Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן c1 או סקודה סיטיגו- אני משתגע!!

victory
שימו לב! השרשור הזה בן 4040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים אני די הבנתי שבכל הקשור למחיר הנמוך ביותר ולצריכת דלק מעולה שני הדגמים שללו מתאימים וזה מה שאני מחפש בעיקר ברכב! עכשיו רק תעזרו לי בבקשה להחליט מה אני עושה????

לקחת רכב שקיים בשוק (c1) והוא עומד בציפיות של צריכת הדלק והמחיר או לקחת אחד שעדין לא נבחן ואין לי מושג מה תהיה צריכת הדלק שלו ולעומת זאת יש לו שם מצויין (סקודה) מה שמעיד על הסחירות שלו לאחר מכן... מה גם שהוא מגיע עם מערכות מתקדמות-סיטי סייף ועוד אחת שמונעת דרדור בזינוק בעלייה (חשוב לחברה שלי..)

בקיצור אני מבולבל תעזרו לי בבבקשההההה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קודם כל - רצוי שתרגע.

שנית, האם נהגתם בשני הרכבים?

בסנטיאגו אני אסע עוד כמה ימים אבל בסיטרואן זה בעיה... כי אין באילת מרכז שירות שלהם מה שאומר שאני חייב לנסוע לבאר שבע רק כדי להבין במה מדובר.... אני מנסה להבין לפני שאני נוסע עד כמה זה כדאי בכלל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל צריך לקחת בחשבון שהC1 ואחיותיה הושקו ב2007 ומאז לא שונו משמעותית, הסקודה היא מודרנית יותר והושקה בסוף 2011.

לגבי הסקודה, אני לא יודע למתי אתה צריך את הרכב אבל... לפני מרץ לא תוכל לקבל אותה עם City Safe אז למעשה ניתן להזמין היום אבל לקבל עוד המון זמן. לעומת זאת אם אתה מוכן להתפשר ויכול לסוע בכיסא נהג בישיבה נמוכה ללא אפשרות כיוון, הסיאט מיי שזה למעשה אותו הרכב כן מוצעת עם המערכת הזו כבר היום.

פעם: Runx 2003, Auris 2008, Golf 160hp 2010, Maxima 1999, Skoda Citigo 2012

היום: Seat Leon 1.2 tsi 2015 & Chevrolet Spark 1.4 LTZ 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל צריך לקחת בחשבון שהC1 ואחיותיה הושקו ב2007 ומאז לא שונו משמעותית, הסקודה היא מודרנית יותר והושקה בסוף 2011.

לגבי הסקודה, אני לא יודע למתי אתה צריך את הרכב אבל... לפני מרץ לא תוכל לקבל אותה עם City Safe אז למעשה ניתן להזמין היום אבל לקבל עוד המון זמן. לעומת זאת אם אתה מוכן להתפשר ויכול לסוע בכיסא נהג בישיבה נמוכה ללא אפשרות כיוון, הסיאט מיי שזה למעשה אותו הרכב כן מוצעת עם המערכת הזו כבר היום.

לגבי הסיאט זה לא רלוונטי כי לפי מה שהבנתי בהשוואה לסיטיגו הסיטיגו עולה עליה מבחינת השם והאמינות (מה שיבוא לידי ביטוי מאוחר יותר בסחירות) מה גם שזה מעיד על איכות הרכב.. תקנו אותי אם אני טועה..

לגבי האיי גו וה 107 הם סתם יותר יקרות ולא מניבות ערך מוסף כלשהוא.. אז חבל על הכסף גם אם זה כמה אלפים...

אגב נראה לכם שבתוספת תשלום סימלית ניתן יהיה להזמין את הדגם 60 כס רק בגימור היוקרתי??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אמינות זה אותו. רכב,היום לסיאט אין תדמית בעייתית.

לדעתי סיאט מחיר מאוד משתלמת היא גם צריכה להיות חזקה יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין באילת מרכז שירות של סיטרואן, גם הטיפולים צריך לעשות בב"ש? :roll:

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסיאט זה לא רלוונטי כי לפי מה שהבנתי בהשוואה לסיטיגו הסיטיגו עולה עליה מבחינת השם והאמינות (מה שיבוא לידי ביטוי מאוחר יותר בסחירות) מה גם שזה מעיד על איכות הרכב.. תקנו אותי אם אני טועה..

לגבי האיי גו וה 107 הם סתם יותר יקרות ולא מניבות ערך מוסף כלשהוא.. אז חבל על הכסף גם אם זה כמה אלפים...

אגב נראה לכם שבתוספת תשלום סימלית ניתן יהיה להזמין את הדגם 60 כס רק בגימור היוקרתי??

הפעם ובניגוד להבדלים בין פאביה / פולו / איביזה, כאן באמת מדובר באותו הרכב. ההבדל יכול להיות באיכות המוסך (אם הרכב יטופל בדרך קבע במוסך שמטפל רק בסיאט ולא בסקודה) וזה יכול להיות לא משמעותי במיוחד.

העניין הרלוונטי כאן הוא רק האבזור (בעיקר לטעמי עניין הכיסא שלא מתכוון לגובה) והמחיר.

לא מייבאים את דגם ה60 בסקודה (כי אין בסיאט) ברמת אבזור גבוהה יותר אבל מלבד מראות החשמל וציפוי העור להגה / הילוכים / בלם יד. תמיד ניתן להשחיר חלונות + לקנות ג'נטים מגנזיום ולהחליף לצמיגי "15 בארץ.

פעם: Runx 2003, Auris 2008, Golf 160hp 2010, Maxima 1999, Skoda Citigo 2012

היום: Seat Leon 1.2 tsi 2015 & Chevrolet Spark 1.4 LTZ 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מייבאים את דגם ה60 בסקודה (כי אין בסיאט) ברמת אבזור גבוהה יותר אבל מלבד מראות החשמל וציפוי העור להגה / הילוכים / בלם יד. תמיד ניתן להשחיר חלונות + לקנות ג'נטים מגנזיום ולהחליף לצמיגי "15 בארץ.

יותר אכפת לי מה ריפוד והדש במורד מאשר ציפוי להגה וכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעשה נסיעת מבחן על שתי המכוניות, הסיטיגו הרבה יותר מהנה לנהיגה.

עכשיו גיליתי בעיה חדשה.. מחיר הביטוח של הסקודה יקר יותר... זה פשוט לא נגמר! :-(

אגב אני הולך היום ליבואן אז אם יש טיפים והמלצות לגבי מיקוח עם היבואן אני יותר מאשמח!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב מישהו יכול להגיד לי עד כמה שווה או לא לבדוק את הפוביה הידנית? צריכת דלק מחיר נוחות אבזור.... יכול להיות שבעבור 5000 נוספים יהיה שווה לקחת אותה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב מישהו יכול להגיד לי עד כמה שווה או לא לבדוק את הפוביה הידנית? צריכת דלק מחיר נוחות אבזור.... יכול להיות שבעבור 5000 נוספים יהיה שווה לקחת אותה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטויוטה אייגו מוצעת השבוע ב-5000 ש"ח הנחה - אז אולי היא רלוונטית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...