Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

מעניין אותי לדעת, האם להשאיר מצלמה כזאת עובדת לכל הלילה (ברכב) יהרוג לי את המצבר?

כי יש לי איזה שכן שכל הזמן עובר לי ליד הרכב במבט של "אני הולך להרוס אותך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

^

אני לא יודע לתת לך תשובה מדוייקת אבל-

ישנן מצלמות עם מצב ״חניה״ ובעת תנודה המצלמה נדלקת ומתחילה הקלטה,היתרון הוא שהמצלמה תוכל כנראה לפעול בעזרת הבטריה שמסופקות איתה,החסרון הוא שכנראה שריטה לא תפעיל את המצלמה,צריך משהו כמו בעיטה חזקה:wink:

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שלא יקרה כלום למצבר.

מצלמה כזאת כמו הDVR-027 עובדת על סוללה של 800mAH.

הסוללה מספיקה בערך לשעתיים של עבודה.

כלומר נגיד 500mAH לשעה. מצבר ממוצע מחזיק 55AH.

10 שעות עבודה יקחו מהמצבר 5AH בערך (10% מהקיבולת שלו). אז אין שום בעיה.

גם אם הצריכה היא פי 2 מההנחה - עדיין לא תהיה בעיה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני לא יודע לתת לך תשובה מדוייקת אבל-

ישנן מצלמות עם מצב ״חניה״ ובעת תנודה המצלמה נדלקת ומתחילה הקלטה,היתרון הוא שהמצלמה תוכל כנראה לפעול בעזרת הבטריה שמסופקות איתה,החסרון הוא שכנראה שריטה לא תפעיל את המצלמה,צריך משהו כמו בעיטה חזקה:wink:

יש לך דגם ספציפי מומלץ?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הדגם המומלץ עד 1000 ש"ח ?

תכנס ללינק הזה, בתפריט למעלה לך ל COMPARISON, אני לא יכול לתת לך לינק ישיר כיוון שבמקום העבודה שלי הלינק הזה חסום.

תחת ה COMPARISON תהיה לך טבלה עם מצלמות ע"פ מחיר ופרמטרים אחרים כמו למשל אמינות, איכות וידאו באור ובחושך, בעיות ידועות, מצלמות מומלצות וכו'.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכנן לקנות DVR-027, קראתי פעם שיש עליה הנחה מאייבי באיזו קומבינה? זה עוד קיים?

בכל מקרה, איזה כרטיס זכרון צריך לקנות לה? איזה גודל מומלץ? מאיפה ממומלץ לקנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכנן לקנות DVR-027, קראתי פעם שיש עליה הנחה מאייבי באיזו קומבינה? זה עוד קיים?

בכל מקרה, איזה כרטיס זכרון צריך לקנות לה? איזה גודל מומלץ? מאיפה ממומלץ לקנות?

אהלן, ההנחה שראיתי שמקבלים היא לא קריטית, הבדל של 5$.

לגבי כרטיס זיכרון, לדעתי, תקנה כרטיס 16G מחברה מוכרת, כמו למשל KINGSTON, קניתי כרטיס 16G CLASS 10 של קינגסטון באזור ה 15$ מאיביי.

שים לב לקנות CLASS 10 או 8, מצלמות שמצלמות ב HD צריכות מהירות כתיבה גבוהה יותר. 32G לא משתלם לקנות עדיין, המחירים שלהם גבוהים מדי כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את המצלמה A8 :

http://www.ebay.com/itm/New-Wide-Angle-H264-HD720P-In-Car-DVR-Dash-Camera-Video-Register-Recorder-Cam-A8-/310412355864?pt=US_Surveillance_Digital_Video_Recorders_Cards&hash=item484604a918

היתרון הגדול שלה מבחינתי - הגודל וההתקנה הנקיה. אין לה מסך מובנה ולכן היא ממש קטנה, והיא נדבקת עם דבק דו"צ

לשמשה ולא עם ואקום, שזה גם מקטין את כל העסק, ובתקווה גם את הסיכוי לנפילה שלה.

יוצא ממנה כבל בודד של כ-3 מטר, שבקצה שלו יש חוטים חשופים לחיבור ישיר ל-12V מתח סויץ' (יש פיוז מובנה על הכבל).

בנוסף יש גם יציאת RCA לחיבור למסך או לטלויזיה לשם הגדרה ראשונית.

