Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיימינג פוקוס 2008

akak123
שימו לב! השרשור הזה בן 3723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לקראת טיימינג בפוקוס 2008

קראתי קצת בפורום ראיתי שמדברים על 1500-2500 ש"ח, כשמוסכים מורשים מגיעים אף ללמעלה מזה.

במקביל מוסך עד רעננה מפרסם 1500 ש"ח (כולל החלפת רצועת תזמון, מותח רצועת תזמון, בורג מתיחה, עבודה).

נראה מחיר טוב, יש Catch?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מתי האוטו שלך עלה לכביש וכמה קילומטרים נסע ?

בטיפול יוסיפו לך 2 רצועות שרות , משאבת מים ונוזל קרור .

בשלב הראשון הם מושכים אותך למוסך ובשלב השני מוסיפים כל מיני דברים שלא נראים טוב וחייבים להחליפם .

דעתי האישית שעדיף לך להחליף את הרצועות ושיבדקו את מצב משאבת המים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1500 זה בערך המחיר במוסך מורשה יבואן לאחר הנחה. בלי תוספות שונות ומשונות.

לרוב זה מבוצע ביחד עם טיפול, מה שמעלה את המחיר בעוד כמה מאות שקלים.

volkswagen polo 2016

Ford Focus 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום רב ומועדים לשמחה.

מוסך עד רעננה הוא מוסך מורשה יבואן ברמה טובה אבל גובה מחירים בהתאם.אגב המחיר בטח לא כולל מעמ.

בגדול ישנו ניסיון להביא את הלקוח למוסך סביר שימצאו מכלולים נוספים הדורשים החלפה ואז המחיר יעלה.

אין שום catch רק רצון למשוך לקוח למוסך...

אגב ערוך ברור בעוד מוסכים מורשים לשם השואה.

חג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתם ממליצים לעשות ברשת מוסכי היבואן לאור המחיר או שעדיף במוסך לא מורשה?

מכיוון שהרכב כימעט בן 6 שנים אני הייתי ממליץ לא לבצע את הטיפול במורשה ויש לא מעט מוסכים לא מורשים שיעשו טיפול שכזה פי 2 פחות במחיר באותה מיקצועיות ואף יותר. ההפרשים משמעותיים כך שכדאי לך לבדוק זאת יותר לעומק. מהיכן אתה בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור המחיר בהחלט שווה לבדוק האם מדובר בחלקים מקוריים ואז בהחלט זה יהיה עדיף שמוסך מכיר את הרכב הכי טוב יעשה את התיקון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

עד רעננה הוא מוסך מורשה פורד טוב ומקצועי. אם זה המחיר שהוצע לך לדעתי אין טעם לבדוק במוסכים לא מורשים כי ההפרש יהיה קטן יחסית.

לך על זה, רק תוודא מול מנהל העבודה שמקבל אותך שיש בינכם הבנה מלאה לגבי הדברים הדרושים בטיפול כדי שלא יהיו לך הפתעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הרצועה הוחלפה בסימן טוב ומזל טוב לאחר חמש שנים על הכביש. הופתעתי לראות את מצבה של הרצועה הישנה שפורקה מהרכב, נראית לי כחדשה ובדיעבד נראה לי שיכול הייתי לסוע איתה עוד חמש שנים. מה דעתכם ?

apysujev.jpg

u4a7esa7.jpg

jybaheva.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לנסוע על אותה רצועת תזמון המון שנים אבל למה להיסתכן? אני אישית מכיר בעל יונדאי שנסע על אותה רצועה איזה 300 אלף קילומטר והרכב מת לפני שהלכה הרצועה. היצרן לא לוקח סיכונים ולכן אומר להחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מדוע היבואן המקומי קובע שצריך להחליף את הרצועה במחצית התקופה שהיצרן קבע ?

שלחתי אין ספור מיילים ומכתבים ליבואן בארץ ותשובה עיניינית , רצינית ומקצועית לא קבלתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי האישית וההגיונית אומרת שהיצרן פשוט מעדיף להימנע מתקלים שהרי מדובר במערכת התיזמון שאם היא תיפגע בדרך כל שהיא הנזק הכספי שייגרם ללקוח יהיה גבוה מאוד ואז יגיעו התלונות לאותו יצרן אז הוא פשוט מעדיף ללכת על בטוח. אבל זוהי רק דעתי האישית והלא מחייבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...