Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לרכישת טויוטה קורולה 2006

אמיל221
שימו לב! השרשור הזה בן 4330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם.

הוחלט אצלינו במשפחה לרכוש רכב יותר חדש במקום הבלנו שיש לנו כרגע.

התקציב הוא בערך 50,000.

האופציה שאנחנו חושבים עליה היא, טויוטה קורולה.

לפי החיפושים פה הבנתי שמשנת 2006 ייצרו את הרכב ביפן והשנים למטה ייצרו אותו בטורקיה. תוכלו לסגור לי את הסוגיה הזו מאיזה שנה ייצרו אותו ביפן? בוודאות.

באופן כללי, מה אתם חושבים על הרכב?

צריך רכב ל-3 נפשות, חסכונית בדלק, הרוב הרכב אצל ההורים שלי, לא משתוללים ונסיעות רגילות וכמובן שגם אני משתמש ברכב וגם לא משתולל ומבצע נסיעות רגילות.

יש לכם אולי עוד אופציה לרכבים אחרים? תמליצו בבקשה.

תודה רבה לעוזרים.

שבת שלום.

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

06 ו 07 אכן מיוצרים ביפן, (גם 05 אם אני זוכר נכון), בשתי מילים, סוס עבודה שלא מתקלקל, די זריז למרות כ״ס יחסית צנוע (110).

צריכת דלק מצויינת : בחיפה עם העליות שלה 1:9 ... 1:10, בכביש 1:14, כך שבמשולב יצא לי 1:12.

עברתי עם הרכבים האלה משהו כמו 120 אלף ק״מ, אפס תקלות. בתקציב שלך אפשר גם למצוא רכב מ-2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שארצה להתקדם לדגם 2007, השאלה היא האם גיר רובוטי הוא עדיף מאוטומט?

ודגם 2007 הוא יותר ארוך מ-2006 לא? אנחנו לא צריכים רכב כזה גדול ואולי הוא צורך יותר דלק אפילו, לא?

ואחפש אך ורק דגם GLI שמעתי עליו רק טוב.

2 הדגמים של ניסאן לא באים בחשבון. הטידה לא נכנסת בתקציב והשנייה קטנה ולא אוהבים את הצורה הזאת של הרכב.

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שארצה להתקדם לדגם 2007, השאלה היא האם גיר רובוטי הוא עדיף מאוטומט?

ודגם 2007 הוא יותר ארוך מ-2006 לא? אנחנו לא צריכים רכב כזה גדול ואולי הוא צורך יותר דלק אפילו, לא?

ואחפש אך ורק דגם GLI שמעתי עליו רק טוב.

2 הדגמים של ניסאן לא באים בחשבון. הטידה לא נכנסת בתקציב והשנייה קטנה ולא אוהבים את הצורה הזאת של הרכב.

הדגם רובוטי והצורה החדשה באים רק משנת 2008, ב-2007 הרכב מגיע בדיוק כמו 2006.

בתקציבך תוכל להשיג 2006 gli או 2007 sun. הsun ברובם המוחלט זה פליטי ליסינג לשעבר, תזהר לא לפול בפח. לדעתי עדיף רכב פרטי gli 2006 מאשר ליסינג לשעבר sun 2007. אם בכל זאת תלך על 2007 sun אל תקשיב לכל מיני סיפורים כגון ״אחשלי, בחיאט, הרכב נקנה בליסינג מימוני, נרשם על חמתי/גיסי/כלבי/חמור״ וכל מיני סיפורים כאלה, זה כמעט בוודאות סוחר רכב שמנסה להפטר מהסחורה הגרועה, שאל שאלה פשוטה : יש מילה ״החכר״ ברשיון רכב ? במידה ותשובה חיובית, תגיד לו שלום ותתקדם הלה, תוכל למצוא גם פרטי sun מ-2007, אין הרבה אבל שווה לחפש. במידה ותשובה שלילית, אל תתביש לבקש צילום של רשיון, דרך email או mms. לא מסכים ? תתקדם הלה. אל תאמין למילים, רק עובדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

06 ו 07 אכן מיוצרים ביפן, (גם 05 אם אני זוכר נכון), בשתי מילים, סוס עבודה שלא מתקלקל, די זריז למרות כ״ס יחסית צנוע (110).

צריכת דלק מצויינת : בחיפה עם העליות שלה 1:9 ... 1:10, בכביש 1:14, כך שבמשולב יצא לי 1:12.

עברתי עם הרכבים האלה משהו כמו 120 אלף ק״מ, אפס תקלות. בתקציב שלך אפשר גם למצוא רכב מ-2007.

מסכים עם כל מילה ( יש לי 2 כאלה בבית).

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותכם.

אז אני אתמקד רק בשנת 2006 GLI ולא מעבר, מה גם אומרים שדגם SUN הוא פחות טוב, אז אין לי למה ללכת על שנת 2007 אם הדגם הוא פחות טוב.

אני מעדיף לא להתעסק עם כל הליסינג האלה. לקנות מפרטי וזהו, לא להסתבך בזה ויותר גרוע, כל שני חמישי להיות במוסך.

תודה רבה לכל מי שעזר :)

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותכם.

אז אני אתמקד רק בשנת 2006 GLI ולא מעבר, מה גם אומרים שדגם SUN הוא פחות טוב, אז אין לי למה ללכת על שנת 2007 אם הדגם הוא פחות טוב.

