Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט בראבו 2009 שווה מתיחה בתקציב?!

H.C.B
שימו לב! השרשור הזה בן 4180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה מהמנועים אתה מדבר ב500 או בפונטו EVO אבארט שיש לה 135 כ"ס ?

בכול מקרה לחבר טוב שלי יש בראבו ידנית שנת 2010 שנקנתה במחיר מעליב לרכב, הרווח כמובן של הבחר, בכול מקרה בכול הקשור לאיכות הרכבה הרכב בהחלט מרגיש כמו קפיצה גדולה לפיאט, לגבי המנוע אני יכול להגיע לך שהוא ממש לא מרגיל 120 כ"ס ונוסע מצויין, מבחינת דלק בנסיעות שרובן עירוניות הוא הצליח להגיע ל 1:11.6, באגף הנוחות לא רעה בכלל למרות שזה די בא על חשבון הסיבובים וכ'ו.

אעשה קצת סדר:

דיברתי על המנוע שבאבארט'-500 בעל ה-135 כ"ס (140 כ"ס ב-500C).זה מנוע מסדרת T-JET.

בפיאט פונטו טורבו יש מנוע 135 כ"ס מסדרת מולטיאייר, בדיוק כמו במיטו עם 135 כ"ס.

בפונטו אבו אבארט' יש מנוי מולטיאייר עם 165 כ"ס (בדומה למנוע שבמיטו תילתן ירוק בעל 170 כ"ס).

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם זה השיקול, נראה לי שאין לו מתחרים במחיר דומה. אז מה ההתלבטות?

דני

שיקולים תקציביים בלבד. יש לי אחלה רכב כרגע, ועתיד מקצועי/כלכלי לא ברור (אני עוזבת בקרוב את מקום עבודתי לאחר יותר מ-6 שנות עבודה כדי לקדם את עצמי בתחומים אחרים), אז הדחיפות לרכב חדש היא יותר מנטלית מאשר צורך אמיתי. בינתיים אני בעיקר שואבת ידע :)

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה 3-4 כאלה שנת 2009 מהשכרת למכירה, סביבות ה70,000 ק"מ

האם אני צריך לפחד לקנות רכב כזה שהיה בהשכרה?

איך הם מתפלים בצי רכבים שלהם? (אוויס ואלדן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אפשר עזרה?

אני רוצה השבוע ללכת לראות אחת באוויס עם 78,000 ק״מ מהשכרה שנתית,

20% פחות מהמחירון,

האם אפשר לסמוך על רכב כזה מהשכרה?

איפה יש מוסך באזור כפר סבא שמבין במכוניות האלה לבדיקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על רכב מאדם פרטי אי אפשר לסמוך בעיניים עצומות, אז אתה שואל על רכב מהשכרה?

הנסיון שלי עם אוויס מעולה (לא אני אישית, אבל כמה וכמה רכבים במשפחה וחברים), אבל מליסינג נהג יחיד ולא מהשכרה. לא יודעת עד כמה 20% פחות ממחירון זה קורץ, גם ביד פרטית אף אחד לא מוכר את הרכב הזה במחירון אלא בהרבה פחות, מומלץ מאוד לעשות שיעורי בית ולקבל תחושה לגבי מחיר השוק של רכבים כאלה מיד פרטית לפני שמסתנוורים מהנחות למיניהן.

לבדיקה תיקח למכון בדיקה, חיפוש בפורום יעלה בוודאי כמה אפשרויות שכבר נדונו פה בעבר.

תחזור עם מידע קונקרטי על מצב המכוניות ונשמח לייעץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואי נגיד שהמחירון 60 בערך, הרכב נמכר מפרטי ב55 לערך, וקיבלתי הצעה של 48 עם סידור כל הליקויים וכו'..

התקציב הוא 45 לאחר מתיחה ככה שעוד קצת ואני מגיע לרכב שהכי משתלם במחיר הזה,

נאמר לי שהרכב היה בהשכרה שנתית שאומר לטווח ארוך, אני אבדוק את זה,

עשיתי הרבה שיעורי בית על הרכב ומה גם שאין הרבה כאלה למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשים לב שהרכבים שנמצאים באתר של אוויס עם אומנם דגם 2009, אך דגם פשוט - לא המגניפיקו, אבל גם עם 120 כ"ס.

לפי המפרט שלהם באתר יש לרכבים אלו 2 כריות אוויר בלבד, בניגוד למגניפיקו עם 4!!

פעם ראיתי אחת אדומה באוויס רעננה, היא שירתה את המנהל סניף מכירות במשך כמה זמן, כששאלתי עליה סתם מתוך התעניינות נאמר לי שהיא הייתה עם פגיעת שסי. אני חושב שהם לא מצליחים למכור את הרכבים האלו קרוב יותר משנה! אולי לכיוון ה- 30% הנחה יהיה יותר משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם שנת 2009 וזה דגם מגניפיקו עם 4 כריות אוויר, מה שרשום באתר לא נכון,

הרכב המדובר הוא אדום, נאמר לי שהוא היה בהשכרה שנתית וכרגע הוא אצל מנהל (חשוד?),

אני ביקשתי שיביאו את הרכב לרעננה שאוכל לראות אותו צריכים להחזיר לי תשובה מתי אפשר,

במידה והרכב עם שאסי אני לא נוגע,

יש באתר של אוויס מספר רכב, אני אבדוק במוסך מורשה היסטוריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה יש מוסך באזור כפר סבא שמבין במכוניות האלה לבדיקה?

