Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על בנים ועל בנות - שאלות על מין בטוח

אאוץ
שימו לב! השרשור הזה בן 4046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אחד שיצא לשוק החופשי אחרי מערכת יחסים ארוכה. עם זוגתי לשעבר לא היה צורך באמצעי מניעה היה נטלה גלולות למניעת הריון.

אני תמיד נזהרתי בחיי ואף פעם לא שכבתי עם מישהי שהיא לא חברה שלי בלי קונדום. והיו לי רק 2.

אני רוצה לדעת מה מותר ומה אסור?

נגיד, מין אוראלי, קונודום זה מעפן ואני אף פעם לא עושה עם. יש פה סיכון?

באופן כללי הייתי שמח לדעת "עשה" ו"אל תעשה". ואם אפשר הסבר על הסיכון.

כמה שאני מתעב קונדומים.

והייתי שמח להשתמש בהם פחות לא על חשבון הבטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רק 2.... אווווצץ

:brickwall:

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק, מין מזדמן, רק עם קונדום, אפילו אם הבחורה אומרת לך: "אני רק רוצה להרגיש איצי ביצי ואחרי זה נשים קונדום", תשכח מזה, תחשוב על הסרטים שיעברו לך אח"כ בראש מהאיצי ביצי הזה אם יש לה איידס או מחלות אחרות. אל תקח סיכון עם החיים שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לבחורה HIV אתה יכול הדבק בדרכים הבאות:

מין אורלי - אם יש לה פצעים בפה,ואם אתה גומר לה בפה הסיכון עולה.

מין וגינלי - אם אתה לא משתמש בקונדום ,מספיק ההפרשות גוף שלה כדי להדבק.

מין אנאלי - אם אתה לא משתמש בקונדום הסיכון שם יותר גבוהה מהשאר מכיוון שלפעמים אתה קורע לה את התחת תרתי משמע.

כן קונדומים זה לא בדיוק הדבר הכי כיף בעולם,מצד שני איידס בכלל לא כיף.

יש גם מחלות אחרות חוץ מאיידס שגם מהם כדאי להזהר והדרך היחידה היא קונדומים .

אל תשים קונדומים בארנק,אל תשים קונדומים באוטו,שים במקום בטוח בטמפרטורת חדר.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי פעם שהסיכוי של גברים להדבק במחלות מין קטן במשהו כמו 85% מאשר נשים מכיוון שהנגיף/חיידק שאחראי למחלות האלה צריך להכנס אלייך לגוף כדי שתידבק.

מכאן שאם אין לך פצעים (גם מיקרוסקופיים, שאין באמת אפשרות לדעת אם קיימים או לא) ונוזלים שלה לא נכנסים אלייך לגוף הסיכוי שלך להדבק קטן.

מצד שני, אתה יכול להדבק גם ממין אוראלי שאת מבצע בה (אם לצטט את בנצי והחתימה שלי "אוכל לה את התותה") שכן אתה בטוח תבלע חלק מההפרשות (וואו זה נשמע רע).

מצד שלישי, better safe than sorry.

שים קונדום וסע ברכה. זה גם מקטין משמעותית את הסיכויים שלך לפתוח שרשור "חסמו אותי בפורום הורים טריים. או: הכנסתי מישהי להריון. מה עושים"

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:

:shock: אף פעם לא חשבתי על זה

HU: Pioneer 1450UB / Comp: Rainbow SAX 265.20 / Sub: Kicker CVR12" / Amp: Kicker ZX150.2 / Mono: JBL 3501

מותקן על רנו קליאו 98' :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בררתי מתישהו את הנושא הזה, של STD דרך האסלה. התשובה הייתה שאחרי כ-15 דקות במקום יבש וקר (יחסית לגוף) הנגיפים אמורים למות.

ולמרות זאת, מאז אני מחזיק טוב טוב את הזין שלא יגע יחשוב לגעת באסלה מבפנים. רק בבית אפשר לשתחרר.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, אתה יכול להדבק גם ממין אוראלי שאת מבצע בה (אם לצטט את בנצי והחתימה שלי "אוכל לה את התותה") שכן אתה בטוח "

את מבצע בה?

אני עדיין מנסה להבין אם זה מדליק אותי, או מגעיל אותי.

כי חלק אחד ברור לנו, זה "בה", כלומר מר בחורה.

הצד השני הוא קודם "את", ואז נהיה "מבצע", מישהו יכול להמחיש עם תמונה?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...