Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסבה לגיר אוטומטי מגיר ידני, סיאט לאון 20VT שנת 2005

~ts~
שימו לב! השרשור הזה בן 3888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמעת על פאסאט חסכונית? אני לא (חוץ מדיזל,אבל פותח השרשור רצה גז בסופו של דבר..)

אם תצליח למכור בכלל.

אל תדאג,עמישראל מת על אוט' ויקנה כל דבר.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמע, עם כל הכבוד, ההבדל בין אומץ לטמטום הוא דק מאד...

מסכים שהחבר'ה פה לוקחים את זה קצת קשה מידי אבל אין שום הצדקה להסבה שעשית, לא כלכלית ולא פרקטית.

מעבר לזה - זה הכסף שלך.

מהשרשור הזה אני יוצא עם מילה אחת בלבד: ה-ז-ו-י... :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם על התגובות מחממות הלב באמת תודה(ד"א לא חיפשתי כאן ח"ח עשיתי את משרציתי) יש הצדקה או אין הצדקה נראה לי שזה כבר העניין הפרטי שלי, נראה לי לקנות יונדאי I30 ב130 אלף גם אין הצדקה ואחרי שנתיים למכור ב 60. אבל ת'אמת זה כבר לא משנה בטח שמעתם על המקרה ב431 לצערי זה האוטו שלי, כל ההשקעה נשרפה ב 7 דקות, 3 מטפים לא עזרו לי והמכבי אש הגיעו מהצד הלא נכון, עד שהם נסעו לעשות פרסה וחזרו לקח להם כמעט 40 דקות, אז אתם מבינים לבד מה נשאר מהאוטו. כל החומכולוגים שיתחילו להגיד לי עכשיו "הנה ראית זה לא היה שווה"אתם יכולים לחסוך את התגובות שלכם.

לפי דעתי כל זה קרה לאחר השיפור שעשיתי, אפילו לא הספקתי לעדכן בפורום, אם אתם זוכרים שאלתי אם אפשר לשפר מכונית מונעת בגז ומישהו כאן הגיב לי שיש לו דרך לעלות 100-150 כוח אז הלכתי על זה...יש איזה מכשיר שמעלה את הלחץ גז לבוכנה או משהו כזה בדיוק הספיק לי יומיים וזה נשרף...כנראה המכשיר הזה מאוד מסוכן..השקעה של 6 שנים נשרפה ב 7 דקות :-(.

נ.ב.

יש לי מה לעשות עם הנאדם שהתקין לי את המכשיר? או שעדיף לשכוח מזה וזהו

נ.נ.ב

יש מצב לשקם את האוטו ולהחזיר לכביש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לשמוע שזה הרכב שלך.

למה לעזאזל החלטת להוסיף 100 סוסים ברכב שהסבת אותו להיות חסכוני???

קודם הסבת לאוטומט, אח״כ הסבת לגז ואז עוד הלכת לשפר???

אני באמת לא מצליח להבין את תהליך קבלת ההחלטות שלך,

אתה עד כדי כך הזוי שאני מתחיל לפקפק באמינות שלך כאדם אמיתי,

יש מצב שאתה מחרטט את כולנו?... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מצטער לשמוע את זה, את האמת היתה לי הרגשה שזה אכן הרכב שנשרף :( .

ואתה רוצה להחזיר אותו לכביש? אני לא יודע מה הנזק שנגרם למרות שהכל אפשרי אבל הגזמת עכשיו לא?

אני הייתי דואג שאם שהשמאי ימצא את המכשיר הזה שהוספת ויחליט שהביטוח לא ישלם לך, לא אם אפשר להחזיר את הרכב לכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת עצוב לשמוע, אומנם יש חילוקי דעת בדרך שבחרת - אך הפרוייקט עצמו הוא ייחודי, וזה לכשעצמו מעניין.

נ.נ.ב

לפי דעתי, enough is enough - הרכב הזה עבר מספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לשמוע שזה הרכב שלך.

למה לעזאזל החלטת להוסיף 100 סוסים ברכב שהסבת אותו להיות חסכוני???

קודם הסבת לאוטומט, אח״כ הסבת לגז ואז עוד הלכת לשפר???

