Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי את הרכב החדש, קיה ריו 2013 ידנית

m.l
שימו לב! השרשור הזה בן 3256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים. (מראש מחילה על האיכות של התמונות, אני לא צלם מקצועי, וזה צולם באייפון)

בשעה טובה קיבלתי את הרכב החדש, קיה ריו 2013 מנוע 1250 ידנית.

קיבלתי אותו בחמישי האחרון, עם 8 ק"מ על המד אוץ, כיום יש כ250 ק"מ, דיי הרבה בשבילי, אני לא נוסע הרבה.

הרכב מרווח מאוד, מרגיש כמו משפחתית לכול דבר, אישית הוא נוח לי, הכיסאות מאוד נוחים, והוא דיי נוח מבחינת מתלים, על הצד הקשה יותר אבל סביר.

מבחינת רעשים - ממה שיצא לי לראות עד כה הבידוד רעשים דיי מוצלח, במהירויות שיוט מתקבל שקט טוב.

מנוע - יש כוח אם רוצים, בצורה מפתיעה מאוד ביחס לנפח הקטן, הילוכים 4-5 הם שיוט לכול דבר, אין כוח.

אבזור - מאובזר יחסית, יש שליטה מההגה, ועוד שלל מערכות בטיחות, המערכת HIIL HOLDER מעולה לחניות ברוורס בירידות.

על פני הקילומטרים שעברתי ביצעתי בדיקה לצריכת דלק - תדלקתי מלא ביציאה מהסוכנות, ושוב לאחר כ230 קילומטרים, יצא 1-15.5 שזה נחמד ועומד בציפיות שלי ואפילו טוב ממה שציפיתי, במיוחד לזה שהמנוע רק התחיל לזוז.

לקחתי את הצבע הספציפי הזה מכיוון שרק בו או בשחור ניתן לקבל את הרכב עם צבע פנימי חום בהיר משולב עם שחור ולא שחור לחלוטין, שזה פשוט דיכאוני.

בכול מקרה אין לי יותר מיידי לספר ולסקור מכיוון שאין לי את הרכב מספיק זמן, אם יש למישהו שאלות אני אשמח לענות.

אעדכן פה דברים בהמשכים.

אחת התמונות עם הקצף מראה את הMR.PINK בפעולה לאחר כדקה על הרכב, לאחריו יישמתי אופטיסיל על הרכב.

נ.ב

רק רציתי לעדכן בקשר לאחריות - היה דיון על זה לא מזמן שבו היה ויכוח אם בישראל יש 7 שנים אחריות כמו בעולם, אז כן, יש 7 שנים בדיוק כמו שמפורסם, 3 שנים מלאות ועוד 4 שנים על מנוע, גיר, וציריות.

2013-04-11 07.38.39 1324.jpg

2013-04-11 07.39.49 965.jpg

2013-04-11 07.24.52 HDR 32.jpg

2013-04-11 07.25.00 HDR 23.jpg

2013-04-12 13.39.53 HDR 12.jpg

2013-04-12 13.12.57 HDR.jpg

2013-04-11 07.37.59.jpg

2013-04-11 07.38.24.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש!

תא נוסעים מאוד נעים כשמשלוב עם בז',אם הייתי קונה רכב בכזה תקציב,אני גם היית בוחר בריו:wink:

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, נראית טוב. אחלה צריכת דלק. :-)

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! שמעתי עליו רק דברים טובים.

משמח לראות שעוד יש אנשים שקונים רכבים ידניים.

בעבר: פג'ו 205 1.4i שנת 95'\ פג'ו 205 1.4i שנת 98'

רנו קליאו 1.4 שנת 92'\ סוזוקי סמוראי 1.3 שנת 88'

מיצובישי קולט 1.6i שנת 95'\ ניסאן טראנו 2.4i שנת 97'

כיום: טויוטה קורולה 1.6i RunX שנת 07'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, תהנה וסע בדרכים טובות!

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

yulianx - אני התעקשתי לקבל את הפנים עם צבע בז', אם לא היה לא הייתי קונה, ברצינות שזה היה דיל ברייקר, עם רק שחור בפנים זה מזעזע, נראה כמו רכב לוויות.

Freak_Miky - תודה, אני האמת הופתעתי מהצריכת דלק, יש לרכב סימן בלוח שעונים שאומר מתי להעלות ולהוריד הילוכים, לא תמיד מקשיב לו כי ב60 בעיר הוא מבקש הילוך 5, אבל הבנתי שהוא מכוון לצריכת דלק מינימלית.

assaf234 - אחרי כמה רכבים ידניים, היה כשנה אוטומט, וכשהוחלט לרכוש רכב חדש היה לי ברור שאין סיכוי שאני נשאר עם אוטומט, אני באמת מרגיש כאילו חזרתי "הבייתה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Freak_Miky - תודה, אני האמת הופתעתי מהצריכת דלק, יש לרכב סימן בלוח שעונים שאומר מתי להעלות ולהוריד הילוכים, לא תמיד מקשיב לו כי ב60 בעיר הוא מבקש הילוך 5, אבל הבנתי שהוא מכוון לצריכת דלק מינימלית.

ככה גם אצלי ב-DSG6, נוסע על הילוכים 4 ו-5 בתוך העיר.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,רכב יפה

יש לי חבר שקנה את הגרסה האוטומטית עם סאן רוף ומגנזיום...עלה לו בערך 108 אם אני לא טועה

מה שכן הלך לו החיישן של אור גבוה ותיקנו לו את זה כמובן במסגרת האחריות

אתה הולך לעשות השחורה לחלונות או לשים וילון נגד השמש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאתה שונא אותי וקצת מעצבן לפעמים, תתחדש.:wink:

אני מטורף על הצבעים האלו, פשוט עולם אחר מצבע בהיר או לבן במיוחד.

תיזהר על המגני רוח בשטיפה, ד"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאתה שונא אותי וקצת מעצבן לפעמים, תתחדש.:wink:

אני מטורף על הצבעים האלו, פשוט עולם אחר מצבע בהיר או לבן במיוחד.

תיזהר על המגני רוח בשטיפה, ד"א.

חלילה שונא, רק חאלס עם הקורולה ויהיה שלום ;)

אני שוטף אך ורק ידני ולבד אז אני מאמין ומקווה שיהיה בסדר עם המגיני רוח.

למי שהגיב על הצבע - אני פשוט חקרתי ובדקתי ושאלתי גם את דוד שלי שעובד בקיה, זו אופציה לבחור ואנשים משום מה לוקחים רק שחור בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...