Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט קרוז או מיצובישי לאנסר הדור החדש

Acid21
שימו לב! השרשור הזה בן 4001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הקרוז 1.6 בשנתונים הראשונים שלה בילתה יותר במוסך מעל הכביש מניסיון של מכרים ואנשים שהיה להם את הרכב גם דרך השכרה.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם המיצובישי בשנים האלו לא ממש סוחבת, מגיעה בגרסת הבסיס עם מנוע 1,500 סמ"ק די עצל.

אבל, המיצובישי אכן איכותית יותר בשנים האלו ולדעתי גם אמינה יותר, כך שאם מחלות ותקלות מטרידות אותך - לך על מיצובישי לנסר. השנים הטובות של הקרוז הגיעו מאוחר יותר, ככל שהדגם רץ יותר בשוק כך נפתרו יותר ויותר מחלות שלו.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהקרוז היא המגאן הבאה (למגאן הבאה קוראים פלואנס, תשמור לה את הכבוד שמגיע לה), אבל למען ההגינות יש לציין שגם הקרוז מגיעה בשנים האלה בגרסת 1.8 ליטר שהיא טובה יותר מה-1.6 ליטר וגם שם ההפרש במחיר לא גדול במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגאן הבאה היא המגאן הנוכחית בעצם. :roll:

פלואנס לא ראויה להיות חלק מהסדרה של מגאן, עובדה שהיא לא משווקת במערב אירופה.

ככה או ככה - לנסר עדיפה. אבל צריכת הדלק גבוהה והרכב די עצלן ואיטי.

לא מבין למה דווקא נתפסת לשני הרכבים הללו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נסעתי על הקרוז אבל לאבי יש את הלאנסר 2010 מנוע 1.5 מהשכרה עם מעט קילומטר.

מדובר לדעתי ברכב גרוע,בהתחלה הוא מאוד רצה את הרכב כי הוא גדול ונראה כמו איזה רכב מנהלים,ככה גם מבפנים.

מדובר ברכב עצל מאוד, אחד הרכבים החלשים ביותר שנהגתי עליהם ורוב הרכבים שנהגתי הם גרוטאות ישנות, גיר גרוע שבכלל לא מתפקד טוב ונכון, ובעיות פרטניות זה רעידות מטורפות בעמידה וגם בסרק, אבל אני מאמין שזו בעיה נקודתית.

כמובן כמו שדור רשם צריכת דלק גבוהה מאוד.

לא ממליץ בכלל על הרכב,יכול להיות שבהשוואה לקרוז הוא יותר טוב,אין לי מושג, זו רק נקודת מבט מהלנסר

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מנוע-2 המכוניות לא מצטיינות.

מבחינת איכות וגימור פנימי-לדעתי השברולט עדיפה-הלאנסר הרגישה כמו לגו,חומרים זולים ואיכות הרכבה גרועה.

צריכת דלק-לפי אבא(ליסינג) צריכת הדלק בקרוז בין השנים 2009-2011 הייתה בממוצע 1/8.

לאנסר לא יודע.

מבחינת מראה-מעדיף את הלאנסר.

אמינות-הקרוז דווקא הייתה סבבה

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על התקלות והשווי שוק הנמוך שלה

אוקיי, אבל גם הלנסר לא ממש שומרת על ערכה. אני לא נכנס לסיבה או מתייחס לשאלה האם זה בכלל הגיוני, אבל עובדתית מיצובישי לנסר 2008-9 צורה ישנה נסחרת במחירים שדומים יותר למחירים של סיטרואן C4 ופחות למחירים של מאזדה 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מוצובשי 2010 (ספורטבאק) עם מנוע 1800 גיר רציף

ויש לנו בחברה עוד כמה כאלה וגם הלאנסרים הרגילים 1.5

אין לרכבים שום בעיה .

משך 3.5 שנים

אף תקלה

אף בעיה

פשוט שום כלום באף אחד מהרכבים.

הטיפולים כל 20,000 .

כמו שאומרים "תניע וסע" או "דלק וגמרנו"

אמינות מוחלטת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

igalr - מה שאתה כותב לא רלוונטי. כאן מדברים על הגרסה עם מנוע 1.5 וגיר אוטומטי של 4 הילוכים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברשותי כחודש את המיצובישי לנסר המדוברת שנת 2010 עם מנוע 1500 סמ"ק שרכשתי מחברת ליסינג.

סה"כ אני די מרוצה מהרכב, מרווח, נח, יש את הבעיה של הרעידות בעמידה, לגבי צריכת הדלק, בנסיעה שהיא ברובה עירונית אני מגיע ל- 1:10, אם משלבים גם כביש מהיר היחס משתפר, סה"כ אוטו בסיסי ונחמד.

NASCAR = Non Athletic Sport Created Around Rednecks

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

יש ברשותי לאנסר 1500. פרט לרעידות בסרק, כל מה שרשמו מעליי לא ממש נכון.

צריכת הדלק שלה היא כמו של כל המתחרות (פוקוס,מאזדה3,I30 וגם קרוז), לי יצא בנסיעה משולבת 1-12/13.

ואגב עשיתי נסיעת מבחן בכל המשפחטומטיות לפני שרכשתי את הלאנסר, והיא הייתה הכי נוחה ומהנה לנסיעה (חוץ מצרפתיות),

וגם הנמוע סוחב ועוד איך.

לגבי הקרוז- דווקא הנמוע שלה חזק יחסית והיא מרווחת, אבל היא עושה לא מעט בעיות מכניות.

בנוסף היא לא ממש סחירה, וחברות הליסינג יעשו לך עליה הנחות יפות מאוד.

אני מבין את ההשוואה בין 2 הרכבים מבחינת השוק - שתיהן זולות יחסית, אבל פרט לזה אין הרבה מקום להשוואה. הלאנסר יותר מוצלחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...