Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה 2008: חלון חשמל צד נוסע לא עובד מפאנל דלת נהג. נשמעים תקתוקים

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 4166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

סקודה פאביה 2008 דור 2: החלון חשמל של הנוסע הקדמי לא עובד מפאנל דלת הנהג, כל שאר החלונות מתפקדים טוב. כשאני מנסה להוריד את החלון נשמעים תקתוקים ממנגנון החלון. כשהחלון למטה ואני מנסה לעלות אותו לא קורה כלום, אבל אם אני מנסה להוריד אותו (למרות שהוא כבר פתוח עד הסוף) הוא עולה - לפעמים.

החלון עובד מהכפתור של דלת הנוסע, שאר החלונות תקינים מכל הכפתורים, מערכת סגירת חלונות אוטומטית בנעילה תקינה. הבעיה היתה בעבר והסתדרה מעצמה.

מישהו יכול לכוון אותי לבעיה?

תודה מראש,

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון באופן כללי עם תקלות מהסוג הזה (לא ספציפית בפאביה), אם החלון עובד בצורה תקינה לחלוטין מדלת הנוסע, סביר להניח שפאנל הכפתורים בדלת של הנהג לא תקין.

במוסכים המורשים מכירים, לרוב, את הבעיות האלו בעיניים עצומות וחלק מהטכנאים גם מנסים להחליף את החלק החשוד כתקול בחלק אחר תקין כחלק מהבדיקה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוב לוודאי שהם ירצו בערך 1000 ש"ח על החלק הזה. השאלה היא האם מישהו יודע את המק"ט שאוכל להזמין את זה מאייבי ברבע מחיר? אולי אם אני אפרק את הפאנל הנוכחי וארסס שם ספריי מגעים זה יחזור לעבוד כמו בימי האונו העליזים?

היה פעם פרויקט באחד הפורמים של הפירוק וההרכבה של הפאנל הזה. מישהו זוכר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע את המבנה של הפאנל של הדלת שלך.

אבל הפירוק הוא לרוב ממש פשוט, כמה קליפסים , ועוד איזה דחיפה כלה עם מברג והיחידה בחוץ. ( לפחות ככה זה בהונדה סיויק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לפני שאתה מזמין את החלק מחו"ל ממליץ לך להתייעץ עם המומחים לאספקת חלקים משומשים לרכבי הקונצרן, TG PARTS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

אז לא הזמנתי את החלק, אלא פירקתי לחתיכות את זה שהיה ברכב וריססתי אותו בספריי מגעים. הבעיה נפתרה לאחר שעה קלה של עבודה (הפירוק היה קשה ואיטי - לא רציתי לשבור קליפסים. הגרמנים והשטויות שלהם... בפיאט זה היה הרבה יותר פשוט).

המעניין הוא שהיה רשום על הפאנל באנגלית "מיוצר באיטליה". לא ידעתי שפולקסווגן הגדולה קונה עבור רכביה השונים פאנלים תוצרת איטליה.

תמונה.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
עדכון:

אז לא הזמנתי את החלק, אלא פירקתי לחתיכות את זה שהיה ברכב וריססתי אותו בספריי מגעים. הבעיה נפתרה לאחר שעה קלה של עבודה (הפירוק היה קשה ואיטי - לא רציתי לשבור קליפסים. הגרמנים והשטויות שלהם... בפיאט זה היה הרבה יותר פשוט).

המעניין הוא שהיה רשום על הפאנל באנגלית "מיוצר באיטליה". לא ידעתי שפולקסווגן הגדולה קונה עבור רכביה השונים פאנלים תוצרת איטליה.

בפיאט גם כל קפיצה עף משהו אחר.

אין רע בתוצרת איטליה לדעתי. (פשוט בפיאט לא משקיעים).

כמו שזה בנוי, עם הזמן והמזג אוויר הישראלי, בעתיד תצטרך לחזור על הטיפול. (בנוי דומה לשלט של טלביזיה).

לפי דעתך, האטימה טובה? (שאלה שמעניינת אותי, באירופאיות בדרך כלל האטימה מעולה).

אם התקלה חוזרת, חלק חדש מקורי עולה בערך 350 ש"ח ולא 1000, חלק משומש במצב טוב שירד מרכב חדיש יותר עולה 150 ש"ח...

בהצלחה...

אם ככה אז המחירים הם סבירים-טובים, ביחס לרכבים גרמניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתך - התקלה בינתיים לא חזרה, בינתיים הכל עובד. מה שכן, הופתעתי לטובה לשמוע על עלות החלק הזה.

האטימות טובה, הכל תקוע ואטום שם כמו שצריך, לקח לי 10 דקות רק להבין מאיפה להוציא את זה החוצה. בפיאט אונו שהיתה לי קודם לכן החלק נשלף תוך 5 שניות (היה פאנל עם 2 מתגים לחלונות חשמל קדמיים. בסקודה יש 4).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך העיניין, לוח מתגים דומה (בורה 2001) עלה לי בזמנו 9.39$ ב-EBAY (כולל משלוח).

חדש כמובן, ככל הנראה תחליפי (למי אכפת במחיר כזה?), אבל התאורה שלו הייתה חזקה יותר!

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הרמקולים האורגינלים של סקודה, אם תפרק ותהפוך אותם תראה יצור בטוניסיה, שאין קשר בין זה לבין דברים קטנים אחרים הגרמנים מייצרים את החלקים הגדולים ברכב כגון השילדה,הפח,המנוע,הגיר,הדשבוארד ועוד דברים מסוימים אחרים, החלקים האחרים מיוצרים במקומות אחרים ומורכבים בחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...