מיקמתי אותה מאחורי המראה והכבל עובר בריפוד של הגג לתוך הקורה השמאלית. בתחתית הדשבורד הייתה לי כבר הכנה

של שקע מצת נוסף שהתקנתי בעבר על מתח סויץ', אז חיברתי לחוט שלה תקע מצת שחתכתי ממטען ישן וחיברתי לשקע וזהו.

אני בכלל לא רואה אותה כשאני נוהג, לגמרי נסתרת, וזה מבחינתי חשוב מאד.

לפני ההתקנה חיברתי אותה בבית לטלויזיה כדי לשחק עם ההגדרות. האמת שאין הרבה מה לשנות וברירות המחדל מספיק טובות.

היא באה עם חוברת הוראות שיחסית למוצר סיני ב-45$ - היא ברמה גבוהה למדי. כל הפיצ'רים מוסברים היטב.

היא מצלמת ב720P 30FPS בקידוד H264, כ-50MB לדקה.

יש לה חיישן G שמקליט קובץ נפרד בזמן תאונה שלא נמחק בהקלטה המחזורית. חבל שאין כפתור לשמירה יזומה של ארוע,

אבל אני מניח שאפשר פשוט לתת לה מכה קטנה אם ממש רוצים :)

יש כפתור נפרד שמאפשר לבחור הקלטה עם או בלי סאונד. אני בוחר להקליט בלי סאונד כרגע.

יש שלושה לדים שנותנים חיווי ברור על המצב שלה בכל רגע (POWER,REC,AUDIO).

עשיתי נסיעה אחת איתה הבוקר, וזו דוגמה למה שיצא בתנאי תאורה טובים. אני אנסה גם בלילה.

האיכות לא הכי טובה בעולם, אבל ביחס למחיר ולגודל שלה - מבחינתי זה לגמרי מספיק.

http://www.youtube.com/watch?v=BUkG66oq1Mo&hd=1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה סבבה לגמרי.

ההמלצה שלי להקליט עם סאונד - יכול לשמש לטובתך בבית משפט בעתיד.

תמיד יש אפשרות להוריד את הסאונד לפני שמעלים סרטון כלשהו ליוטיוב במידה ותועד משהו מעניין.

מה גודל כרטיס הזיכרון שמגיע עם המצלמה? (אם בכלל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש מצב שאתה צודק.

לא הגיע כרטיס עם המצלמה, קניתי 16G קלאס 10 (למרות שזה לא נראה לי הכרחי..) ב-13$ :

http://www.ebay.com/itm/330610377991?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד סוג - מצלמות ללא מסך, בגודל מינימלי.

אני הזמנתי את זאת :

http://www.aliexpress.com/snapshot/213902628.html

עדיין, לא הגיעה, אני אדווח תוצאות.

היתרון שלה מבחינתי זה מינימום נראות על החלון. אין לה מסך ולכן היא קטנה מאד, היא מתחברת בהדבקה

ולא עם ואקום (שגם מגדיל את כל העסק וגם לא עמיד במיוחד), ויש לה כבל בודד שיוצא ממנה וכל החיבורים נעשים

באופן נסתר בדשבורד. האיכות כנראה לא מדהימה, אבל לי זה יספיק.

יש את אותו דגם גם עם עדשה לחלון האחורי.

בדיוק מהסיבה שציינת אני מתכוון להזמין את זו:

http://www.aliexpress.com/item/In-Stock-Now-GS1000VS-5-0MP-Full-HD-1920x1080p-30FPS-Car-Recorder-w-1-5-LCD/559228353.html

לפרק את המצלמה הראשית מהDVR ולייצר לה תושבת כמו למצלמה האחורית.

את הDVR עצמו אסליק במקום נסתר.

בקרוב הפרויקט בCF בתמונות בצבע מלא :lol:

הבעיה שלי היא יותר ברמת הקושחה.

אני רוצה שהיא תתחיל לצלם אוטומטית כשאני מתניע, תמלא את כל הכרטיס ורק אז תתחיל למחוק - את הסרטונים הישנים ביותר. כמו DVR ביתי.

מה זה השטויות האלה (כמאמר ע. אשכנזי) שהיא שומרת "רק במקרה תאונה"???

רק כשאדע שזה פתור, אזמין את המוצר ואתחיל בפרויקט.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...