Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי ליאנה או מאזדה 3?

dj gozlan
שימו לב! השרשור הזה בן 4184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים אני רוצה ליקנות רכב עד 40000 ש"ח

אני כבר משתגע

מצד אחד אני רוצה רכב אמין,ושיראה צעיר

ומצד שני אני רוצה שיהיה חסכוני..

הסוזוקי רכב מצויין אבל הוא לא קצת מכוער?

מה הייתם קונים מבין השניים ?

(צריך משפחתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

ההפרש בצריכת הדלק בין שני הרכבים תהיה 10%, אולי 15%.

הדבר האחרון שאפשר להגיד על ליאנה, "רכב שנראה צעיר".

שני הרכבים אמינים מאוד.

ממה שמשתמע מהשאלות שלך, ההחלטה ברורה - לך על מזדה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מה צרכיך.

אני בא ממשפחה מרובת סוזוקי, וזה כולל ליאנה 2002 שאבי נוהג בה כבר למעלה מ-11 שנה ושתי ליאנות בליסינג (2005 ו-2008 ) שהיו לאשתי. כיום אשתי נוהגת במאזדה 3 2010, לא בדיוק זהה למאזדה שעליה אתה מדבר.

לצרכים שלי אני מעדיף את הליאנה.

היתרון העיקרי של הליאנה הוא הנוחות - המאזדה מאוד לא נוחה. הישיבה הגבוהה בליאנה מצויינת. כמוכן תיבת ההילוכים של המאזדה - לפחות בגרסתה החדשה - מאוד לא משתפת פעולה בעליות של חיפה ונוטה למשוך את ההילוכים יותר מדי. התיבה של סוזוקי מגיבה הרבה יותר טוב. מבחינת תאוצה זה מתבטא בכך שהסוזוקי אמנם מתחילה קצת איטי אבל מפצה על כך בהמשך האצה טובה מאוד.

שים לב שהליאנה עברה אבולוציה במהלך שנות חייה. אמנם זה לא פתר את בעית העיצוב החיצוני, אבל באיזה שהו שלב סביב 2005 (לא זוכר מתי בדיוק) המנוע קיבל חיזוק קל. כמוכן, בדגמים המוקדמים של הליאנה היה לוח מחוונים דיגטילי מעצבן ביותר, לעבור מספר שנים הוחלף ללוח קונבנציונאלי.

מבחינת אמינות הליאנה אמינה מאוד, והבעיה היחידה שבה נתקלתי נבעה משימוש בצלחות בילום חלופיות על ידי חברת הליסינג שהצריכו החלפות תכופות יחסית, ברגע שהחברה השתכנעה להתקין צלחות מקוריות כל הבעיות נפתרו.

הצד השני הוא שאתה מחפש רכב בעל מראה "צעיר". ללא ספק המאזדה עולה על הליאנה מבחינה זו

אחרי כל הקידוח אני רוצה לשאול את השאלה החשובה ביותר: מה צרכיך? מתוך התקציב ברור לי שאין לך בגינה עץ שמגדל שקלים, ולכן אני שואל האם לא תוכל להסתפק ברכב יותר קטן, שאפשר לך לבחור ברכב מדגם יותר חדש באותה עלות, וגם לחסוך בהוצאות השוטפות. אין דין רווק שצריך רכב לנסיעה עירונית לבד או עם בת זוג כדין בעל משפחה עם שלושה תינוקות במושבי בטיחות או בעל עסק שצריך להוביל את ציודו. לכן, לטובת הייעוץ, הגדר את צרכיך, ותקבל תשובה יותר ממוקדת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה

אני חפש רכב אוטומט

ואני מעביר ציוד הגברה,אני עובד כ DJ

הציוד לא ממש גדול,הוא נכנס לי בסובארו אימפרזה אפילו וגם בדייטסו אפלאוז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר לאימפרזה (1994) שהיתה לי פעם יש תא מטען גדול. את האפלאוז אני מכיר רק מבחוץ.

עם זאת תא המטען של הליאנה גדול משמעותית מזה של המאזדה (להערכתי בכ-100 ליטר ויותר) וכן פתח תא המטען שלה הרבה יותר גדול - שני הבדלים שלדעתי משמעותיים אם אתה מוביל בה ציוד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אין מה לדבר שאת הליאנה סדאן יצר מתכנן עם משקפיים כהים וכלב:wink:.

האוטו בצורתו החיצונית פשוט מכוער.

הSX4 שברשותי משופר משהו אם כי עדיין לא יפה מאוד.

מצד שני סוזוקי הם מכוניות נטולות פוזה ואמינות מאוד-מאוד.

מה שאציע לך זו ליאנה 5 דלתות -גם אמינה וגם יפה לטעמי.

תנסה לרכוש מדגמי 2006 ומעלה שם המנוע הוא VVT בעל 107 כ"ס

עם צריכה ממוצעת של 12 קמ"ל.

אם תרכוש דגם GLX תהנה מרדיודיסק נשלט מההגה וגם גאנטים מגנזיום ואורות ערפל.

בהצלחה!

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...