיק איביזה ובוכה על דלק.

מדהים לראות רכב שעל פניו נראה כל כך מודרני עם מנוע כל כך לא יעיל.

חבל.

סיאט מי - בציר 2014

----------------

הבלוג שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, איביזה 1.6 ידנית מודל 94 שהייתה לי, עשתה 1 ל-12-13 משולב כאשר הרוב זה עירוני בירושלים. עירוני בלבד היה 1 ל-10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עם 35K ק"מ על השעון.

כיום הממוצע שלי 13 ק"מ/ל בחורף הממוצע היה 14 קמ"ל (חישוב בשיטה הקלאסית, מיכל, חישוב ועוד פעם מיכל) כך ש-70% בינעירוני - 30% עירוני, עם מזגן רוב הזמן (נהיגה אגריסיבית מידי פעם).

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רכשתי לרעייתי אחת כזו בתחילת 2012,

גם אני פתחתי שרשור על צריכת הדלק

וגם אני מאוכזב מאד מהתוצאות, עד שפשוט נמאס לי לחשב.

כעת, תוסיף למשוואה את העובדה שאנחנו חיפאים ושהמזגן עובד נונ-סטופ.

1:10 בעיר? מוכן לחתום על זה עכשיו :cry:. הלוואי עלי.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם איביזה 2008 מנוע 1.6 ידנית, עושה 1:13 עם מזגן בנסיעה בין עירונית. בלי מזגן מגיע ל-1:15 בכיף. בנסיעה עירונית עם עליות הרבה פחות חסכוני אבל זה כל רכב ככה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי שנתיים איביזה 1.6 sc צריכה עמדה 1:13 נהיגה משולבת עם מזגן וקצת לחיצות ;-) בדקתי כל מיכל במשך 45k דרך אגב המחשב דרך בסיאט הוא יחסית מדוייק כי גם אני בדקתי אותו המון וגם פעם מגזין אוטו בדק מול רנו ואופל ובסיאט המחשב היה הכי מדוייק.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...