Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BMW סדרה 1

David2000
שימו לב! השרשור הזה בן 4312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי. לא הייתי פה המון המון זמן. מצטער שלא הייתי פעיל יותר מידי אבל עכשיו שאני צריך את עזרתכם אני פונה לפורום.

בכל מקרה הגיע הזמן לקנות רכב חדש פעם הייתה לי סיוויק 1.800 והגעתי להחלטה שאני רוצה סדרה 1 החדשה.

אבל הנה ההתלבטות: אני לא יודע מה לבחור 118i 116i או 116i ספורטליין

אני יודע בערך מה ההבדל בין כל אחת.

מה שהבנתי (בבקשה תקנו אותי אם אני טועה בישביל זה אני שואל) זה שה 118 וה116 מבחוץ ניראות אותו דבר בול

גם מבחינת הגימור הם דומות לגמרי רק בכוחות סוס יש הבדל ב116 ספורטליין יש גימור עם תפירה אדומה בבד בכסאות, כסאות ספורט ,בודי טיפה שונה.

בכל מקרה החלטתי לקנות סדרה 1 חדשה מהחברה.. מה הייתם מציעים? יש סדרת M בדגם הזה?

אני יודע שה116 יותר חלשה אבל את הספורטליין אין בדגם118

מחכה לתגובות והצעות מכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אין לי 320 אלף שקל (פעמיים ה116) אז כנראה נוותר על ה M אבל מה הייתם מציעים? ה 116? 135כ"ס

או את ה 118 170כ"ס? או הספורטליין? אני באמת בהתלבטות כרגע.

אולי עדיף לקנות את ה118 ולעשות את התפירה הזאת שכל כך אהבתי במקום אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב לסוע למפגשים ואני אוהב מכוניות חזקות אני פשוט לא אחד שעושה רייסים ולוחץ עם אחרים.

אני אוהב איך שרכב שניראה יפה - ניראה.

אגב יש לכם מושג איך הספורטליין ניראה? כי לפי מה שהבנתי מהסוכן מכירות כשעשיתי נסיעת מבחן הבודי של הספורטליין ניראה שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי אבל בסכומים האלה ניתן לקנות רכבים חזקים בהרבה. מי שמחפש לקנות סדרה 1, יש לו עדיפויות אחרות.

ה-116 כנראה תספיק לך מבחינת כח, אבל למה לנבות, תעשה נסיעת מבחן.

ספורטליין זאת רמת אבזור, הרכב לא נראה שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התגובות שלך אתה לא יודע מה זה M... ולכן אני מסיק שכוח לא בראש מעיינך...

אתה מודע לעובדה שמדובר בהנעה אחורית בכלל? אני משער שגם זה לא ישפיע עלייך (ובכלל, לא ישפיע על הנהג הממוצע).

אזי שאני מסיק שגם BMW לא ממש בראש מעיינך אלא שם המותג והסמל על מכנסה המנוע...

אין עם זה בעיה אבל חבל על הכסף שלך - אל תפזול אל מעבר ל-116i...

בהצלחה

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם גרסאות גימור M (לא מנוע) עם קיט חיצוני וג'אנטים וכל מיני תוספות.

בכל אופן, מספיק לך 116 מעל ומעבר, מבחינת כח - זה לא 136 כ"ס כמפורסם אלא 148 כ"ס (חבר פורום ספרדי פרסם תוצאות דיינו).

יש לרכב המון פוטנציאל אם זה מעניין אותך (ה118 הוא 170 כ"ס סטנדרט ללא הבדלים מכניים כלל, בדקתי מק"ט של חלק חלק).

נניח וזה היה חוקי יכולת גם לצרוב תוכנה \ PIGGY BACK צ'יפ או מה שקיים בשוק לרכב... תיאורטית כמובן.

אם הרכב סטנדרט כ170 כ"ס - והוא טורבו, אפשר להגיע לתוצאות של 200+- כ"ס בקלות.

כל זה בתיאוריה כמובן :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה על התגובות.

אני מודע לזה שהרכב הוא הנעה אחורית למרות שכמו שאיזה אחד פה אמר כן זה לא ישפיע עליי יותר מידי.

וכן יכול להיות שאני לא מחפש את הכוח וההתנהגות והביצועים. יש גם אנשים כאלה איזה קטע?

בסך הכל רציתי שתספרו לי על ההבדלים בין שני הרכבים האלה כמו שמקס הואיל בטובו לחלוק פיסת מידע מעניינת - תודה מקס

ואיך שלא תסתכל על זה אחי - זה עם הסיאט - במוו זה במוו כמה שזה סמל על המכסה מנוע :)

אולי להבא תוכל להגיב בצורה קצת יותר בונה לבנאדם שאתה רואה שלא מבין יותר מידי ולא להתפלצף.

ואל תדאג אני לא אפזול מעבר, אני אקנה BMW 116i Sportline :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאמרתי, אם אתה נהנה מהסדרה 1 מעצם היותה BMW זה מעולה.

כיוונתי אותך ל116 בגרסה המאובזרת כמו שאהבת וזה לגיטימי. אמרת שאתה רוצה רכב שיש לו גם ביצועים לא רעים, אני מאמין שה-116 תספק אותך מהבחינה הזאת.

בכל מקרה תבצע נסיעת מבחן שלא יהיה מקום להפתעות לאחר הרכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פותח השרשור מחפש רק את הפוזה, ניתן לקנות איזה בימר משומשת ולהוסיף תפירת מושבי עור וכיתובים של ערסים כגון טורבו או M

נראה לי שזה יספק אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח לפי סגנון כתיבתך, שאתה צעיר/רווק... כי אם אתה איש משפחה וגם עם ילדים, דע לך שב.מ.וו 116 הוא רכב צפוף, וממש לא נוח או שימושי למשפחה. לטעמי הוא גם לא מאד מפנק וגם די מכוער, בסך הכל...אבל זה כבר עניין של טעם אישי...

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח לפי סגנון כתיבתך, שאתה צעיר/רווק... כי אם אתה איש משפחה וגם עם ילדים, דע לך שב.מ.וו 116 הוא רכב צפוף, וממש לא נוח או שימושי למשפחה. לטעמי הוא גם לא מאד מפנק וגם די מכוער, בסך הכל...אבל זה כבר עניין של טעם אישי...

לפי הכתיבה שלך לא ראית ולא ישבת ב116i החדשה שהיא 180 מעלות מהישנה. לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...