Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כפתור AC לא מעביר פקודה למדחס (מאזדה לאנטיס 2003)

Alonyam
שימו לב! השרשור הזה בן 4247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

הכפתור AC במאזדה לאנטיס ׳03 שלי לא מעביר פקודה למדחס, אלא רק במהירות רביעית ולפעמים בשלישית.

במהירות 1,2 אין העברת פקודה למדחס ורק המאוורר עובד.

האם פירוק הרדיו דיסק יספיק כדי להגיע לכפתור? מישהו יכול לעזור לי במק״ט?

האם יש משהו נוסף שעליי לבדוק לפני קניית כפתור חדש?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא בפאנל שליטה עצמו (הבורר מצבים 1-2-3-4) אינו תקין, הפתרון הוא להחליף אותו באחד תקין, או לנסות לפרק את הקיים ולתקן.

אם הנגד מהירות לא היה תקין אז המפוח לא היה עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקיר (אם אני לא טועה, נכון?)

חיכיתי לתגובתך, בתור מאסטר המאזדה בפורום :)

צריך לפרק את הדש בשביל להגיע אליו או שיש גישה אם מפרקים את הרדיו דיסק? או למשל את המאפרה?

מה דעתך, איך לגשת לזה?

לדוגמא, אם משחקים עם המהירויות 1-2-3-4 אזי הנורה הירוקה של הכפתור AC מהבהבת עד שמתייצבת ונדלקת ויוצא אוויר קר.

כשאגיע לנגד - מה תמליץ לבדוק ואיך? אשמח לשמוע את תגובתך וטיפים נוספים אם קיימים.

תודה!

לדעתי יש לך בעיה בנגד מהירויות - נמצא בדר"כ מתחת לתא כפפות.

שלום אנדרי

תודה על התגובה

איך נראה הנגד? אם אעלה תמונה של האיזור כשתא הכפפות מפורק, תדע לזהותו?

שיהיה לי בהצלחוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן שהנורה מהבהבת נגרם בלאי מואץ לקלאץ של המדחס כי הוא מקבל קפיצות מתח מהירות והוא עלול לשבוק, מה שיסתכם בהחלפת מדחס.

צריך לפרק את כל הפאנל של המזגן, ואו להחליף אותו בחדש או לפרק אותו ולנסות לתקן לו את המגעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...