Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשר חוות דעת על יונדאי סונטה 2L

ADVANT
שימו לב! השרשור הזה בן 7132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שנת 98 ככה

בתקציב של +- 45-55 אלף.

אם למישהוא יש נסיון עם האוטו, נתונים ביצועים.

האם האוטו אמין כמו כול שאר דגמי היונדאי שיצא להם שם של אוטו שלא רואה מוסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ממש נסיון עם הרכב הזה

אבל למורה שלי יש סונטה רק קצת יותר חדשה 2000+

אני יודע שהוא ממש ממש מרוצה מהרכב הזה כי זה לא הראשון שלו

אני נסעתי ברכב והוא נראה לי ממש נוח ומפואר...

זה לא עוזר הרבה אבל זה עדיף מכלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם למישהוא יש נסיון עם האוטו, נתונים ביצועים.

האם האוטו אמין כמו כול שאר דגמי היונדאי שיצא להם שם של אוטו שלא רואה מוסך?

לא נהגתי מעולם על הרכב, אבל ביליתי שעות לא מעטות על המושב האחורי שלו, בנסיעות ארוכות יחסית. ומה אפשר לספר משם... הממ.. מרווח מאוד, גם מלפנים וגם מאחור. המזגן מעולה, וקירר יופי גם בחום המייגע של אילת. הנסיעה מאוד נוחה, הרכב משייט בנוחות על רוב המהמורות.

לגבי ביצועים - לא נהגתי עליו, כך שאין לי מושג איך הוא מתנהג על הכביש, מה שכן, לא הייתה לו שום בעיה לשייט בנוחות על 140 בחוצה ישראל, ולא ניכר מאמץ מיוחד בטיפוס העליות של ערד. "סחב" כמו גדול את הרכב, עם מזגן, ארבעה בחורים גדולים וציוד לשבוע.

לדעתי מדובר במציאה, אם אתה מחפש משפחתית גדולה ומרווחת.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי ברכב, הוא מאיץ טוב והמרווח לרגליים במושב האחורי הפתיע אותי מאוד (לטובה!), גם האווירה מאוד נעימה עם המושבים הלבנים.

b bo bos bose baaaaaaaaas

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...