Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אסטרה או שברולט קרוז

erani08
שימו לב! השרשור הזה בן 4315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אנו משפחה (זוג נשוי + 2 ) שלאחר שנים בהם רכשנו רכבים מליסינג ,

החלטתנו כי אנו מעוניינים להתחדש ברכב חדש מהיבואן, שישרת אותנו כמשפחה לאורך שנים, אמין, חסכוני יחסית ומרווח (בכל זאת - משפחה) .

חשוב לציין - היו ברשותנו רכבים מסוג מאזדה, יונדאי, פג'ו ופוקוס, ואנו רוצים להתחדש במשהו אחר...

אנו מתלבטים בין 2 סוגי רכבי טורבו 1.4 שמשניהם התרשמנו מאוד .

1). אופל אסטרה טורבו 1.4 החדשה - עולה 123,900 ש"ח

2). קרוז טורבו 1.4 החדשה - 149,900 ש"ח (הדגם המפואר יותר)

ערכנו נסיעת מבחן ב- 2 הרכבים ומאוד התרשמנו .

למיטב הבנתי, מדובר באותם מנועים - וכך הייתה גם ההרגשה .

הקרוז אומנם מתומחרת 30K יותר, אך מרגישה יותר מרווחת ומגיעה עם מושבי עור, הנעה מרחוק , חימום מושבים וכו'..

בקיצור מעט יותר מפנקת (אשתי מאוד התלהבה).

אשמח לקבל חוות דעת לגבי 2 הרכבים.

אמינות (לטווח ארוך), שמירת ערך/השוק של הרכב (בתום 3 שנים לפחות)?

האם שווה להשקיע באופן כללי במושבי עור או שהשמש של ארצנו הורסת?

בקיצור כל מידע שיוכל לעזור לי לקבל החלטה - יתקבל בברכה.

שבוע מצוין, ערן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום לכולם,

אנו משפחה (זוג נשוי + 2 ) שלאחר שנים בהם רכשנו רכבים מליסינג ,

החלטתנו כי אנו מעוניינים להתחדש ברכב חדש מהיבואן, שישרת אותנו כמשפחה לאורך שנים, אמין, חסכוני יחסית ומרווח (בכל זאת - משפחה) .

חשוב לציין - היו ברשותנו רכבים מסוג מאזדה, יונדאי, פג'ו ופוקוס, ואנו רוצים להתחדש במשהו אחר...

אנו מתלבטים בין 2 סוגי רכבי טורבו 1.4 שמשניהם התרשמנו מאוד .

1). אופל אסטרה טורבו 1.4 החדשה - עולה 123,900 ש"ח

2). קרוז טורבו 1.4 החדשה - 149,900 ש"ח (הדגם המפואר יותר)

ערכנו נסיעת מבחן ב- 2 הרכבים ומאוד התרשמנו .

למיטב הבנתי, מדובר באותם מנועים - וכך הייתה גם ההרגשה .

הקרוז אומנם מתומחרת 30K יותר, אך מרגישה יותר מרווחת ומגיעה עם מושבי עור, הנעה מרחוק , חימום מושבים וכו'..

בקיצור מעט יותר מפנקת (אשתי מאוד התלהבה).

בקיצור כל מידע שיוכל לעזור לי לקבל החלטה - יתקבל בברכה.

שבוע מצוין, ערן

היי,

ראשית הקרוז אינה יקרה בפועל ב 30K, המחיר של האסטרה הוא 123900, והקרוז במבצע 129900.

לגבי מגמה לטווח ארוך, השברולט שומרת על אמינות וביקוש טובים לטווח ארוך.

יש לקחת בחשבון שעלות תיקון הרכב וטיפולים תקופתיים הינם יקרים יותר באופל - עקב שער מטבע.

לגבי הריפודי עור, מדובר בשיקול אישי לחלוטין, יתרון - פאר, קל לניקוי, חיסרון - מתחמם בקיץ.

אם יש לך עוד שאלות אשמח לענות,

גיא משברולט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לגבי מגמה לטווח ארוך, השברולט שומרת על אמינות וביקוש טובים לטווח ארוך.

