Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני קופר S או פולקסווגן פולו GTI

asishap
שימו לב! השרשור הזה בן 4163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מתלבט ברכישת רכב

יש לי כמה שאלות :

1. אשמח לשמוע חו"ד\השוואה בין פולו GTI החדשה למיני קופר S, מכל הבחינות. (ראוי לציין שאני לא מתכוון לרכוש רכב חדש מהחברה, אלא מחפש כיד שניה בלבד)

2. שמתי לב לתופעה במיני קופר, כל אחד דורש מחיר אחר ונראה שהמחירון בכלל לא תקף. לדוגמא יש ביד 2 מיני קופר S שנת 2008 במחיר 120 אלף ש"ח כאשר המחירון הוא סביב ה90, ומחיר של חדשה הוא 180 אלף ש"ח מה שלא נראה הגיוני שרכב של 5+ שנים על הכביש ימכר במחיר שכזה...איך השוק שלהן? האם משלמים עליהן מעל המחירון?

3. מה הסיכוי שלי למצוא מיני קופר S כיד שניה מהשנתונים 2010-2011? לא חשוב ידנית או אוטומטית, האם מישהו יודע כמה כאלה עלו לכביש באותם שנתונים?

בתחילה שקלתי גם שירוקו\500 אבארט\מיטו שנפסלו מסיבות כאלו או אחרות, ואלו הן 2 המועמדות הסופיות כרגע מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחירי הקופר S המשומשות ימשיכו עוד לרדת והרבה בשל הוזלה משמעותית במחיר לפני מספר חודשים,פשוט המוכרים עדיין לא עיקלו את העובדה שציינת כאן.

הGTI פחות חדה ותקשרת מקופר,לדעתי פחות סקסית,יש משהו בקופר S שהופך אותה למגניבה,אקסקוליסבית,אבל גם מכונית נהיגה אמיתית עם ביצועים לא רעים בכלל.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך. אני נוטה הרבה יותר לכיוון המיני.

מה שמוזר הוא כפי שציינתי שאנשים, ואני מצליח להבין מאיפה זה מגיע, לא מוכנים לקבל את ה"גזירה" של הורדת המחירים, וההפסד שכנראה הם נאלצים לקבל, ולכן הם לא מורידים, אבל במצב כזה הם גם לעולם לא ימכרו.

מישהו יודע כמה פריטים מהשנים 2010-11 יש על הכביש?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אענה לשאלה הראשונה בלבד: אני יכול לתת השוואה מפורטת אבל זה מיותר. פולו GTI היא סופר-מיני מהירה. מיני קופר S היא מכונית ספורטיבית. ההבדל ביניהן במובנים הקשורים להנאה מנהיגה הוא תהומי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך. אני נוטה הרבה יותר לכיוון המיני.

מה שמוזר הוא כפי שציינתי שאנשים, ואני מצליח להבין מאיפה זה מגיע, לא מוכנים לקבל את ה"גזירה" של הורדת המחירים, וההפסד שכנראה הם נאלצים לקבל, ולכן הם לא מורידים, אבל במצב כזה הם גם לעולם לא ימכרו.

מישהו יודע כמה פריטים מהשנים 2010-11 יש על הכביש?

תודה רבה.

יש מעט מכוניות כאלו באופן יחסי והביקוש כנראה עולה על ההיצע. וזו הסיבה בשלה המוכרים מרגישים "גיבורים" ומבחינתם מחירונים אינם "גזירה", אלא סוג של מיטרד במהלך המו"מ ותו לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את קודמיי.

הקופר S הרבה יותר אוטו והרבה יותר מהנה.

מה גם שהשילוב של DSG7 ומנוע ה-1.4TSI בעייני בהחלט לא מוצלח.

בקשר למחירונים, ייתכן ועדיין לא הפנימו את הורדת המחירים או שפשוט לא רוצים להפנים...

יעבור מספיק זמן בלי שיימכרו את הרכב במחיר הזוי ובסוף יורידו את המחיר / או שיימצא הפריאר שיקנה קופר S מודל 08' ב-60K פחות מחדשה...

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפולו, אני מחזק את מה שנאמר לגבי השילוב מנוע-גיר. אומנם מהיר מאד, ביצועים טובים אבל השילוב לא רהוט(לי פחות מפריע) והאמינות לא משהו(מאד מפריע).

תוסיף לזה בלמים שמתחממים מאד מהר בכבישים מפותלים, אם אתה בעניין אז קח את זה בחשבון.

הקופר עדיפה כרכב ספורטיבי. לטעמי נופלת מהפולו בתא הנוסעים(מושבים קדמיים על הפנים בקופר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשתי המכוניות הנ"ל יש בעיות אמינות, בפולו הולכים מנועים אחרי פחות מ20K (מי שגולש בפורום VAG יודע) ושמעתי ממישהו שגם שקל לקנות קופר S אבל לאחר שבמוסך אמרו לו שהרכב לא אמין, הוא ירד מהמיני.

אני באמת ממליץ לך לחפש רכב אחר שנמכר במחירים ריאלים והאמינות שלו מוכחת, בתקציב שלך יש לא מעט אפשרויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן דוד של אמא של חבר טוב שלי שאל גם במוסך ואמרו לו שהאוטו לא אמין. רגע, על איזה אוטו אנחנו מדברים? :-P

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן דוד של אמא של חבר טוב שלי שאל גם במוסך ואמרו לו שהאוטו לא אמין. רגע, על איזה אוטו אנחנו מדברים? :-P

בשלב זה אני מתרכז אך ורק בקופר S. הפולו פחות עושה לי את זה ממילא, ובכל אופן שמעתי סיפורי עבר

על שירוקויים למיניהם שריסקו מנועים, על הפולו לא שמעתי. בכל אופן לא מת על הDSG7 מניסיון של 3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרעת אותי מצחוק באמת, אולי במקום מהנדס תוכנה תעשה הסבה לסטנדאפ :idea:

בשלב זה אני מתרכז אך ורק בקופר S. הפולו פחות עושה לי את זה ממילא, ובכל אופן שמעתי סיפורי עבר

על שירוקויים למיניהם שריסקו מנועים, על הפולו לא שמעתי. בכל אופן לא מת על הDSG7 מניסיון של 3 שנים.

השירוקו והפולו GTI חולקים את אותו מנוע למרות שההספקים שונים. יש בפורום VAGIT שרשור בן 20 עמודים על אנשים עם צריכת שמן מוגברת (מאוד!), כבר נאמר להם שצריך לעשות שיפוץ לרינגים וכו' בקיצור כנס ותראה.

לגבי המיני, זה שאמר לי את זה גולש פה בפורום, אם הוא ירצה הוא יגיב כאן, אם לא בכל אופן זה מה ששמעתי ממנו והוא לא אחד שמחרטט, אתה יכול לבדוק גם בגוגל..

אגב, אותו דבר אמר לי חבר שעבד בקמור בפ"ת (זה היה לפני שנתיים-שלוש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז הפולו יורדת מהפרק. לגבי המיני, אשמח אם תשלח לי לינק לכתבה או משהו שמאשר את חוסר האמינות שלה.

בגוגל מצאתי רק שבחים על הרכב ולא מוזכרת בעיית אמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה צריך לינק? הוא כבר אמר לך שהוא שמע ממישהו שאמרו לו במוסך שהרכב לא אמין והוא ירד ממנו. לא צריך מקור יותר אמין מזה :-P

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...