ברעננה יש את מוסך יחדיו, שהוא מוסך מורשה של פיאט. יובל המנהל, ערן החשמלאי והדיאגנוסטיקאי ושאר הצוות נחמדים מאוד, ולפחות להתרשמותי מתנהלים בצורה מקצועית וראויה ביותר.

ממליץ בחום!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי היום עם יובל נראה לי (רשום לי במשרד),

אמר לי שהם עושים בדיקה כללית כזאת של נזילות מחשב רכב וכו' בחינם, אבל בדיקה לפני קניה הם לא עושים והמליץ לי על דינמומטר ברעננה, איך הם?

התרשמתי לטובה מהשיחה איתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לבקש היסטוריה על הרכב ממוסך מורשה כי אתה לא בעל הרכב כרגע. מה שכן, כשאתה מגיע לקחת את הרכב לבדיקה, בקש לעבור לפני כן עם נציג מטעמם במוסך מורשה ולהוציא היסטוריית טיפולים. עדיף לפני הבדיקה, כדי לפסול מראש רכבים שנראים בעייתיים. יכול להיות שהם בכלל יכולים לספק לך היסטוריה כזו עוד לפני שאתה מגיע, לחסוך את הסיבוב- התעניין בזה לפני שאתה מגיע.

לדעתי אתה יכול להביא את המחיר לתקציב שלך, אלו רכבים שלא קל לחברת השכרה להיפטר מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי באתר של אוויס שהם מתחייבים להציג היסטוריה והכל,

הדפסתי 20% הנחה על בדיקת רכב בדינמומטר פה באתר,

התכנון הוא להביא את המחיר לתקציב שלי ולהוציא איזה טיפול ראשון חינם,

כמובן במידה ואין בעיות בהיסטוריה ואין בעיות במנוע גיר או שלדה,

בתקציב הזה אני מוצא את הרכב בתור רכב שנותן תמורה הכי טובה ביחס למחיר, כמובן שהוא עדיף מאיזה סיריון לא?!

מקווה שהכל ילך חלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקה צודקת וכך גם האחרים. חובה להוציא פרוט טיפולים ולהבין משמעותם.

הדגם מוצלח.

רוב המכוניות בשוק נמכרות פחות ממחירון. הן פיאט, הן פירמות מבוקשות יותר, בלי קשר לבעלות.

רכב שהיה בהשכרה שלוש שנים, נסע שם הרבה, שירת שלל נהגים, לא זכה לטיפול של בעלים פרטי אלא חברה. מה דעתך ,שואל השאלה? האם סביר שהוא זכה לטיפול מיטבי בכדי שיחזיק מעמד שנים רבות?

כמדומני שמן מחליפים שם לפי הספר כל 30000. בעלים קפדן יחליף יותר, זו רק דוגמא. לא מכיר הטיפולים של אויס.

מה דעתך? זו בונבוניירה?

עריכה: ראיתי שאלתך האחרונה: אינך משווה רק בראבו לסריון.

אתה משווה רכב ששירת זמן רב בהשכרה עם סריון.

יש בשוק יותר מבראבו וסריון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק וגם אני נוטה לחשוב שפרטי יותר טוב,

אבל תחשוב על זה שניה, לא תמיד בן אדם פרטי מציג ספר טיפולים מסודר, לפעמים בכלל מטפל באיזה מוסך חאפר או מפספס איזה טיפול,

אני לא אומר שהשכרה זה טוב אבל בשביל להגיע לתקציב שמתחתי זה נכנס לי בול,

כמובן שאני לא מוותר על בדיקה והדבר הכי קטן שלא נראה לי והאוטו יורד מהפרק,

אני לא משחק משחקים ולא מתפתה מהמחיר, להפך אפילו מפחד קצת כי תמיד הייתי נגד השכרה

עריכה:

עוד משהו, יש רק 3 פרטיות בערך שעברו את ה130,000 ק"מ, ואחת מאזור חיפה עם 72,000 שמנסה למכור יותר מחודש (קצת חשוד לא?!)

אז שחושבים על זה 3 שנים השכרה (לטווח ארוך אמרנו) ו"רק" 78,000 ק"מ נשמע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם שנת 2009 וזה דגם מגניפיקו עם 4 כריות אוויר, מה שרשום באתר לא נכון,

הרכב המדובר הוא אדום, נאמר לי שהוא היה בהשכרה שנתית וכרגע הוא אצל מנהל (חשוד?),

אני ביקשתי שיביאו את הרכב לרעננה שאוכל לראות אותו צריכים להחזיר לי תשובה מתי אפשר,

במידה והרכב עם שאסי אני לא נוגע,

יש באתר של אוויס מספר רכב, אני אבדוק במוסך מורשה היסטוריה

אוקיי, אז כנראה זה רכב אחר ממה שאני ראיתי, לפחות ניתן לראות ויזואלית די מהר אם זה מגניפיקו או דגם רגיל, לפי חלונות מושחרים, פנסי ערפל קידמיים וידיות כרום.

מקווה שזה לא תרגיל להגיד לך משהו אחד בכדי שתבוא ויוכלו להציע לך משהו אחר.

האם הם עדיין נותנים אחריות 3 שנים או 20 אלף ק"מ על מנוע וגיר?(כך כתוב באתר שלהם)

בכל אופן בהצלחה ברכישה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...