Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל וקטרה 95 מול הונדה אקורד 95

jingel
שימו לב! השרשור הזה בן 7127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שכתבתי - לכולם מנוע 2000

האם למישהו יש הערות

איבזור - נוחות - מנוע - אחזקה - מראה חיצוני - עלויות ביטוח ועוד ....

האם אתם ממליצים ?

התקציב הוא בערך 40,000 אך תמיד ניתן למתוח אותו קצת אם צריך

אני כבר הבנתי - זה הכימיקלים שלי שלא הבינו.

jingel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז אני אתחיל ---

לאופל מלא צרות - אירופאי או לא? אוכלת דלק - ביטוח - נמוך - אף אחד לא רוצה אותה.

ההונדה - ספרטנית מידי - מרווחת - כמו כולן כאן - ביטוח - בשמיים - לך תבין .

לגאסי - יפנית אמיתית - מרווחת מאוד עם אפשרות ליופי אמיתי אם משקיעים . גם כאן ביטוח נמוך

הלגאסי הכי סחירה - הכל כמובן תלוי איך מצב הרכב .

איך אני - טוב מה לעשות - פורום של מכוניות - אבל אף אחד לא מגיב - משונה לא?

אוקי - אז האם למישהו יש משהו להוסיף - ואם אנחנו מדברים על זה אז ללגאסי יש בשנה הזו גם

דגם 4X4 - האם הוא מומלץ - מה לגבי צריכת הדלק בו ובלאי אחר .דרך אגב - לא ברור אבל

ה 4X4 יותר זול ב 3700 שח מהרגיל - -מישהו מוכן להסביר.

נו באמת - מי שיודע שיכנס ויעזור - -פליז פללללליזזז - במתותה - בבקשה סיוופלא - פור פאבור

תודה מראש לכל העוזרים .

jingel

אני כבר הבנתי - זה הכימיקלים שלי שלא הבינו.

jingel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה אקורד לדעתי משתלמת לך מבחינת הכל והביטוח בשנים האלו לא גבוה, אלא אם הינך נהג חדש.

במחיר הזה גם אתה יכול לקנות פאסאט 95 זה רכב יוקרתי שווה ויפה ואמין.

4*4 אופל פרונטרה אחלה רכב.

או מאזדה 626 שנת 97 איבזור כמו האקורד ואמינות מעולה ושמירת ערך מצויינת

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי אני ממליץ על הוקטרה, הרכב יציב מאוד, חזק וגם נראה מצויין אבל תן לי להמליץ לך על אופציה אחרת:

• וקטרה שנת 98 עם מנוע 1600 (דור B עם המראות היפות) -> 45K
  • אומגה 97 -> 39K

The New Opel Astra :grin: Trust Your Eyes

www.opel.de

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי אני ממליץ על הוקטרה, הרכב יציב מאוד, חזק וגם נראה מצויין אבל תן לי להמליץ לך על אופציה אחרת:

• וקטרה שנת 98 עם מנוע 1600 (דור B עם המראות היפות) -> 45K
  • אומגה 97 -> 39K

אני מנסיון אישי על וקטרה שנת 2001 מנוע 2200,אומר שאנחנו לא כ"כ נהננו ממנו !!

אני לא יכול להצביע לך על נקודה מדויקת שבגללה לא נהננו ממנה, אבל פשוט לא כ"כ נהננו..

אולם שזה מנוע שונה, לדעתי שני המכוניות אותו אוטו בערך...רק מנוע שונה.

וכל החלפים של האוטו מאוד אבל אני מתכוון מאוד יקרים!!

שברנו חלק תחתון של הפגוש והינו צריכים לשלם 1600 או 2000 ש"ח רק לחלק לא כולל הרכבה!

יאמר לזכות הוקטרה שהוא נוח מאוד לדעתי, ולדעת אחרים, המושבים האחוריים והקדמיים באיכות טובה וגם כן איכות ההרכבה שלה!

ובכל התקופה שהיה לנו את האוטו (בערך שנה וחצי או יותר) לא היו לה בעיות רציניות מדי וגילה אמינות טובה!

ובקשר לביצועים, היתה לה תאוצה חביבה ורעש נחמד.. אבל לא מלהיבה במיוחד..

בקיצור הייתי מציעה לך לקנות את האוטו אפילו שלא נהננו, כשאני חושב על זה היא הייתה תמורה טובה לכסף..

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי - לכולם מנוע 2000

האם למישהו יש הערות

איבזור - נוחות - מנוע - אחזקה - מראה חיצוני - עלויות ביטוח ועוד ....

האם אתם ממליצים ?

התקציב הוא בערך 40,000 אך תמיד ניתן למתוח אותו קצת אם צריך

עלויות מקיף של לגאסי 2 ליטר (שנת 96) ואקורד 2 ליטר (שנת 93) זהות - בסביבות 3K למקיף כולל הכל (גרירה, שמשות וכד') בהנחה שאתה מעל גיל 24 ואין לך תביעות ב-3 שנים האחרונות.