אני מעדיף לא להתעסק עם כל הליסינג האלה. לקנות מפרטי וזהו, לא להסתבך בזה ויותר גרוע, כל שני חמישי להיות במוסך.

תודה רבה לכל מי שעזר :)

לא שדגם סאן פחות טוב, הוא פחות מאובזר, אבל זה אותו מנוע/גיר/שלדה :)

דגם gli מגיע עם 4 חלונות חשמל, שליטה מההגה על הרדיודיסק, בקרת אקלים וחישוקים קלים אאל״ט (לגבי החישוקים אני לא בטוח).

בשאר הדברים אין הבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2006 פרטית ב 50 אלף אתה לא תמצא.

בשנתונים 5-7 הם מיוצרות באנגליה\יפן וטורקיה.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא אמרת לפני חודש בדיוק מכרתי קורולה 07' דגם סאן,

לא כל כך מבין פה את המחירים שמדברים עליהם אני מכרתי אותה ב-60 אלף (יד ראשונה 90 אלף ק"מ).

בכל מקרה אחלה אוטו שבעולם וואלה לא הייתה תקלה אחת 6 שנים הייתי איתה (מאוגוסט 2006) תא מטען מרווח, דלק 1:10 (אינספור בדיקות שעשיתי).

תבדוק את הפנסים הקדמיים שאתה קונה שהם לא משופשפים כאלה שזו בעיה ידועה לדגם הזה וזה בעיה בטסט.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על דגם 5 דלתות RUNX - אותו מחיר (מיוצר באנגליה), איכות נסיעה עדיפה מעט, נראה הרבה יותר טוב.

תא המטען קצר ב 20 ס"מ, אבל הרבה יותר שימושי, עם תאים מתחת לריצפה, קיפול שטוח של מושבים אחוריים - אפשרות ל"סטיישן" קטנה, וכמובן 20 ס"מ פחות לחניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודל 2006 הוא מוצלח, תבחר כמובן אקזפמלר שמור, תבדוק היסטוריית טיפולים ביצוע טיימינג וכו'.

בדגמים אלו אין רצועת טיימינג אלא שרשרת, כך שטיימינג מבצעים רק בקילמטראז' מאוווד מכובד.

...

תבדוק את הפנסים הקדמיים שאתה קונה שהם לא משופשפים כאלה שזו בעיה ידועה לדגם הזה וזה בעיה בטסט.

בהצלחה

הלוואי שהפנסים יהיו הדבר היחיד שיטריד אותו. לא מזמן עשיתי פוליש לפנסים של הראנקס שלי לפי השרשור הידוע בפורום הטכני, אפשר לראות שם את התוצאות. עלות החומרים כ-70ש"ח ויספיקו לשנים רבות.

אני הייתי הולך על דגם 5 דלתות RUNX - אותו מחיר (מיוצר באנגליה), איכות נסיעה עדיפה מעט, נראה הרבה יותר טוב.

תא המטען קצר ב 20 ס"מ, אבל הרבה יותר שימושי, עם תאים מתחת לריצפה, קיפול שטוח של מושבים אחוריים - אפשרות ל"סטיישן" קטנה, וכמובן 20 ס"מ פחות לחניה.

גם אני מעדיף את הראנקס. לא חושב שיש הבדל באיכות הנסיעה, אבל מסכים מאוד עם זה שיותר קל עם חניות וקיפול המושבים מאוד פרקטי (הייתי צריך להוביל ספת כושר שלא הייתה נכנסת בחיים בשום סדאן). אבל שים לב שהמחיר שלה הוא בד"כ יותר יקר מכיוון שהיא פחות נפוצה, לכן לא נכנסת בתקציב של פותח השרשור (בטח לא GLI שנת 2006).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תיקונים הכרחיים למה שנאמר עד כה:

1. ראשית, יש לציין שקיימת רמת גימור סאן פלוס, שבה יש ארבעה חלונות חשמל.

2. בניגוד למה שנאמר, לא קשה למצוא היום רכבים משנת 2007 ברמת גימור סאן או סאן פלוס, שאין בעברם ליסינג.

3. במקרה יצא לי לעקוב אחרי מודעות הקורולה מהשנים 2006-2007 בחודשים האחרונים. רכבים עם קילומטרז' נמוך, משנת 2007, שמוצעים למכירה באיזור 52 עד 55 אלף ש"ח, אינם מצליחים להימכר, גם לא תוך חודשיים! כשאפשר למצוא רכבים משנת 2009, יוצאי ליסינג עם קילומטרז' נמוך במחירים שלא רחוקים מכך, לא פלא שאנשים לא רצים אחרי קורולה 2007, למרות שזהו בהחלט רכב מאוד אמין.

המחיר הריאלי היום של קורולה 2007 (דגם סאן או סאן פלוס), הוא סביב 50-52 אלף ש"ח, למי שרוצה למכור. מי שלא מבין שהשוק קיבל תפנית דרמטית בחודשים האחרונים, ימשיך לבקש מחיר לא ריאלי. יש פער עצום בין המחיר שאנשים מבקשים ביד2, ובין מה שהם מקבלים בסופו של דבר.

דרך אגב, לא סתם מחירון של קורולה 2007 ירד ב-4000 ש"ח בחודשיים, ואני מאמין שיאבד עוד אלפייה בתחילת השבוע הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...