Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(ייעוץ ברכישת) רנו LOGEN

drdr122
שימו לב! השרשור הזה בן 4208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב.

בעקבות תקלות רבות ונשנות עם הפיז'ו 307SW החלטנו להיפטר מהאוטו ולהתקדם למשו יותר חדש ומעניין.

הרכב צריך להיות 7 מקומות ויצטרך לשרת אותנו רוב הזמן בנסיעות בתוך העיר כשהרכב לא מלא(1-5 נוסעים), ופעמיים בחודש לנסיעה עם רכב מלא(4 מבוגרים ו3 ילדים).

בין היתר הרכב צריך להיות בטיחותי, אמין ועם צריכת דלק לא גבוהה מדיי.

המליצו לנו על רנו לוגן שנת 2009 שעולה 55K(שזה בערך התקציב).

אשמח לשמוע חוות דעת מאנשים שיש להם ניסיון עם הרנו וכמו כן הצעות נוספות יתקבלו בברכה.

תודה מראש, דניאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוגאן היא מכונית די בסיסית, קח את זה בחשבון, מדובר בחלקים די מיושנים שיצאו מהמחסן של רנו, לטובת רכב זול בעל 7 מושבים.

מדובר במנוע 1.6 של 105 כ"ס עם גיר אוטומטי 4 הילוכים עתיק יומין. עד כמה שזכור לי זו ירידה מה307SW.

הרכב עצמו גם לא בטיחותי במיוחד וקיבל 3 כוכבים במבחני הריסוק, לא מדובר ברכב מפנק כלל, אלא ברכב בסיסי יחסית שיש בו 7 מקומות ישיבה.

אם אתה מחפש בטיחות לדעתי אתה לא בדיוק בכיוון הנכון, חסכוני הוא גם לא יהיה יותר מדי, מנוע די עצל ולא חסכוני מדי, ולגביי אמינות? לא יודע, נראה לי שכמעט כולן היו בליסינג, מה שאומר שלרובן לפחות לא היו חיים קלים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

הלוגאן "נהנה" מדעות קדומות של אנשים שלא היה להם את הרכב ולא נסעו בו מעולם,

לגבי בטיחות מסכים ם קודמי לא מליון דולר אבל לא בטוח שפחות בטוחה מ307 ישנה,

צריכת דלק באוטומט - 1\10+ לערך (נתון ממוצע לשלשה חברים שנסעו למעלה מ120K על הלוגאן עם רגל כבדה על הגז).

ידני - 1\12 לערך (נתון מאכזב עקב נסיעה בסל"ד גבוהה בשיוט.

יתרון חשוב מרווח מאוד גם במושב האחורי (הרבה יותר טוב מ307 ואפילו מC4 פיקאסו\קאיה קארנס\ספיוואגן).

הרכב סוחב לא רע למרות המנוע הצנום.

אמינות ממה שאני מכיר (4 רכבים) טובה, בחו"ל הצטבר ניסיון של מאות אלפי ק"מ ללא בעיות מיוחדות, נתון נוסף ככל שהרכב פחות מפנק יש פחות בעיות חשמל (ראה ערך 307)

חסרונות הרכב רועש יחסית בנסיעה, פלסטיקה לא איכותית, אין יציאה למזגן בשורה האחרונה (בעיה שקיימת גם ברוב המכוניות מהסוג הזה) והרכב ארוך...

סה"כ במחיר שלו נראה לי תמורה מצויינת לעלות

גילוי נאות אני מחזיק לוגאן ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוגאן מרווחת יותר מה-307 במיוחד בכסאות 6-7. יצא לי לשבת כנוסע באחד מן הכסאות הנ"ל, ולא הרגשתי חוסר במקום.

(אני מבוגר בגודל ממוצע)

אני גר בשכונה בה מס' הילדים הממוצע גדול מ-4, ולפיכך יישנן הרבה משפחות עם כלי רכב מרובי מקומות.

ללוגאן יש מקום מכובד מאד בניהן, ויש גם כמה שכנים שקנו כזאת בהמלצתי, ומברכים אותי על כך :).

ליבואן יש עדיין כמות מצומצמת של לוגאן חדש ידני בעלות של פחות מ-100000 ש"ח.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אכן יש אופציה לידני, זו יכולה להיות אופציה מצוינת, מצד אחד לחסוך בדלק, מצד שני גם האמינות של תיבה ידנית עדיפה על AL4. זו אכן יכולה להיות בחירה טובה, ורכב חדש עם 7 מקומות מתחת ל100 אלף ש"ח, אני סבור שלא תמצא.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הרבה מה להוסיף, הדצ'יה לוגאן (שפה מגיעה עם סמל רנו בחזית ומאחור) היא מכונית בסיסית ומרווחת שנותנת תמורה לא רעה למחיר. מתאימה במיוחד ללא מפונקים שצריכים נפח הטענה גדול/7 מקומות ולא רוצים לשלם כפול.

האמינות טובה מאד ובמיוחד בדגם הידני. הלוגאן על שלל גרסאותיה הפכה (יחסית) לרבת מכר באירופה בגלל יחס עלות/תמורה מצויין והשתתפות בתוכניות גריטה במדינות כמו גרמניה. אם כאן מקבלים 3000 ש"ח על רכב שמובא לגריטה,בגרמניה הייתם מביאים את הרכב+3999 יורו ומקבלים יופי של לוגאן חדשה...

נדמה לי שיבוא הלוגאן הופסק לישראל בשעתו (ואולי עדיין מופסק) משום שהיא לא הוצעה עם מערכת ESP.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במדינות מזרח אירופה היא רבת מכר אבסולוטית, ולא יחסית. משתמשים בה בתור מונית, יש גם גירסאות מסחריות וכמובן סדאן פרייבט רגילה. נפוצה ביותר ברומניה, בולגריה, תורכיה, צ'כיה וכו'. הרוב 1.4 או דיזל 1.5.

אוטמטיות, אגב, ראיתי רק בארץ.

לארץ הלוגאן הגיעה בשני מחזורים - רוב המכוניות שיש הן מודל 2009, ומחצית הראשונה של 2010, שיובאו ב 2009.

לאחר מכן הופסק היבוא, כי מ 2010 מכוניות פרטיות חייבות מערכת בקרת יציבות ובלוגאן אין כזאות.

בסוף שנת 2011 חזרו לייבא לוגאן. הפעם היא הוגדרה כמסחרית, הרכב הגיע בתצורת 5 מושבים והשורה השלישית הותקנה בארץ.

משנת 2012 גם מכוניות מסחריות חוייבו בבקרת יציבות, ושוב פעם לא ניתן למכור אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר סקירה נוסטלגית, אז ממש לאחרונה הציגה רנו את הדור החדש של רנו לוגאן סדאן שהפעם יגיע עם עיצוב הרבה יותר נאה ועם אופציה לבקרת יציבות. כנראה שהלוגאן MCV (זאת שנמכרת בארץ) תוצג גם היא בקרוב ואני מאמין שב-2013 נראה אותה שוב בארץ.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...