Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I30 שנת 2009 רעשים בסיבוב ההגה שמאלה

colauti 9
שימו לב! השרשור הזה בן 4233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לרכב נגמרה האחריות ביום ו' האחרון 28/9.

היו נקישות קלילות מההגה בסיבוב שמאלה בלבד,שנשמעות בעמידה במקום וסיבוב ההגה.

הנקישות החמירו ויש הרגשה של משהו משוחרר/לא מחוזק/פלסטיק רועש.

ידוע לי ,שמדובר בהגה חשמלי ולפני שאכנס לפאניקה מיותרת אשאל,האם במקרה הזה מדובר בתקלה חשמלית או שצריך לגרז /לשמן חלק כלשהו בגלגל ההגה או מתחתיו והכל יבוא על מקומו בשלום ?

הרכב עבר סה"כ 39,170 ק"מ ולא סביר בק"מ כזה תקלת הגה,אלא אם ידוע על משהו סדרתי.

תודה לעוזרים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעשים מתחילים בכל סיבוב קל שמאלה ובסיבוב מלא של ההגה שומעים נקישה כלשהי.(אולי תקין בגלל עבודה של ציריות ועוד כמה חלקים).הרעש הראשוני הוא מתוך הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את עיניין הנקישה בסיום הסיבוב מ הI30 הקודמת שלי

יש איזה קיט של גומיות שהם מחליפים עם עוד איזה חלק שם והם (מוסך מרכזי יונדאי) אומרים שזאת הבעיה

מומחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי ביונדאי I30 שקניתי לפני כחודש יש נקישה בסוף הסיבוב שמאלה.

האם למישהו זה קרה עם יונדאי I30 ויודע מה ניתן לעשות עם זה, כמה אמור לעלות תיקון של זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו לא תקין בסליל כרית אויר או בהרכבה של גלגל ההגה על הידית אורות או מיסבי בולמים

לצערי,פגעת בול.

אחריות הרכב פגה ביום שישי האחרון ובמוסך לא הסכימו לטפל בעניין באחריות- אם כי הנזק והמחיר לא היו נוראים כל כך.

הרעשים היו בסיבוב ההגה שמאלה מתוך הרכב ולאחר שהרכב נבדק,פרקו את גלגל ההגה,גרזו איזה פלסטיק שיושב שם וכיוון שנדלקה מנורת כרית האוויר לאחר פירוקו של גלגל ההגה היה צורך לאפס את התקלה בעזרת סורק תקלות.

התיקון נעשה בחברה ועלה 200 ש"ח-לדעתי,סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...