Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי נתבעת בגלל פרסומת בטלוויזיה

Giladben.zaken
שימו לב! השרשור הזה בן 4298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אדם שרכש יונדאי אלנטרה בארה"ב תובע אותה בגין הטעיה צרכנית, לאחר שרכש את הדגם בעקבות פרסומת בטלוויזיה וגילה שאינה חסכונית כפי שהציגו. לינק לכתבה בוואלה רכב.

נתון מעצבן הוא, ככתוב בכתבה, שבישראל נמכרת גרסת 1600 סמ"ק עם 132 כ"ס וצריכת הדלק גבוהה יותר מהאמריקאית עם 1800 סמ"ק ו-148 כ"ס.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אין את הלינק.

בכול מקרה זה לא תקדים. לא מזמן הייתה מישהי שתבעה את הונדה באותו הקשר על הדגם ההיברדי שלהם, ובית המשפט פסק לטובתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, הלינק תוקן.

כן, בקשר להונדה זה צוין בכתבה, שלאחר הערעור הונדה זוכתה.

אני מניח שעל סמך הנתונים בכתבה, יונדאי גם לא צריכה לחשוש מידי.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא יאשים את יונדאי, שיאשים את המדינה המפגרת שלו שמתעקשת לחלק את נתון הצריכה לשניים ולא לדרוש נתון ממוצע. כל יצרן מחויב לספק נתון צריכה עירוני ובינעירוני, אז מה ציפיתם, שבפרסומת של 30 שניות היצרן יגיד "האלנטרה החדשה, 40 מייל לגלון בבינעירוני ו-27 מייל לגלון בעירוני". לא, הוא יגיד מה שימכור יותר טוב לדעתו, כלומר "40 מייל לגלון". למטה הוא יכתוב בקטן את כל הנתונים שהוא מחויב, כולל actual mileage may vary, ויכסה את עצמו משפטית. אם הצרכן מספיק טיפש בשביל ללכת לסוכנות ולקנות רכב חדש מבלי לקרוא עליו יותר מ"40 מייל לגלון", אז זבש"ו. ובינינו - הרי ברור שהמניעים של הצרכן לא טהורים...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד אני מסכים עם sronis, מצד שני, עצמת ההטעיה והיקפה לא פחות ממדהימים. כל היצרנים פשוט משקרים במצח נחושה בכל מה שנוגע לצריכת דלק אמיתית. כולם מתחבאים מאחרי הטענה של בדיקה בתנאי מעבדה אבל המרחק בין מה שהם מצהירים למציאות פשוט גדול מדי. אם תוצאות הבדיקה כל כך רחוקים מהמציאות אז שישנו את הבדיקה או לחילופין שיקחו מקדם ביטחון ויצהירו על צריכת דלק גבוהה משמעותית.

להערכתי גם בנתוני ההספק יש חוסר דיוק גדול אצל חלק ניכר מהיצרנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לשם לב שישנן שתי בדיקות שונות . אחת אירופאית { מה שגם אנחנו מקבלים עם נתוני הרכבים בארץ] ואמריקאית . האירופאית מבוצעת בתנאי מעבדה שהסיכוי לשחזר את הנתונים שלה אפסיים לעומתה הבדיקה האמריקאית מדמה נסיעה של אדם ממוצע ברכב בתוואי הררי ועירוני עם מזגן ולכן בד"כ היא קרובה בהרבה למציאות מאשר התקן האירופאי . מי שקונה רכב בגלל נתוני צריכת דלק שפרסם יצרן נשען על קנה רצוץ. עוד לא נתקלתי במכונית אחת שהצליחה לשחזר בצריכה משלובת את הנתון שפרסם היצרן. כשאני רוצה לדעת צריכת דלק אמיתי של רכב שאני מעוניין לקנות דבר ראשון שאני עושה בנסיעת המבחן הוא בדיקת נתון צריכת הדלק במחשב הדרך שלרוב לא מאפסים אותו בין תידלוקים שם אפשר לקבל אינדיקציה מציאותית כלשהי כאשר לרוב המצב אחר כך טוב יותר בגלל אופי הנהיגה ותוואי הנסיעה.

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מישהו היה צריך לתבוע את יונדאי גם בארץ על צריכת הדלק המטורפת של הגץ. היילה לי כזאת מהעבודה, האוטו אוכל 1 ל-8 בנסיעה משולבת - ואני מדבר על 1.4... בקטלוג שלהם היה כתוב 1 ל-15...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ספק שמדובר בצרכן פיינשמקר שמחפש בפינצטה.

בקשר לכל היתר שכתבת, על מה מדובר, מה המדינה מחייבת? לא הבנתי.

אתה יכול לקרוא כאן למשל, או כאן.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מישהו היה צריך לתבוע את יונדאי גם בארץ על צריכת הדלק המטורפת של הגץ. היילה לי כזאת מהעבודה, האוטו אוכל 1 ל-8 בנסיעה משולבת - ואני מדבר על 1.4... בקטלוג שלהם היה כתוב 1 ל-15...

כניראה המסלול שלך כולל כביש מאוד מאתגר,או איזושהי בעיה,יש פה לא מאט אנשים שמקלים נתונים הרבה יותר טובים,במיוחד אחרי מתיחת פנים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם מתחבאים מאחרי הטענה של בדיקה בתנאי מעבדה אבל המרחק בין מה שהם מצהירים למציאות פשוט גדול מדי. אם תוצאות הבדיקה כל כך רחוקים מהמציאות אז שישנו את הבדיקה או לחילופין שיקחו מקדם ביטחון ויצהירו על צריכת דלק גבוהה משמעותית.

או שיוציאו את המעבדה לכביש...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענק אתה,ענק..:-D.מהיום זו החתימה שלי..

הזכויות שמורות למנהל סניף הבנק שבו יש לי חשבון , לא מספיק שהייתי צריך כף נעלים להכנס למריצה הזו צריך גם לתדלק כל רבע שעה ......

אני אישית הייתי משנה את שם הדגם מ-גטס לגרעפס ..... וכל מי שראשו קצת כחלחל אז כן הבת ז%&ה בולעת !

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שיוציאו את המעבדה לכביש...

+1

צריך לחוקק חוק של צריכה ממוצעת אמיתית,הרי כול מי שמבין קצת,פשוט לא מתסכל על נתוני היצרן שלא נכונים בכלל.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...