Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט אופטרה LS ידני 1600

Ankawa
שימו לב! השרשור הזה בן 4213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לרכוש את הרכב שברולט אופטרה LS ידני 1600 צבע שחור שנת 2007 עשתה 114.000 קמ', המחיר שהוא מוכן לרדת זה 30,000. רציתי לדעת את דעתכם קודם כל על הרכב עצמו מבחינת צריכת דלק וטיפולים תיקונים, וגם את דעתכם על המחיר. תודה על העזרה.(יד שניה פרטי,יד ראשונה ליסינג במשך 4 שנים )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובר רבות בפורום תריץ חיפוש, אמנם לא על הידנית אבל אותו מנוע מפוקפק.

זוללת דלק, לא בטיחותית, ושתיהיה בעניין זה דייהו אופטרה אם זה מדליק לך נורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר למעלה ,דייהו למהדרין .

לדעתי אפשר במחיר של 29 אלף למצוא משהו יותר טוב ,אולי טיפה יותר ישן כמו 2005-2006.

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה לא מדובר בקטסטרופה מוטורית כמו הלאנוס ימ"ש או כוכבת NCAP כדייהולט אבאו דור ראשון (כוכב וחצי!!!) אבל בהחלט זה פחות רכב בפחות כסף. אין מציאות. פחות בטיחות, פחות עידון, פחות התנהגות. לפחות בזכות הגיר הידני, בהנחה שהמנוע שמור, אתה תתן בראש לרוב המשפחתיות 1600 אוטומטית ברמזור (פחות מ-11 שניות ל-100 קמ"ש) - האח הידד!

ליסינג במשך 4 שנים?! תזכור שנהג ליסינג הממוצע מכיר שני מצבים - פול גז, פול ברקס (במקרה שלך כנראה המצמד יהיה גמור). רכב מונע בניוטרל עם מזגן זמן ממושך. סיכוי טוב לטיפולים הזולים ביותר שניתן להשיג. אם לקצין הרכב לא היה ממש אכפת והוא לא הקפיד על חברת הליסינג אז גם זכית בסט צמיגי לינגלונג וברקסים גמורים.

עשיתי עשרות אלפי ק"מ על רכבי ליסינג שונים, אני יחסית נהג מאוד מתון ואני מודה שמדובר בליסינג, אני משמעותית פחות שומר על הרכב. המחירון נוקב ב-31K לרכב שלך, לדעתי מדובר במחיר מופרז.

בנוסף - הרכב מציף את השוק, במיוחד מליסינג, במיוחד ברמת הגימור הבסיסית. גיר ידני עשוי להיות מבוקש יותר בשוק היד השניה אבל דווקא ברכב הזה הוא לא יתרון - משום ש-99% מהלקוחות הפוטנציאליים של רכב זה מחפשים "רק אוטומט!" וגם בגלל שהגיר האוטומטי שלו דווקא די אמין (של אייסין היפנית), כך שגם שמירת הערך לא צפויה להיות משהו.

כל זאת - לשיקול דעתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

לפני כחודש, חבר רכש אופטרה 2005 יד שניה פרטית בשניהם עם 140 אלף ק"מ ללא תאונות ב 16,000 ש"ח

נובירה מליסינג ב 30 אלף ? אולי שתיים כאלה ?

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין אנשים שקונים שברולוט, זה אנשים

שהכי לא קשורים למציאות, כנ"ל לגבי המליבו, שטיין של שמן ודלק,

אפשר להביא במחיר כזה רכב יותר טוב פי 10000

כנ"ל לגביך, על תיתקרב לרכבים האלה

תילך על יפני, קוריאני.

as i walk through the valley of the shadow of death

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי (מניסיון ארוך טווח) לא מדובר ברכב כל כך גרוע כמו שמתארים אותה פה. כמובן שהיא נחותה לעומת משפחתיות אחרות משנתונים זהים לשלה, אבל היא לא רעה וגם לא עולה כמו ה"מתחרות" שלה. המנוע חזק יחסית, דורש מעט יותר תשומת לב מאשר המתחרות מיפן ומקוריאה, צריכת הדלק לא כל כך גרועה בגיר הידני, התנהגות הכביש בדגם ה5 דלתות עדיפה בהרבה מבדגם הסדאן, עקב שימוש במתלים נוקשים יותר. הנוחות טובה יחסית, המרווח מצוין, הבטיחות סבירה (נבחנה במבחני הריסוק של NHTSA וקיבלה אם אני זוכר נכון 3 כוכבים או אפילו 4). הטיפולים השוטפים, עלויות החלפים והביטוחים זולים מאוד ביחס לרכבים אחרים בקטגוריה.

חסרונות, כמובן שיש. ולא מעט. המכונית רגישה להזנחה, איכות החומרים ירודה ברובה, הרכבה סבירה שמלווה פה ושם קרקושים מכיוון הדלתות ומרכז הדשבורד, ההגה גדול, לא ברור, קל וארוך מדי (מנעילה לנעילה), צריכת הדלק גרועה באוטומט, קצת יותר טובה בידני, שמירת ערך גרועה (למרות אם אתה קונה בזול, אז כמובן שאתה גם תמכור בזול), בלמים חלשים ומהלך דוושה ארוך, ABS שנכנס לפעולה מהר מדי ושריפת נורות מואצת.

אני חושב שאם האוטו הזה עונה על הדרישות שלך, טופל (ויטופל) כראוי, אין סיבה להתרחק ממנו כמו מאש. בסך הכל זהו רכב זול לרכישה וזול לאחזקה (למעט צריכת דלק גבוהה יחסית).

אגב, לבחור שהמליץ "ללכת על יפני או קוריאני.." האופטרה היא גם קוריאנית, אז..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב - לא כל כך גרוע כמו שמתארים אותו כאן (אוני מעריך שרוב המלעיזים גם לא נהגו בו מעולם)

המחיר - כמו שנאמר מנותק מהמציאות (תרתי משמע :) ) בשוק.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב - לא כל כך גרוע כמו שמתארים אותו כאן (אוני מעריך שרוב המלעיזים גם לא נהגו בו מעולם)

המחיר - כמו שנאמר מנותק מהמציאות (תרתי משמע :) ) בשוק.

נהגתי בסדאן 2005.

הוא סוחב בסדר אבל מה, שתיין, וכל הפלסטיקה מרגישה מקרקשת ואיכות הרכבה זולה.

הוא שווה את הכסף שהוא עולה כי אפשר להביא כזה בכלום כסף, אבל לא הייתי מעניש את עצמי ברכב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...