Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי סונטה 2007

gavriel_ov
שימו לב! השרשור הזה בן 3945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חבריה .. אני מטלבט בין כמה רכבים כרגע ולאחר שהבנתי שלכל רכב יש כמה רמות גימור וכמה נפחי מנוע שונים החלטתי למצוא את בכל גרסה קטגוריה למצוא את הרכב הכי משתלם.

אני לא יכול לעשות כלום אם התשוקה שלי לרכבים שנראים טוב וחזקים ובימיוחד שאוהבים לשייט.

מצפיה ביד 2 ראיתי שיכול להרשות לעצמי סונטה 2007 אבל מחיפושים לא הבנתי מה הבעיות שלה בגדול והאם הרכב יודע להיות חסכוני . לא אני לא מצפה שיעשה לע 1:17 אבל אני מצפה לקבל 1:11 לפחות. אם קיים מנוע שנותן תפוקה טובה לרכב יחסית ולא זולל יותר מידי אשמח לשמוע ולדעת איזה רכב הכי טוב ואם יש בעיות אז אילו.

תקציב 40-50₪ מרווח נוח אמין טיפולים הגיוניים ופוזה מעט ושיוט נהדר.תאמת לא יודע מה לכתוב עוד

בעבר Mazda 3 Comfort 2008 :twisted: (תענוג מאבא)

היום Toyota Corola GLI 2009 :twisted: (תענוג מאבא)

כרגע Ford Focus Trand 2010 :evil: (רכב ראשון שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

40-50ה שקל אתה בקושי ממלא 5 ליטר דלק...

הרכב לא יהיה חסכוני ולא יעשה 1/11.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

40-50ה שקל אתה בקושי ממלא 5 ליטר דלק...

הרכב לא יהיה חסכוני ולא יעשה 1/11.

40-50 אלף הכוונה וסכום לרכב לא לתדלוק חח...

תחפש ביד 2 תראה שיש כמה רכבים שנראים טוב יחסית וקילומטראז לא גדול במיוחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה המנועים שלה אוכלים בכלל ??

אתם מודעים שמרצדס c קלאס 2013 אוכלת 1:14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מצטרף לקודמיי - הסונטה מהדור השלישי אני חושב (אחד לפני שהם חזרו כI40) היא רכב בסטנדרטים אמריקאים שנותן תמורה אדירה לכסף עם אמינות של רכב קוריאני\יפני וגם תחזוקה של אחד.

אבל חסכונית היא לא תהיה - היא אפילו תהיה זללנית יותר בטיפונת (בין ליטר עד שני ליטר במקרה הגרוע לכל קילומטר) מהמתחרות היפניות שלה.

תצפה יותר לכוון ל 1:7 ו1:8 בפקקים

1:8 עד 1:10 במשולבות ובמקרה הכי טוב בנסיעות פתוחות אתה תראה את האחד ל11 או 12

ההמלצה שלי תהיה ללכת על המנוע בנפח 2.5 ליטר - בנסיעות משולבות מהמנוע הזה אתה דווקא אמור לראות צריכת דלק קצת יותר טובה (באיזה ליטר לקילומטר סה"כ) בכל סוג נסיעה.

אני באופן אישי לא הייתי חושש מהקניה בגלל נתון הדלק למעלה כי אתה קונה את הרכב הזה במחיר זול מאוד לעומת המתחרות הישירות שלה וזה מפצה אותך על הגרעון בדלק.

מה גם שאני תמיד אעדיף רכב עם אמינות סטטיסטית מוכחת לדגם מאשר רכב חסכן אבל רגיש לתחזוקה ומועד לתקלות.

ואם אני לא טועה - אם אתה תחפש לגבי המרצדס C קלאס הספציפית שאתה חושב עליה אתה תגלה שהיא דיזלית ומכאן מגיעה צריכת הדלק שאתה מדבר עליה, קשה מאוד למצוא היום מונית לא שחוטה ותקלה במרצדס ברוב המקרים תעלה פי כמה מאשר ביונדאי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C CLASS דיזל בלו מושן החדש שלהם-הגיוני.

C350 אני דיי בטוח שלא.

C63 בטוח לחלוטין שלא.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 ספיריט עם מנוע 2,000,גלגלי מגנזיום וגג נפתח עם מנוע 150 כ"ס,תתן לך את אותם דברים של היונדאי וביותר גדול,היא גם יותר סחירה ותשמור להערכתי על מחירון טוב יותר אם תרצה למכור עוד 3 שנים.

