Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה מיאטה MX5 NB (כנראה) מגע רופף בספידומטר - צריך המלצה למוסך מתמחה

B.D.B.
שימו לב! השרשור הזה בן 4292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיה שהתחילה לאחרונה, הספידומטר נופל וחוזר למהירות. שמתי לב שזה קורה בעיקר בהאצות חזקות, מה שמחזק אצלי את התחושה שזאת בעיה של מגע רופף. עד עכשיו לא היו שום תקלות שהצריכו מוסך שמתמחה ברכב וטיפולים ביצעתי במוסך מורשה מאזדה. מאחר והתקלה הזאת עלולה להצריך פירוק של הדאשבורד אני מעדיף מוסך עם נסיון רב עם הרכב הנ"ל \ רכבים ספורטיביים בכללי \ בעלי רכב פאדנטיים ("חולי נפש" לדעת רוב הציבור).

האם יש למישהו המלצה על מוסך מתמחה באיזור הצפון? ברדיוס מאיזור הקריות.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ברור, מן הסתם לא מפרקים ישר את הדאשבורד. אבל יכול להיות שזה יגיע לזה בגלל זה אני מחפש המלצה למוסך עם נסיון ברכב הזה.

בכל אופן, אין לי ליפט בבית, אי אפשר לזחול מתחת לרכב ולמרות שיש ג'ק וחמורים אני מעדיף פשוט ללכת למוסך.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אתה מוזמן לפנות אל יובל ממוסך וינר.

יש להם מחלקת דיאגנוסטיקה חדשה ומשוכללת ואני בטוח שהם ישמחו לעזור לך לאתר את התקלה.

אל תשכח להגיד להם שהגעת מהפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

wishful thinking aside אני באמת חושב שזה מגע רופף, אבל בו תכין אותי למה שעלול להגיע, כמה עולה חיישן מהירות?

אתה מוזמן לפנות אל יובל ממוסך וינר.

יש להם מחלקת דיאגנוסטיקה חדשה ומשוכללת ואני בטוח שהם ישמחו לעזור לך לאתר את התקלה.

אל תשכח להגיד להם שהגעת מהפורום.

חשוב לי מוסך שמכיר טוב את הרכב יותר מאשר מחיר זול. כמובן שאני לא מחפש לזרוק כסף סתם...

מה גם שלפי הלינק שנתת הם מתמחים בעיקר בפחחות.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון:

מאחר ולא היתה המלצה למוסך שמכיר את הרכב הלכתי למוסך שבו אני מבצע את הטיפולים, מוסך ברק, צומת ק.אתא. לפחות שם מכירים אותי ואני יודע שלמחסנאי היה רכב כזה, עד כמה זה אמור לעזור זאת כבר שאלה אחרת.

בכל אופן, ביצעו בדיקת מחשב. לאחר שלא נמצאה כל בעיה בחיישן, לא כזאת שמחשב הרכב מודע לה, בוצע ניקוי מגעים עם תרסיס ניקוי קרבורטורים בקונקטור שיוצא מהגיר. עבר כבר שבוע וחצי ועדיין הבעיה לא חזרה אז כנראה שזה היה זה.

העלות היתה 250 שקל לפני מע"מ, הניקוי מגעים כלול במחיר. לדעתי 250 ש"ח לפני מעמ זה מוגזם ביותר לבדיקת דיאגנוסטיקה, במיוחד בהתחשב בזה שאפשר לקנות דונגל ODB ב-20$ מ-DX, אבל אם הבעיה נפתרה ב-290 ש"ח אז שיהיה להם לבריאות.

אגב, כדאי לציין שבמידה ומטפלים בבעיה אצלם הבדיקת דיגנוסטיקה היא 50%.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף טוב הכל טוב.

קוראי OBD לא נותנים את אותו מידע כמו סורק יעודי של היצרן.

מסכים - לקבות 290 ש"ח מלקוח קבוע זה לא פייר.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...