Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן סאני 5 דלתות (דלת חמישית יורדת)

nis1
שימו לב! השרשור הזה בן 7195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדלת האחורית ברכב יורדת יש שני מוטות טלסקופ שמתחברות מהרכב לדלת. הדלת מחוברת גם למגש שעליו שני רמקולים. כאשר אני מנתק את המגש הדלת נשארת למעלה. אולי זה מהמשקל של הרמקולים? או שהטלסקופים חלשים? האם יש אפשרות לכוונן אותם? תודה. פשוט יש לי להכניס לבגאז עגלת תינוק וכול הזמן אני חוטף את הדלת בראש. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הבולמים הטלסקופיים לא ניתן לכוון ויתכן והם חלשים והחלפתם לחדשים תפתור הבעיה.

כמו כן נכון שמשקל הרמקולים הגדולים משפיע גם הוא לרעה.

בדיקת הבולמים מתבצעת ע"י פרוקם ואז כשהם במצב פתוח מנסים, בלחיצה אל הרצפה, לסוגרם כשהתנגדות הבולם הנה חזקה. אם ההתנגדות לסגירה חלשה אז הבולם פגום.

כמובן שמי שכבר בדק כאלה בולמים יש לו הנסיון להרגיש אם הוא תקין.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הבולמים הטלסקופיים לא ניתן לכוון ויתכן והם חלשים והחלפתם לחדשים תפתור הבעיה.

כמו כן נכון שמשקל הרמקולים הגדולים משפיע גם הוא לרעה.

בדיקת הבולמים מתבצעת ע"י פרוקם ואז כשהם במצב פתוח מנסים, בלחיצה אל הרצפה, לסוגרם כשהתנגדות הבולם הנה חזקה. אם ההתנגדות לסגירה חלשה אז הבולם פגום.

כמובן שמי שכבר בדק כאלה בולמים יש לו הנסיון להרגיש אם הוא תקין.

בברכה - רפי לין

רפי, היכן ניתן לקנות זוג מוטות כאלה וכמה הם עולים בערך?

חשבתי לקנות כאלה קטנים ולהרכיב אותם על מכסה המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לקנות מוטות בולמים טלסקופיים בחנויות לחלקי חילוף אך אתה צריך להתאים גודל לפי צרכיך.

הסה לפנות ל "רכב אונו", המסגר 70 ת"א, טל' 03-5619364 ובקש את שלמה.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון זול בהרבה (היה לי בסיטרואן GS סטיישן) , זה לקחת חתיכה של צינור של טפטפות או חשמל בקוטר שגדול במעט מקוטר בית הטלסקופ, ומעט קצר מהזרוע. מלבישים את זה על הבית, וכשפותחים את הדלת מחליקים את הצינור כך שישב על הבוכנה וימנע את סגירתה.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון נוסף:

לפני שנים הייתה לי ביאנקי עם אותה הבעייה, פשוט קדחתי חור בחלק הטלסקופי הפנימי בדיוק בשיא גובה פתיחת הדלת , ולקחתי פין מתכת (השתמשתי בניט) והשחלתי אותו לחור אחרי שפתחתי את הדלת.

את הפין קשרתי עם עם חוט על הבולם כדי שלא ילך לאיבוד, ויהיה קל למוצאו לשימוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...