יש לקחת בחשבון שעלות תיקון הרכב וטיפולים תקופתיים הינם יקרים יותר באופל - עקב שער מטבע.

גיא בחיאת... ראית מחירי אופטרה, אבאו או אפיקה לאחרונה?

לפותח השרשור, האסטרה יותר קומפקטית ויפה, הקרוז יותר מרווחת ומשמעותית יותר מאובזרת, למרות השלדה הזהה, שני הרכבים שונים לנהיגה לכן שווה לקחת נסיעת מבחן.

בכל מקרה, תנסה את הלאון 1.8TSI, גם היא מציעה משהו שונה עם יותר פלפל ותמורה מעולה למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לצפות שמישהו פה יוכל לתת לך חוות דעת אובייקטיבית ואמינה על אמינות (סליחה על משחק המילים...) בגלל שאף אחד לא החזיק ברכבים האלה מספיק זמן עדיין.

מושבי עור זה עניין מאוד אינדבידואלי.

אני אישית חייתי המון שנים בחו"ל ומעולם לא קניתי רכב בלי, אבל פה בארץ? לא תודה.

אלה אם כן הרכב שלך חונה בחניה מקורה במהלך היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זו קניה לפי הרגש, כי אלו מכוניות תאומות, תקנה מה שאתה נמשך אליו יותר.

ברור שחוות דעתו של גיא משברולט היא מוטה, חבל שהוא נתן התייחסות כזו, לדעתי, מקצועית, כדאי לו לשמור על פרופיל אוביקטיבי, כך יעריכו אותו כאן יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם שוקל לקנות רכב חדש, ובהמלצות החברים כאן ערכתי נסיעת מבחן על האופל אסטרה / סיאט לאון.

אני אישית חיפשתי רכב עם יותר נוחות נסיעה ופחות כוח, ואת הדבר מצאתי באופל, הסיאט מבפנים מאוד עתיקה, אבל מאוד חזקה מבחינת מנוע.

לגבי עלות הטיפולים הדבר לא נכון, בגלל שהיבואן החדש רוצה להתחרות בשוק אז הוא מציע מחירי טיפולים מאוד זולים (טיפול 15 380 ש"ח) אם יש לך עוד שאלות תשאל (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי המכוניות דומות מאוד מבחינת המכלולים. יש להן את אותו המנוע, גיר ושלדה. כנראה שהאמינות תהיה דומה בין שתיהן אם לא זהה (אף אחת מהן לא נמצאת כאן הרבה זמן, ולכן בלתי אפשרי לדעת מה האמינות האמיתית שלהן).

האסטרה יותר אירופאית מבחינת ניהוג. התנהגות הכביש מעט יותר טובה, אבל הקרוז מעט יותר אמריקאית, זאת אומרת רגועה ונוחה. בסך הכל שתיהן לא רחוקות כל כך אחת מהשנייה.

תא הנוסעים באסטרה מרגיש יותר איכותי, תא הנוסעים בקרוז נהנה מהנדסת אנוש טובה יותר ואבזור עדיף.

שמירת ערך זה לא משהו שאפשר לקבוע מעכשיו. רק מלפני מספר חודשים מאזדה וטויוטה נהנו מביקוש אדיר כיד שניה והיום הביקוש לא ממש גבוה ויונדאי שהיו סובלות מביקוש סביר כיד שניה וירידת ערך גבוהה יחסית, היום נהנות מביקוש ער. אנחנו לא נביאים ואי אפשר להיות בטוחים מה יהיה בעוד מספר שנים. שום דבר לא קבוע כאן מראש.

שורה תחתונה, ההפרש בין האסטרה לקרוז מבחינת מחיר הוא גבוה, אבל בתמורה מקבלים הרבה יותר אבזור (ולדעתי גם פוזה). השאלה היא האם באמת אהבתם את הקרוז יותר והאם לדעתך האבזור שלה שווה את פער המחירים. אם אהבתם את הקרוז יותר, לדעתי שווה להוסיף, אם לא הרגשתם פער גדול מדי ביניהן אז עדיף לחסוך את הפער הזה ו"להסתפק" באסטרה. האסטרה עצמה מכונית מעולה לא פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי המכוניות דומות מאוד מבחינת המכלולים. יש להן את אותו המנוע, גיר ושלדה. כנראה שהאמינות תהיה דומה בין שתיהן אם לא זהה (אף אחת מהן לא נמצאת כאן הרבה זמן, ולכן בלתי אפשרי לדעת מה האמינות האמיתית שלהן).

