Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגה רועד במהירויות גבוהות - אסקורט 92

syaron24
שימו לב! השרשור הזה בן 4218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במהירויות גבוהות ישנם רעידות בהגה שהולכות ומתגברות ככל שמהירות הנסיעה עולה.

היו לי צמיגים סיניים בני שנה וחשבתי שזה בגללם, ולכן החלפתי היום את כל ה-4 לצמיגי KLEBER.

האיזון היה בעייתי - ממש לקח המון זמן לגל 4 בגלגלים.

נאמר לי שכנראה אלה הג'נטים שגורמים לבעיית האיזון.

יש לי 4 ג'נטים של BORBET כבר מעל 18 שנה ללא מכות או שיפשופים.

לאחר ההחלפה - התופעה עדיין ישנה - אפילו רעידות חזקות יותר.

יש לציין שאין שום חופש לגלגל עצמו.

מה יכול לגרום לרעידות ?

הרי בסופו של דבר הוא הצליח לאזן - אז מדוע יש רעידות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסרק הגה הוחלף לפני שנתיים.

בתקופה שהיו לי הצמיגים הסיניים - לא היו רעידות בהתחלה, אך לאחר מספר חודשים התחילו רעידות.

כשהלכתי לאזן שוב גיליתי שכל הצמיגים לא היו מאוזנים - למרות שהייתי צמוד לבחור וראיתי שהוא איזן את כל ה-4.

מה שאני שואל בגדול זה האם מגנזיום יכולים עם הזמן לגרום לבעיות כאלה (למרות שמדובר בג'נטים טובים ולא סיניים) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפנצ'ריה טובה,לא לוקח הרבה זמן לעשות איזון ל-4 גלגלים.

יכולות להיות סיבות לרעידות כמו: חוסר משקולת באחד או יותר מהגלגלים/חוסר אוויר בצמיגים או לחילופין אם הבעיה מלווה במשיכה של ההגה לכיוון מסויים זו אולי בכלל בעיית שדורשת כיוון גלגלים/ פרונט.

כדאי לפנות תחילה לפנצ'ריה איכותית כדי לבדוק את איזון הגלגלים שוב ולאחר מכן אם תקין,להתחיל לבדוק את השאר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאי לפנות תחילה לפנצ'ריה איכותית כדי לבדוק את איזון הגלגלים שוב ולאחר מכן אם תקין,להתחיל לבדוק את השאר.

תודה.

זה מה שגם אני חושב - פשוט הסיפור על הג'נטים לא נשמע לי הגיוני כל כך.

אבדוק את הנושא מחר ואחזור לעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה מהירות מתחילות הרעידות והאם הן מתחזקות רגע שנותנים גז ונחלשות ברגע שעוזבים ?

What's the first rule when into a man's car ?

RESPECT a man's car the man RESPECT you !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה מהירות מתחילות הרעידות והאם הן מתחזקות רגע שנותנים גז ונחלשות ברגע שעוזבים ?

לא, הרעידות לא קשורות לגז.

בסביבות 100קמ"ש מתחילים להרגיש

אך גם ב-80קמ"ש ניתן לראות איך ההגה ממש טיפה זז.

ב-120 למשל זה כבר ממש רעידות חזקות - מה שלא היה בצמיגים הסיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפתרה הבעיה.

נסעתי על הבוקר למאסטרו ביפיע (המלצות שקיבלתי).

ביקשתי ממנו לבדוק תחילה את האיזון שכבר נעשה - התקבלו תוצאות של בערך 70 שזה המון.

לאחר הורדת כל המש

קולות מהג'נט - והיו הרבה כאלה בגלל הניסיונות איזון שנעשו בעפולה.

ללא משקולות כלל התקבלו תוצאות של 10 ו-5 שזה מצויין - הוא אמר לי שהיה עדיף שהבחור מעפולה לא היה מאזן כלל.

בוצע כמובן איזון מחדש לכל 4 הג'נטים.

דבר נוסף שהוא שם לב - יש לי דיסקיות שהתקנתי בזמנו (לפני יותר מ-15 שנה) שבעצם מרחיקות טיפה את הג'נט כלפי חוץ.

לדיסקית עצמה ישנו מתאם פנימי שממרכז אותה, אך אין לה (ולא היה לה מעולם) דיסקית חיצונית למירכוז הג'נט.

כלומר כל השנים האלה נסעתי ללאט מתאמים ואף פעם לא הרגשתי רעידות (כנראה שהיו אך מעט מאוד).

לא היו לא מתאמים כאלה (לפורד כנראה יש מתאמים במידה מיוחדת), אך שייפנו מתאמים דומים.

קיבלתי את האסקורט בחזרה!!!

איזה תענוג לנהוג שוב ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...