אני באמת לא מצליח להבין את תהליך קבלת ההחלטות שלך,

אתה עד כדי כך הזוי שאני מתחיל לפקפק באמינות שלך כאדם אמיתי,

יש מצב שאתה מחרטט את כולנו?... :roll:

מחרטט ממש לא, יש כמה אנשים כאן מהפורום שמכירים את כל הפרויקט מההתחלה...ד"א סתכל מתי פתחתי את הת'רד כבר יותר משנה, נראה לך במשך שאני אני ארשום חירטוטים סתם ככה?

הבחור הבטיח לי 100 כ"ס עם תוספת צריכת גז מינימלית..רציתי לבדוק אם זה באמת ככה, ד"א יש בארץ איביזה קופרה שגם מונעת בגז, אני לא היחידי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אמיתי אז אתה מעט תמים -

בא מישהו, הבטיח לך תוספת של 100 כ״ס וזה נראה לך הגיוני?

אני יודע שעכשיו הכל דיבורים באוויר שלא תורמים לכלום

אבל אתה חייב להסכים שמהצד כל הסיפור הזה נראה הזוי ברמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שהאוטו נשרף, אחרת הייתי מעלה כמה תמונות בשביל שתאמין אבל בסדר זאת זכותך לא להאמין, יש כאן כמה משתמשים וותיקים שראו ואף נהגו על האוטו אם הם ירצו הם יגיבו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם על התגובות מחממות הלב באמת תודה(ד"א לא חיפשתי כאן ח"ח עשיתי את משרציתי) יש הצדקה או אין הצדקה נראה לי שזה כבר העניין הפרטי שלי, נראה לי לקנות יונדאי I30 ב130 אלף גם אין הצדקה ואחרי שנתיים למכור ב 60. אבל ת'אמת זה כבר לא משנה בטח שמעתם על המקרה ב431 לצערי זה האוטו שלי, כל ההשקעה נשרפה ב 7 דקות, 3 מטפים לא עזרו לי והמכבי אש הגיעו מהצד הלא נכון, עד שהם נסעו לעשות פרסה וחזרו לקח להם כמעט 40 דקות, אז אתם מבינים לבד מה נשאר מהאוטו. כל החומכולוגים שיתחילו להגיד לי עכשיו "הנה ראית זה לא היה שווה"אתם יכולים לחסוך את התגובות שלכם.

לפי דעתי כל זה קרה לאחר השיפור שעשיתי, אפילו לא הספקתי לעדכן בפורום, אם אתם זוכרים שאלתי אם אפשר לשפר מכונית מונעת בגז ומישהו כאן הגיב לי שיש לו דרך לעלות 100-150 כוח אז הלכתי על זה...יש איזה מכשיר שמעלה את הלחץ גז לבוכנה או משהו כזה בדיוק הספיק לי יומיים וזה נשרף...כנראה המכשיר הזה מאוד מסוכן..השקעה של 6 שנים נשרפה ב 7 דקות :-(.

נ.ב.

יש לי מה לעשות עם הנאדם שהתקין לי את המכשיר? או שעדיף לשכוח מזה וזהו

נ.נ.ב

עקבתי אחר השירשור,באמת אמיץ מצדך,לבצע את כל מה שביצעת באוטו,אך לפעמים בחיים צריך להסתפק ולהנות ממה שיש כיוון שיש פתגם שאומר-"תפסת מרובה לא תפסת".

אל תשפוט את עצמך בחומרה,טבע האדם הוא תמיד לנסות לקדם ולהתקדם,לשפר דברים, אם לא כך היה היינו עוד גרים במערות ואוכלים קוקוס.כולם חוטאים בחטא התאווה ואני לא שונה מכולם רק ממרומי גילי למדתי להנות לעיתים מהדברים הקטנים ולא לרצות עוד ועוד.

בינינו ,עוד 100 סוסים בנוסף לכבר מה שיש ברכב , איפה במדינה אתה יכול לנצל אותם?, לנו אין אוטובאנים כמו בגרמניה.

מבחינתי רכב טוב זה רכב אמין שמביא אותי בבטחה ונוחות ממקום למקום ללא הפתעות מיותרות שיראה כמה שפחות מוסך ושיהיה כמה שיותר חסכוני.-אבל זה אני.

מה שנכון כרגע זה לנסות לשקם את הרכב אם זה אפשרי,או פשוט לקבל את הכסף מהביטוח ולעבור לרכב הבא.

תגיד תודה שאתה יצאת בריא ושלם ורק הרכב ניזוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בדיוק. הכי חשוב שלא קרה לך כלום.

כל אחד יעשה עם כספו מה שבא לו כל עוד זה לא פוגע באף אחד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...