Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל פרונטרה, מה דעתכם ?

Grand Torismo
שימו לב! השרשור הזה בן 7137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לקבל כל מידע אפשרי על אופל פרונטרה במיוחד מאנשים שהיה להם כזה...

חיפוש כבר בצעת ??? היה פעם שרשור דיי ארוך על הרכב הזה ...

מדובר בכלי חביב מאוד, לא נמכרו יותר מדיי כאלה וגם האמינות לא מדהימה (אבל סבירה בהחלט).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי יש כזאת. אציין שמדובר ברכב שטח מעולה שמסתדר עם תנאי שטח לא קלים בלשון המעטה - לפחות ממה שאני הספקתי להתרשם בהצטרפותי לנסיעות שטח בטיולים מאורגנים. הפרונטרה לא נפלה מג'יפים יקרים עם שם גדול יותר ואף התעלתה.

יותר מזה אני לא יכול להוסיף כי אני לא יודע, מה גם שהידע שלי ברכבי שטח הוא ממש ממש מצומצם.

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השירשור.

גם אני שמעתי עליו נפלאות בשטח.

אבל איך הנוחות כביש שלו ?

עוד שמעתי שהצריכת דלק שלו 1:7 ,והאמינות דיי סבירה ביחס לג'יפ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה חבר שלי משוגע על הג'יפ שלו. ברמות מטורפות כל הכסף הוא מוציא עליו וכל יום ראשון אני רואה אותו עם חיוך אומר לי: "אחחח מה עשיתי אתמול עם הפרונטרה...".

זה מנוע 2.5 טורבו דיזל אם אני לא טועה, צריכת הדלק שלו קצת יותר גבוהה מסבירה ממה שהבנתי בקשר לנוחות כביש שלו לא רעה בכלל אבל הרכב פשוט חיה בשטח. מנסיון!

אם אתה רוצה שלח לי הודעה לפרטי אתן לך את המספר שלו.

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בפרונטרה שמו מנוע כמו של אסטרה GSI? :roll: כי לפי מה שאני יודע גם לפרונטרה וגם ל GSI יש נפח מנוע 2000 סמ"ק בנזין עם 150 כ"ס.
לא! מנוע 2 ליטר 115 כ"ס.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל פרונטרה? הנה:

מנוע 2 ליטר בנזין 115 כ"ס. לא מהיר בכביש, המזגן מקשה עליו, בשטח מחייב שילוב ל LOW כמעט בכל מקום, הרבה משחקים במצמד, טכניקה, ותושיה...

עבירות גבוהה, מגיע סטנדרט עם מגינים למנוע וגיר. לא ממש מסיביים, אך יעילים למדי. צמיגים גדולים, מרכב גבוה יחסית ומעט מאוד סרחי עודף נותנים זויות מרכב טובות מאוד.

צריכת דלק כ- 1:7, אמינות טובה סה"כ.

בכביש הוא מהנוחים שיש, נסיעה נעימה, רחב ומרווח.

אפשרות להסיר את הגג האחורי... אך לא לקחת אותו איתך.

סיכום: לא מוערך נכון בארץ, מפתיע לטובה.

מנוע דיזל 2.8 שווק בחול, נדירים בארץ.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל פרונטרה? הנה:

מנוע 2 ליטר בנזין 115 כ"ס. לא מהיר בכביש, המזגן מקשה עליו, בשטח מחייב שילוב ל LOW כמעט בכל מקום, הרבה משחקים במצמד, טכניקה, ותושיה...

עבירות גבוהה, מגיע סטנדרט עם מגינים למנוע וגיר. לא ממש מסיביים, אך יעילים למדי. צמיגים גדולים, מרכב גבוה יחסית ומעט מאוד סרחי עודף נותנים זויות מרכב טובות מאוד.

צריכת דלק כ- 1:7, אמינות טובה סה"כ.

בכביש הוא מהנוחים שיש, נסיעה נעימה, רחב ומרווח.

אפשרות להסיר את הגג האחורי... אך לא לקחת אותו איתך.

סיכום: לא מוערך נכון בארץ, מפתיע לטובה.

מנוע דיזל 2.8 שווק בחול, נדירים בארץ.

:mm_yeah: תשובה לעיניין.

תוספת קטנה - היא שוקלת 1575 kg

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...