Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה לאנטיס 99 1.8 החלפת רצועת אביזרים

elad11
שימו לב! השרשור הזה בן 4157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, לאחרונה התחילה לי "שריקה" מעצבנת מהאזור של רצועות האביזרים, לאחר התזת ספרי סיליקון הרעש נפסק,

אני די בטוח שמדובר ברצועת האלטרנטור, אך אני מעוניין להחליף את שניהם.

ראיתי באלטרנטור את המותן אך לא נראה לי שפתיחתו בלבד נוכל לפרק את הרצועה.

אשמח לכל מידע מי שהתנסה, ספרות טכנית או טיפים לביצוע העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כ"כ מסובך להחליף את הרצועות, על האלטרנטור יש לך את המנגנון מתחיה, תחילה אתה משחרר את הבורג התחתון של האלטרנטור מעט 14MM, לאחר מכן אתה משחרר את הבורג העליון של האלטרנטור במנגנון מתיחה14MM ואז פותח את הבורג במנגנון מתיחה הארוך 12MM עד שהרצועה מתרופפת ותוכל להוציא אותה.

אותם פעולות אתה מבצע במשאבת הגה כוח ע"מ להחליף את הרצועה השניה (שחרור בורג תחתון ועליון 14MM ופותח את הבורג הארוך 12MM)

אם אינך יודע פנה למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להחליף קודם את הרצועה שאני חושד בה ברעש,

על מנת להחליף את רצועת האלטרנטור אני חייב לפרק גם את רצועת משאבת הגה כוח?

כי אם השנייה תקינה אולי אני לא אגע בה בינתיים אבל אם חייב לפרק אותה אז אני אחליף.

אתה מכיר חברה עם רצועות איכותיות? אני מכיר רק gates

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אבקש מהחנות רצועות כאלה.

אך מה עם רצועת האלטרנטור, חייב לפרק קודם את השנייה?

שאני אדע אם לרכוש את שניהם כי אני מעוניין קודם כל לפתור את הרעש אך אם שניהם מפורקות אני לא אעשה עבודה כפולה ואחליף אותם ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אבקש מהחנות רצועות כאלה.

אך מה עם רצועת האלטרנטור, חייב לפרק קודם את השנייה?

שאני אדע אם לרכוש את שניהם כי אני מעוניין קודם כל לפתור את הרעש אך אם שניהם מפורקות אני לא אעשה עבודה כפולה ואחליף אותם ביחד.

תחליף את שתיהן. סביר להניח שהרכיבו אותן באותו זמן לכן באותו בלאי לערך.

שוב, רק דייקו ! (ואין לי מניות אצלהן)

רענן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...