Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי סוויפט 2001 לא מניע?אשמח לעזרה.

asafay1
שימו לב! השרשור הזה בן 4301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר על סוויפט 01 אוטומט 1.3 ,הרכב לא היה בשימוש ביום וחצי האחרונים,ניסיתי להניע יש סטרטר אבל לא מניע ,אני שולל אפשרות של מצבר המצבר חדש וובדקתי אורות צפצפה ומתח כללי על המצבר והכל תקין.הסטרטר מסתובב אבל אין רעש של אפילו התחלת הנעה .אני חושד במשאבת דלק אני לא שומע אותה כשאני מסובב את הסויץ למצב לפני הנעה,אבל ידוע לי שלא בכל המכוניות יניתן לשמוע את משאבת הדלק.

עוד תופעה מוזרה ,ברכב מותקנת מערכת אזעקה עם אימבולייזר של קוברה [השלט נחש] כשאני מנסה להניע לאחר 2 ניסיונות ,נידלקת המנורת ביקורת מעל לאימבולייזר ומתחילה להבהב היבהובים במחזור של כל שניה,וכשאני מוציא את המפתח מהסויץ היא ניכבת-האם יש קשר מיוחד לכך שהרכב לא מניע למנורה הזו ,אולי מישהו עם ניסיון שניתקל בדבר הזה ?

כל כיוון של בדיקה או שפיכת קצה של חוט יעזרו לי תודה מראש!

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתקתי וניקיתי את הקטבים ולאחר 5 דקות החזרתי ועדין לא מניע..

עוד כיוונים?

מה לגבי מנורת אמבולייזר המהבהבת לאחר 2 ניסיונות הנעה?יש קשר? דרך לפיתרון ? מדובר על אזעקת קוברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון אצלי בסוויפס דגם יותר ישן שומעים את המשאבה כאשר מסובבים סוויץ ואחרי ניטרול האזעקה .

כנראה שיש לך איזה בעיה באזעקה אולי איזה חוט רופף או התנתק שם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדכן:

ביום ראשון השבוע הרכב ניגרר לאלקטריק רכב ,קובי חזן באיזור תעשיה צפוני חדרה[ליד טפירו חומרי בניין]

כי שיערתי לאחר כל מה שבדקתי שמדובר בבעיה חשמלית היות ובדקתי את המתח שמגיע לכוהל וראיתי שמגיע פלוס אבל מינוס לא מגיע,ועברתי על הפיוזים .

קובי בדק את הרכב במשך יום שלם חשמל וחיווט בתא המנוע ומתחת להגה בערב מתקשר אליי ואומר לי כניראה הלך המחשב מנוע היות ומתח מגיע למחשב אבל לא יוצא ממנו פולסים אמרתי אוקי והוא אמר שהרכב ישאר אצלו ועל הבוקר יום למחרת הוא יארגן מחשב רכב לבדוק את הבעיה ,יום למחרת בצהריים הוא מתקשר ואומר שזה לא המחשב ועכשיו הוא חושד באימבולייזר אוליי ברח הקידוד במפתחות ביקש ממני להביא את המפתח הרזרבי אמרתי לו שכבר ניסיתי לעשות זאת ולא הלך ,עדין התעקש שאביא אז הבאתי,ובסופו של דבר הוא התייאש אחרי יום וחצי שהרכב אצלו,מאד התאכזבתי,הבאתי בשנית גרר והפעם הרכב נילקח לאפצ חדרה מורשה סוזוקי,לאחר 5 דקות במורשה הבעיה ניפתרה ,הבעיה הייתה ריליי של המחשב,העלות 90 שח אני עצבני שביזבזתי יומיים עבודה על זה ובסוף גם נאלצתי להזמין גרר עצמאי בעלות כספית בפעם השניה אבל למדתי .

מה שמקומם שאיך חשמלאי רכב לא עלה על הבעיה הפשוט הזו ,אני מאד התאכזבתי מקובי חזן

ציפיתי ליותר ממישהו שיש לו עסק לחשמלאות רכב.

וברצוני לשבח את אפצ חדרה על היחס המקצועיות והמחיר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מקומם, אך אני שמח שהבעיה נפתרה.

אם אתה רוצה המלצה מהלב, פעם הבאה גש למיכאל חשמאלות רכב, שיושב בסמוך לצומת המשטרה (מול KSP מחשבים).

Hyundai I20 Inspire 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מקומם, אך אני שמח שהבעיה נפתרה.

אם אתה רוצה המלצה מהלב, פעם הבאה גש למיכאל חשמאלות רכב, שיושב בסמוך לצומת המשטרה (מול KSP מחשבים).

איזה בן אדם נשמה טובה המיכאל הזה והעובד שלו חסן, אחלה אנשים עם נכונות לעזור ואותי הם כבר קנו גם בשירות וגם במחירים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...