Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אינסגניה 5 דלתות חדשה מהחנות , (חוות דעת בבקשה) .

Arikjee
שימו לב! השרשור הזה בן 3640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים !

רציתי לשמוע את דעתכם על הרכב , רצוי גם ממשהו שיש לו או שנסע ברכב .

האם הוא טוב או שיש אלטרנטיבה טובה יותר ממנו באותו מחיר ?

עש עכשיו מבצע של 12000 ש״ח עליו .

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם 73000 קמ על הרכב, בסהכ בסדר זה הכל, מושב אחורי צר ולא נוח במיוחד לגבוהים, הרכב לא חסכוני במיוחד, קבוצה 14, אין מה לצפות להנאה מהנהיגה למרות שמדובר ברכב מהיר מאוד.

אם הייתי יכול לבחור הייתי הולך על סופרב או מונדאו.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים !

רציתי לשמוע את דעתכם על הרכב , רצוי גם ממשהו שיש לו או שנסע ברכב .

האם הוא טוב או שיש אלטרנטיבה טובה יותר ממנו באותו מחיר ?

עש עכשיו מבצע של 12000 ש״ח עליו .

תודה

12K זה קצת זול מדי, אני מניח שכוונתך ל 120K, אלא שגם זה נשמע קצת זול יחסית למחיר המחירון וגם יחסית למתחרות. אסטרה אולי ? הנחה אולי ? מי יידע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם 73000 קמ על הרכב, בסהכ בסדר זה הכל, מושב אחורי צר ולא נוח במיוחד לגבוהים, הרכב לא חסכוני במיוחד, קבוצה 14, אין מה לצפות להנאה מהנהיגה למרות שמדובר ברכב מהיר מאוד.

עשיתי נסיעת מבחן והוא היה נראה לי דיי סבבה מבחינת התנהגות בכביש ונהחגה , טוב אולי זה בגלל שהיו לי רק יונדאי לפני כן .

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קפצת לרכב מנהלים גרמני עם 220 סוסים והוא הרגיש לך "די סבבה" כנראה שזה לא טוב מספיק אם זה הדבר הראשון שניסית אחרי שהיה לך יונדאי - זה היה אמור להיות "וואו"

תנסה גם רכבים כמו טויוטה אוונסיס או מאזדה 6 או פאסאט או C5 ותראה אם הן הרגישו לך חלשות יותר משמעותית.

רוב התגובות על האינסיגניה היא שהיא מרגישה חלשה מאוד לעומת מה שהיא אמורה לספק וזה די מדאיג כי זה נראה כמו תופעה גורפת על כל רכבי אופל.

לאחותי יש קורסה 1.4 ליטר שלהם והרכב הקטן הזה שאמור להיות קטן וזריז, פשוט עגלה - עגלה נוחה מאוד אמנם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו באותה התלבטות, האופל לטעמי "פשוטה" מבפנים, לא מאיצה מהר, ומאחור צפופה.

ממליץ על סופרב, באותו הזמן לא הביאו DSG והיה מבצע על הפאסאט אז בחרנו בה.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קפצת לרכב מנהלים גרמני עם 220 סוסים והוא הרגיש לך "די סבבה" כנראה שזה לא טוב מספיק אם זה הדבר הראשון שניסית אחרי שהיה לך יונדאי - זה היה אמור להיות "וואו"

תנסה גם רכבים כמו טויוטה אוונסיס או מאזדה 6 או פאסאט או C5 ותראה אם הן הרגישו לך חלשות יותר משמעותית.

רוב התגובות על האינסיגניה היא שהיא מרגישה חלשה מאוד לעומת מה שהיא אמורה לספק וזה די מדאיג כי זה נראה כמו תופעה גורפת על כל רכבי אופל.

לאחותי יש קורסה 1.4 ליטר שלהם והרכב הקטן הזה שאמור להיות קטן וזריז, פשוט עגלה - עגלה נוחה מאוד אמנם.

קיצור ניסתי את האונסיס והמזדה , הם מרגישות חלשות בהרבה מהאופל ... לנסיעת מבחן של פאסאט צריך לחכות כמה ימים אז לא יצא לי לנסות אותה ו C5 אני לא מתקרב .... בגלל נסיון עבר גרוע עם C4 וצרפתיות אחרות [ אםילו ש C5 אמרוה להיות ממש טובה מכיוון שזה רכב מנהלים ]

אם יש עוד כמה הצעות לרכבים אני ממש רוצה לשמוע ולנסות תודה רבה !

עדכון : בנתיים האופל עדיפה בהרבה מבחינתי מאשר מאזדה או טויוטה אונסיס .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא ביצעתי היום נסיעת מבחן על ה- C5 בדגם עם המתלים האדפטיביים (היקר יותר). הרכב באמת נוח מאוד, אבל קצת איטי לטעמי האישי. אין ספק שאם תאוצות זה מה שאתה מחפש, אין לך מה לחפש פה. אגב, את ה- DS5 DS4 הם יכולים להביא לך עם 200 כ"ס ידני, אם אתה בעניין. אלה רכבים שנראים מצויין - וכנראה גם נוסעים מצויין.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה לעניין. אין כמו בעל ניסיון שמשתף בכנות.

מצטרף להמלצותיו.

מאוד ממליץ לנסות לסוע במונדאו 240 כ"ס. אך לזכור שהדגם המחליף נמצא כמה חודשים מאתנו...

ולא לשכוח שגם הסופרב והאינסגניה כבר לא חדשות...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אולי מאוחר מידי אבל בכ״ז :

אני עם אינסיגניה 2013 הדגם עם ה 2.0 ליטר בנזין SRI ( לפני המתיחת פנים ) .

נסיעה :

לחיוב : הרבה מאד כח , עצמה , יציבות ואיכות גרמנית , מושבים מאד נוחים - הכל חשמלי , שקטה מאד ועיצוב חיצוני מהמם !

לשלילה : צריכת דלק ( ממוצע ב 8000 ק״מ 11 ליטר ל 100 ק״מ ) , מערכת מולטימדיה שמותקנת בישראל גרועה .

החלטה :

אם הייתי צריך לבחור בין האינסיגניה שלי לחדשה ( נפח מנוע קטן יותר אך מולטימדיה איכותית יותר ) הייתי בוחר בשלי - הנסיעה חשובה לי יותר מהמולטימדיה ואיכות הצליל ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינסינגניה 2014 משווקת בישראל עם מנוע חלש מהמנוע הקודם - 1.6 ליטר 170 כ"ס.

המנוע הקודם היה 2.0 ליטר 220 כ"ס. כך שההשוואה בין הביצועים לא כ"כ נכונה. כמו גם צריכת הדלק

עריכה אחרונה על ידי מ.א.צ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...