האקורד שווה בסביבות 33-34K במודל 93, הלגאסי שווה בסביבות 43K במודל 96 - מה גם שאין הרבה לגאסי דור שני (96) עם מנוע 2 ליטר.

מנהיגה על שתיהן לדעתי האישית האקורד מעט יותר רכה ומכויילת "אמריקאית" (הגה רך מאוד, מתלים רכים), המנוע חזק, הגיר זריז מאוד בהחלטות שלו והוא מכוייל לתפקד בצורה קצת יותר אנרגטית מגיר אוטומטי שמכוייל לחיסכון בדלק, כמו הרוב המכריע.

שתיהן נוחות לנסיעה, הלגאסי מכויילת מעט יותר קשיח ובעלת הגה עם משקל טוב ומספר סיבובים סביר מנעילה לנעילה ביחס למשפחתית (3 ורבע).

שתיהן נועלות צמיגים 195/60 R15 וצריכת הדלק דומה (איזור ה 8-8.5 ק"מ לליטר בעיר בנסיעה רגועה).

הביצועים בשתיהן טובים. הלגאסי, למרות היותה בעלת הספק צנום של 115 כ"ס, מזנקת ל 100 קמ"ש מעמידה תוך כ 10.5 שניות. לאקורד לא מדדתי אבל היא לא אמורה לספק ביצועים פחות טובים, לפחות לא לפי תחושה ונהיגה לא מועטה בה.

הטיפולים (בעיקר טיימינג) בלגאסי בד"כ זול יותר, לשתיהן אגב יש ABS ולאקורד יש גם בקרת שיוט (בדגם LX. ב EX יש גם חישוקים קלים וחלון גג). לשתיהן כמובן יש הזרקת דלק רב נקודתית, גיר 4 הילוכים, כל החישמולים (מראות, חלונות, נעילה) והגה כח מתכוונן לגובה.

המושבים הקדמיים בלגאסי מספקים תמיכה צידית פשוט מעולה. אלו של האקורד רכים יותר ונוחים יותר לישיבה אבל לא למי שמחפש לקחת סיבובים מהר מידי...

הלגאסי מרגישה יותר טוב תחת עומס. היא פחות רוכנת, אוחזת טוב ומספקת את מה שאתה צריך בלי הרבה כאבי ראש או צעדי מחאה, פשוט תלחץ על הגז.

אם ישנן עוד שאלות, Shoot...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסיון אישי על וקטרה שנת 2001 מנוע 2200,אומר שאנחנו לא כ"כ נהננו ממנו !!

אני לא יכול להצביע לך על נקודה מדויקת שבגללה לא נהננו ממנה, אבל פשוט לא כ"כ נהננו..

אולם שזה מנוע שונה, לדעתי שני המכוניות אותו אוטו בערך...רק מנוע שונה.

וכל החלפים של האוטו מאוד אבל אני מתכוון מאוד יקרים!!

שברנו חלק תחתון של הפגוש והינו צריכים לשלם 1600 או 2000 ש"ח רק לחלק לא כולל הרכבה!

יאמר לזכות הוקטרה שהוא נוח מאוד לדעתי, ולדעת אחרים, המושבים האחוריים והקדמיים באיכות טובה וגם כן איכות ההרכבה שלה!

ובכל התקופה שהיה לנו את האוטו (בערך שנה וחצי או יותר) לא היו לה בעיות רציניות מדי וגילה אמינות טובה!

ובקשר לביצועים, היתה לה תאוצה חביבה ורעש נחמד.. אבל לא מלהיבה במיוחד..

בקיצור הייתי מציעה לך לקנות את האוטו אפילו שלא נהננו, כשאני חושב על זה היא הייתה תמורה טובה לכסף..

יונתן

לדעתי זו רק חוות דעת שלך, לי היו כבר ווקטרות משני הדורות והשניה היתה בעלת מנוע 2000 ולזכותה ניתן לומר שהיא מהנה מאוד לנהיגה, רמת גימור מצויינת, נוחה ויציבה מאוד...

אגב, השאלה היתה על הדור הראשון שהמנוע שלו שונה מאוד מזה של הדור השני....

www.opel.de

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז אני אתחיל ---

לאופל מלא צרות - אירופאי או לא? אוכלת דלק - ביטוח - נמוך - אף אחד לא רוצה אותה.

jingel

מה שאתה אומר ממש לר נכון:

1- בתשע השנים האחרונות היו לי שתי ווקטרות שלא היו להם תקלות רציניות בכלל...

2- צריכת דלק של זו עם מנוע 2.0 ליטר לא כל כך גבוהה (1:11 בנסיעה בעיר)...

3- לרכב הזה יש שוק מצויין...את הראשונה מכרתי תוך פחות משבוע...ותחשוב על העובדה שזה רכב

שעולה על כל המזדות למיניהם בשתי דרגות לפחות והמחיר שלו הרבה יותר נמוך...

www.opel.de

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על סיטרואן קסנטיה.

אוטו מרווח, נאה, נוח מאוד, ביצועים טובים ואמין מאוד.

http://www.trader.pl/images/pl/big_images/citroen_xantia.jpg

b bo bos bose baaaaaaaaas

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...