Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה יטי,טיפולים ואחזקה

yuval Ze
שימו לב! השרשור הזה בן 4310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן !

יש מבצע כרגע על הסקודה יטי ידני שמאוד קורץ לי.

אם למישהו יש מידע רלוונטי לגבי הרכב הספציפי כמו : עלויות של טיפולים, צריכת דלק אמיתית במודל הידני , אמינות וכו'...

האם המנוע הספציפי הזה מחזיק הרבה? האם יש הרבה תקלות? אני עושה בערך 25,000 קמ' בשנה ומכיוון שאני רוצה לקנות חדש אני הייתי רוצה להחזיק אותו כמה שנים טובות.

האם לרכב יש שוק טוב?

אשמח לקרוא תגובות

תודה ,

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב יובל,

ברשותי יטי ידנית - בת חצי שנה - גמעה כמעט 10K ק"מ עד כה.

בדגמים שמהמשלוח השלישי יש (שוב) טורבו שונה עם יחידת ווייסגייט / פורק חדשה.

ברכב שלי (משלוח שני) היה הצורך בהוספת ספייסר ליחידת הווייסגייט / פורק ועדכון תוכנת מנוע, מה שגרם לעליה בצריכת הדלק העירונית, כעת היא נעה סביב 1:10 ומטה - בעת עומס, או כ-1:12 במידה והתנועה זורמת.

מצד שני, אומנם צריכת הדלק עלתה מעט - אך הביצועים והתגובות השתפרו קלות, הן כעת עדיפות באופן מורגש בעיקר בסל"ד גבוה.

צריכת הדלק הבינעירונית היא הטובה באמת, שם בקלות רבה היטי (הידנית) תכסה כ-16 ק"מ לכל ליטר דלק.

לפני כשבועיים עשיתי נסיעה אל הצפון, מדדתי (בין תדלוקים) צריכת דלק ממוצעת של 1:18 - בקו נס ציונה > עפולה > חיפה > נס ציונה, כאשר בדרך צפונה הייתה תנועה ערה בכביש החוף וכמה עומסים (תאונות).

עד כה - אין תלונות. יופי של אוטו - שקט, זריז, נוח, מאובזר, נעים מאוד לשהייה, מרווח ועובר דרכי עפר בשמחה ובששון :wink:

ישנה טענה לגבי תא המטען שאינו גדול במיוחד - בדוק זאת, אולי לך זה רלוונטי. לנו ה-406 ליטרים שלו מספקים בהחלט ומאכלסים בקלות 2 מזוודות גדולות (ג ד ו ל ו ת) + תיקי יד ותיק צילום לא קטן בכלל :oops:

והנה עוד קצת מחוות דעתי על היטי - http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=420102. קריאה נעימה :-)

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר טוב יש אחת (2011) והוא מרוצה עד הגג. רכב מאוד שימושי ונוח לדבריו. מאחר והוא אדם שמאוד מאמין ביעילות (טוב סדר, קמצן...) ולא שמעתי ממנו תלונות על הדלק אז כנראה שמדובר ברכב מאוד חסכוני. אי אפשר לצפות התנהגות של שוק בעוד כמה שנים אבל סביר להניח שלמכוניות שימושיות תמיד יהיה שוק טוב יותר מאשר למכוניות נישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לרכב יש שוק טוב?

יובל

זה רלוונטי אם אתה קונה עכשיו 50 יחידות לצי רכב, ומתכוון למכור אותן עוד חודש.

זה לא רלוונטי אם אתה מתכוון להחזיק רכב בודד ״כמה שנים טובות״ כי כל מי שיבטיח לך שוק עוד כך וכך שנים - אל תאמין לו.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא הוכנסה לטיפול - וגם שזה יקרה - זה יהיה ללא תשלום מצידי, כך שלא אוכל לסייע. מאמין שהעלות אחזקה דומה לפאביה - סביב 400 ש"ח לטיפול קטן.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

660 ש"ח זה יותר זול מטיפול למאזדה 3. מה המבצע שיש על הרכב? אתה יכול לתת קצת פרטים? יש לי חבר מהעבודה שהחזיר את הפלואנס מהליסינג ורוצה לרכוש רכב חדש - אולי אני אציע לו...

Aerodynamics are for people who can't build engines - enzo ferrari

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מחיר מעולה. אתה מדבר על גרסת 1.2 TSI נכון? אני חושב שהיטי עדיפה על כל היפניות המשעממות שנמכרות סביב ה-120 אלף שקל. לדעתי זה רכב הרבה יותר מיוחד ושימושי.

Aerodynamics are for people who can't build engines - enzo ferrari

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהזמן הקצר שאני עם היטי שלי... הDSG מאוד מומלץ...

פשוט תיבה תענוג מרוב שהיא גאונית.

כמה ק"מ נסעת על הרכב שאתה כל כך מרוצה מהתיבת די.אס.ג'י?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...