עדיף לרדת שנה אחת בשנתון וליהנות מרכב טוב בהרבה,לפחות לדעתי.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 ספיריט עם מנוע 2,000,גלגלי מגנזיום וגג נפתח עם מנוע 150 כ"ס,תתן לך את אותם דברים של היונדאי וביותר גדול,היא גם יותר סחירה ותשמור להערכתי על מחירון טוב יותר אם תרצה למכור עוד 3 שנים.

מאזדה 3 מרווחת?

אולי ביחס למאזדה 2.

אין השוואה בין הרכבים-בכיול מתלים ובמרווח הפנימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שהסונטה מאוד מבוקשת כיד שניה אבל ואבל גדול,

שוק היד השניה מוצף באלפי מאזדה 3 והיא נימכרת במחירים נמוכים יחסית.

רובן אומנם בנפח 1.6 אך ככלל אין לקנא בבעלי מאזה 3 שמחליטים לבחור.

תעשה סיבוב ביד 2 ותראה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן,עשיתי סיבוב ביד 2 ומתוך כל ההיצע בסביבות 85% אלו מאזדות עם מנוע 1600, עם הדגם הבסיסי ביותר (ACTIVE),שכולל מנוע 1600,ג'אנטים מברזל,לרוב ללא שליטה על המערכת מההגה (אלא אם בדגמים החשדים עשו משהו אחר)-מה שמבדל מעט את דגם הספיריט והופך אותו למעט יותר מבוקש.אין מכונית,שנמכרת היום תוך יום אחד לרוב (פעם זה היה ככה היום השוק חלש ורוב חברות הליסינג די עזרו לעניין).

לפחות לטעמי האישי,הספיריט עדיפה על הסונטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 מרווחת?

אולי ביחס למאזדה 2.

אין השוואה בין הרכבים-בכיול מתלים ובמרווח הפנימי.

התכוונתי לעניין האבזור ולא דיברתי כלל על מרחב פנימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פחות חשוב מהאבזור,לפחות עבורי(למרות שהרכב שלי דיי צפוף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מצטרף לקודמיי - הסונטה מהדור השלישי אני חושב (אחד לפני שהם חזרו כI40) היא רכב בסטנדרטים אמריקאים שנותן תמורה אדירה לכסף עם אמינות של רכב קוריאני\יפני וגם תחזוקה של אחד.

אבל חסכונית היא לא תהיה - היא אפילו תהיה זללנית יותר בטיפונת (בין ליטר עד שני ליטר במקרה הגרוע לכל קילומטר) מהמתחרות היפניות שלה.

תצפה יותר לכוון ל 1:7 ו1:8 בפקקים

1:8 עד 1:10 במשולבות ובמקרה הכי טוב בנסיעות פתוחות אתה תראה את האחד ל11 או 12

ההמלצה שלי תהיה ללכת על המנוע בנפח 2.5 ליטר - בנסיעות משולבות מהמנוע הזה אתה דווקא אמור לראות צריכת דלק קצת יותר טובה (באיזה ליטר לקילומטר סה"כ) בכל סוג נסיעה.

אני באופן אישי לא הייתי חושש מהקניה בגלל נתון הדלק למעלה כי אתה קונה את הרכב הזה במחיר זול מאוד לעומת המתחרות הישירות שלה וזה מפצה אותך על הגרעון בדלק.

מה גם שאני תמיד אעדיף רכב עם אמינות סטטיסטית מוכחת לדגם מאשר רכב חסכן אבל רגיש לתחזוקה ומועד לתקלות.

ואם אני לא טועה - אם אתה תחפש לגבי המרצדס C קלאס הספציפית שאתה חושב עליה אתה תגלה שהיא דיזלית ומכאן מגיעה צריכת הדלק שאתה מדבר עליה, קשה מאוד למצוא היום מונית לא שחוטה ותקלה במרצדס ברוב המקרים תעלה פי כמה מאשר ביונדאי.

או לתגובה כזו ציפיתי ...

תודה רבה לך על התגובה. עכשיו רק אם תוכל להיות יותר ספציפי לשנתון גם אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רגע מאזדה או לא מאזדה.

אגב אתב בעל מאזדה 3 ספיריט. ?

כמה היא אוכלת בכלל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...