האסטרה יותר אירופאית מבחינת ניהוג. התנהגות הכביש מעט יותר טובה, אבל הקרוז מעט יותר אמריקאית, זאת אומרת רגועה ונוחה. בסך הכל שתיהן לא רחוקות כל כך אחת מהשנייה.

תא הנוסעים באסטרה מרגיש יותר איכותי, תא הנוסעים בקרוז נהנה מהנדסת אנוש טובה יותר ואבזור עדיף.

שמירת ערך זה לא משהו שאפשר לקבוע מעכשיו. רק מלפני מספר חודשים מאזדה וטויוטה נהנו מביקוש אדיר כיד שניה והיום הביקוש לא ממש גבוה ויונדאי שהיו סובלות מביקוש סביר כיד שניה וירידת ערך גבוהה יחסית, היום נהנות מביקוש ער. אנחנו לא נביאים ואי אפשר להיות בטוחים מה יהיה בעוד מספר שנים. שום דבר לא קבוע כאן מראש.

שורה תחתונה, ההפרש בין האסטרה לקרוז מבחינת מחיר הוא גבוה, אבל בתמורה מקבלים הרבה יותר אבזור (ולדעתי גם פוזה). השאלה היא האם באמת אהבתם את הקרוז יותר והאם לדעתך האבזור שלה שווה את פער המחירים. אם אהבתם את הקרוז יותר, לדעתי שווה להוסיף, אם לא הרגשתם פער גדול מדי ביניהן אז עדיף לחסוך את הפער הזה ו"להסתפק" באסטרה. האסטרה עצמה מכונית מעולה לא פחות.

רק בשביל הסדר הטוב, המנוע זהה בגלל שזה המנוע של אסטרה שמותקן בקרוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכלס מכוניות נורא דומות.

אני הייתי מעדיף את האסטרה-לא רק בגלל ההבדל במחיר אלא גם כי היא יותר יפה ויותר מיוחדת על הכבישים.

קרוז רכב דיי משעמם ולא ממש שומר על ערכו.

גיא משברולט עובד בשברולט אני מציע לך לבחון את המכוניות בעצמך.

בדפדוף מהיר היד 2 אני יכול להגיד שאופל אסטרה 2005 עולה בסביבות ה35K

לעומת השברולט אופטרה שנת 2005 שעולה בסביבות ה20 אלף(ויש גם כמה בפחות מזה)!

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכלס מכוניות נורא דומות.

אני הייתי מעדיף את האסטרה-לא רק בגלל ההבדל במחיר אלא גם כי היא יותר יפה ויותר מיוחדת על הכבישים.

קרוז רכב דיי משעמם ולא ממש שומר על ערכו.

גיא משברולט עובד בשברולט אני מציע לך לבחון את המכוניות בעצמך.

בדפדוף מהיר היד 2 אני יכול להגיד שאופל אסטרה 2005 עולה בסביבות ה35K

לעומת השברולט אופטרה שנת 2005 שעולה בסביבות ה20 אלף(ויש גם כמה בפחות מזה)!

אל תשכח שגם אופל החליפו יבואן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האסטרה אינני מכיר.

על שברולט קרוז כתבתי סקירה לפני חודשים אחדים: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=422521

בסה"כ מאוד נהניתי ממנה, על אף כשלי הנדסת האנוש שמצאתי בה. בזמנו הסיבה היחידה שבגללה לא המלצתי עליה היתה התמחור המוגזם שלה. במחיר 130 אש"ח היא עשויה להיות משתלמת מאוד, וזה בנוסף להיותה מרווחת, נעימה לשיוט, יחסית זריזה ואפילו נראית טוב ביחס לקרוז "רגילה". כבונוס, בכבישים הנכונים היא בהחלט יכולה להעלות חיוך על פניו של הנהג.

אם ההפרש ממחיר האסטרה אינו משמעותי מבחינתך, אני בהחלט ממליץ לבחור בה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...