Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשן טראנו דיזל

דוקטור סקודה
שימו לב! השרשור הזה בן 4250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

מישהוא מבין או יכול לייעץ הרכב מניע מצויין נוסע מצויין אבל שהרכב עומד בניוטרל ואני נותן גז יוצא עשן שחור מאד וסמיך מאוד

וכשאני עומד ברמזור או כמה דקות ומתחיל נסיעה יוצא ״פוף״ של עשן ומאוד לא נעים עם הנהגים שעומדים מאחורי

הרכב אחרי טיפול מסננים מלא טורבו תקין מראה גדישה 8 בר בקיק דאון ולא נוזל האינטרקולר היה סתום ולא ניתן היה לנקות אותו הוא הוחלף באחר הegr מנותק לצערי עם פקק

הרכב היה במוסך מורשה לבדיקת משאבה ובדיקה כללית ואמרו הכל תקין המשאבה אלקטרונית ואין לה כיוון

אני חושד אולי המד כמות אויר לא תקין או אולי לא מתאים לרכב כרגע יש דגם היטאצי מספר 226802j200 דגם עם קונקטור צדדי 3 פינים

אשמח לתשובה או ייעוץ

תודה רבה אגב הרכב אצלי חודשיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שנה הרכב?, בניסאן טראנו דיזל יש כיוון למשאבת הזרקה, אומנם אין כבל גז, וזה לא מסילה משותפת, אבל לפי זכרוני יש לה כיוון, היא גם מונעת ע"י גלגלי השיניים במנוע עם תזמון (נקודה מול נקודה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תודה

הרכב שנת 2001

שהרכב היה במווסך מורשה הם אמרו שזו משאבה אלקטרונית ואין לה כיוון

אולי הם לא רצו להיתעסק עם זה או שהם לא הכי בקיאים כלכך

שבוע שעבר החלפתי את המזרקים במשופצים וזה לא עזר

אולי המשאבה לא תקינה? למרות שהרכב מניע מצויין ונוסע ללא קירטועים

אשמח לעצות ותגובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן המשאבת הזרקה, סיוט גדול להחליף אותה או לכוון אותה, הגישה לברגים שלה קשה מאוד, ויכול להיות שלא רצו להתעסק עם זה.

הבעיה שילך יכולה להיות ממד כמות אוויר לא תקין, או משאבת הזרקה לא תקינה.

האם מידי פעם הנורה של סליל החימום בלוח השעונים מהבהבת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

האמת שהזמנתי מ ebay מד כמות אויר ורכשתי משאבת הזרקה משופצת מבוש לדיקו (יקר מאוד)

השאלה אם זה יפתור את הבעיה המעצבנת הזו או שבמקום להחליף את המשאבה כיוון שאני כול עדיין להחזיר אותה האם באמת יש כיוון למשאבה אלקטרונית כדי שתן לבעל מקצוע ״ אמיתי״ לבדוק

ולא הסליל לא נדלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כיוון אבל לא הרבה והגישה לבורג אחד במשאבה קשה מאוד צריך לפרק את המשאבת וואקום שתהיה קצת גישה יותר קלה לשחרור הבורג הבעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

אז ככה אחרי הרבה מחשבות וחששות היום הכנסתי את הרכב למוסך להחלפת משאבת הזרקה

אני אדווח בהמשך מה עלה בגורל העשן.

עוד שבוע יגיע המד כמות אויר ואז אני מקווה לסיים את הפרשה המעשנת והיקרה הזאת.

תודה על הכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העשן הפסיק ב 90% בשעה טובה אחרי החלפת משאבת הסולר

אני מקווה שאחרי החלפת המד כמות אויר נתגבר על ה10%הנותרים

תודה לכולם אגב פתאום אחרי ההחלפה מד הסל״ד הפסיק לעבוד מישהוא יודע אולי איזה קונקטור לא תקין כי כל מה שניתקתי מחובר בחזרה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...